26 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: W wolnym czasie
 Drukuj temat
kinomaniacy
ef
Dodany dnia 23/03/2013 08:14
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

a widzisz, mi zmiana kina (nie sieci, bo w sumie to dalej jest kino studyjne i należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Europa Cinemas, ale jest zupełnie odrębną jednostką) wyszła na dobre. może warto?
w tamtym kinie, do którego wcześniej chodziłam, była taka mała sala z filmami puszczanymi z taśmy jeszcze. uwielbiam filmy z taśmy, ale nie było seansu, żeby im się ten sprzęt nie zepsuł i nie było przymusowej przerwy. raz im się nawet nie udało naprawić i nie mogliśmy kontynuować filmu, więc dostaliśmy jakieśtam ekwiwalenty tego, że nie mogliśmy pooglądać filmu do końca (zaproszenia, bo zwrotu kasy wg regulaminu kina nie mogliśmy otrzymać).
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
sigma
Dodany dnia 23/03/2013 14:20
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja się chyba w ogóle muszę zacząć rozglądać po kinach studyjnych. Jak miałam wejściówki do jednej sieci, to za bilety gdzie indziej szkoda mi było płacić. Ale teraz - wszędzie będę płacić, to w sumie nie wiem, czemu nie zaczęłam do studyjnych chodzić.
No ale Baczyńskiego o pasującej mi godzinie znalazłam akurat w innej sieciówce, więc idę w poniedziałek Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 23/03/2013 15:39
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

[b]Pokłosie[/b] zrobiło na mnie piorunujące wrażenie.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
ef
Dodany dnia 24/03/2013 15:21
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

studyjne są chyba tańsze ciut, sigma.
i warto sobie ogarnąć, gdzie jest np. "tani poniedziałek, wtorek, czwartek". nie wiem jak u Ciebie, a tutaj to działa i za dychę filmy spokojnie można pooglądać.

Martyna: mocny, zgodzę się.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
sigma
Dodany dnia 17/04/2013 18:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Byłam dzisiaj na Imagine.
Bardzo ładny film, taki spokojny, trochę senny, ciepło-gorzki. Warto było.

A że akcja dzieje się w ośrodku dla niewidomych, to dużo scen kojarzyło mi się z takim treningiem, na którym kiedyś byłam i miałam za zadanie spędzić dzień z zawiązanymi oczami. To był tylko jeden dzień, a i tak zaczęłam słyszeć wtedy dużo więcej, niż normalnie. Podobnie jak dzieci w tym filmie siedziałam, słuchałam i zgadywałam, co się dookoła mnie dzieje Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 17/04/2013 19:18
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

czy ktoś był na filmie [b]układ zamknięty[/b] ?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
Dodany dnia 22/04/2013 21:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Dziś - Panaceum.
Bardzo rzadko oglądam takie filmy (amerykański kryminał-thriller), ale tu tematyka mnie zachęciła - depresja, psychiatra, bardzo niebezpieczny w skutkach lek - tyle wynikało z zapowiedzi.
Okazało się, że w filmie chodzi o coś trochę innego, niż mi się po zapowiedziach wydawało, ale trzeba przyznać, że w intrygę się wciągnęłam Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ef
Dodany dnia 22/04/2013 22:08
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

idę w czwartek na niego!
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Rat
Dodany dnia 23/04/2013 18:32
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

czyham na panaceum ..[small] nielegalnie [/small] Wink
do kina ? warto ?
też właśnie tematyka mnie zaciekawiła ... ale [b]sigma[/b] piszesz , że to , chyba marginalny temat ?
Edytowane przez Rat dnia 25/04/2013 14:13
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Nadzieja
Dodany dnia 03/05/2013 20:28
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Panaceum też mam ochotę zobaczyć..

Ja dzisiaj obejrzałam [b]Safe Haven[/b] na podstawie powieści Nicholasa Sparksa.
Polecam, warto zobaczyć ciepły, wzruszający z zaskakującym i pięknym zakończeniem. Może taka trochę bajka, ale jak dla mnie bardzo "sympatyczny" odpoczęłam dzisiaj przy tym filmie i na moment udało mi się zapomnieć o moich problemach.

Wczoraj zobaczyłam polecane przez Martynę [b]"Przesłuchanie" [/b]także warto zobaczyć, aczkolwiek bałam się tego filmu jak go zniosę, jakoś przemoc ostatnio źle na mnie działa. Próba samobójcza głównej bohaterki w więzieniu nie zadziałała na mnie dobrze..ale film na pewno warty zobaczenia.Pokazuje jak bardzo psychicznie można złamać człowieka.... Polecam!

[b]Dom zły[/b] już któryś raz próbuję go obejrzeć ale jednak nie potrafię przez niego przebrnąć...
Edytowane przez Nadzieja dnia 03/05/2013 20:30
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
sigma
Dodany dnia 03/05/2013 20:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

[quote]też właśnie tematyka mnie zaciekawiła ... ale sigma piszesz , że to , chyba marginalny temat ?[/quote]
nie nie, temat jest wiodący Smile Nie chcę zdradzać za dużo, bo w tym filmie zdecydowanie nie powinno się znać z góry zakończenia Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 16/05/2013 00:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Trochę z przypadku wybrałam się na Oszukane. Temat - historia sióstr zamienionych w szpitalu - kojarzył mi się raczej z amerykańską komedią, ale film jest polski, dramat, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami i gra tam Żmijewski ( Pfft ), więc zaryzykowałam.
I bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Nacisk jest położony na zupełnie inne aspekty historii, niż się spodziewałam. Film głęboki psychologicznie, poruszający.
Warto.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Energetyczna
Dodany dnia 16/05/2013 13:45
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Ja ostatnio oglądałam "7 psychopatów" nie w kinie a na dvd, zakręcony ten film i zrobił na mnie wrażenie film "Rozstanie" film irański
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
martyna
Dodany dnia 19/05/2013 14:16
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

obejrzałam [b]Panaceum[/b] i zastanawiam się jak można tak symulować ? Masakra jakaś, pewne sceny chodzą za mną do tej pory.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
hope
Dodany dnia 19/05/2013 18:44
Awatar

Startujący


Postów: 118
Data rejestracji: 15.04.13

Oglądał ktoś stąd już film ''Oszukane''? Ciekawa jestem opinii.
Agapi tha mas schisei xoria.
 
sigma
Dodany dnia 19/05/2013 23:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Trzy posty wyżej o nim pisałam.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Energetyczna
Dodany dnia 20/05/2013 00:27
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Byłam na filmie Almodovara "Przelotni kochankowie" i jestem zawiedziona ,lubię tego reżysera ,ale na ten film to nawet szkoda na bilet wydać
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
ef
Dodany dnia 20/05/2013 00:39
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

mi się podobała tylko Skóra w której żyję. do innych filmów podchodziłam i nie zmogłam...
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
hope
Dodany dnia 20/05/2013 07:38
Awatar

Startujący


Postów: 118
Data rejestracji: 15.04.13

[quote][b]sigma napisał/a:[/b]
Trochę z przypadku wybrałam się na Oszukane. Temat - historia sióstr zamienionych w szpitalu - kojarzył mi się raczej z amerykańską komedią, ale film jest polski, dramat, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami i gra tam Żmijewski ( Pfft ), więc zaryzykowałam.
I bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Nacisk jest położony na zupełnie inne aspekty historii, niż się spodziewałam. Film głęboki psychologicznie, poruszający.
Warto. [/quote]
A czytałaś może ostatnie wydanie gazety Polityka?
Agapi tha mas schisei xoria.
 
sigma
Dodany dnia 20/05/2013 08:47
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Nie, nie czytuję Polityki.
Coś ciekawego straciłam?

A Almodovar - tyle złego o tym filmie słyszałam, że nie będę sprawdzać, jak pan sobie poradził z komedią Wink
Zresztą dla mnie też Skóra w której żyję to był jedyny jego naprawdę dobry film. Inne oglądałam, żeby sprawdzić, czemu ten reżyser jest taki kultowy - i nie odkryłam tajemnicy Wink
Edytowane przez sigma dnia 20/05/2013 08:48
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:

50,299,802 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024