16 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
konta
martyna
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 09:22
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

[quote]9. Każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto.[/quote]
no właśnie jak jest z tymi kontami?
są osoby , które mają dwa i jest to zgodne z regulaminem?
Artystyczną Duszę " grożono" konsekwencjami bo złamała regulamin- pisząc o kg, mnie Madem wmówiła " sprytne ominięcie regulaminu" wpisując BMI.
Chciałabym by ktoś sie ustosunkował do tych podwójnych kont.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Czader
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 09:26
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Na to pytanie to Ci chyba tylko Ojciec-Dyrektor Makro odpowiedzieć może.

Są sytuacje w których "zdrowy rozsądek" nakazuje inaczej spojrzeć na regulamin. Przynajmniej moim zdaniem.
 
martyna
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 09:28
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

owszem , ale nie każdy podał argumenty dlaczego zakłada drugie konto- nieprawdaż?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Czader
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 09:29
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[b]Ojciec-Dyrektor.[/b]
Ja tu tylko rozrabiam Pfft
 
Perfidia
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 11:12
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Wiem o jednym przypadku, gdy ktoś ma dwa konta. Mam tu na myśli siebie. Drugie konto jest używane do testowania nowych opcji z punktu widzenia "użytkownika", więc jego istnienie jest jak najbardziej uzasadnione.

Skoro w regulaminie jest taki zapis, i są osoby, które mają dwa konta, to moim zdaniem wypadałoby zareagować. Tyle, że np. ja osobiście nie wiem o kim mowa.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 11:40
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

hmmm ciekawe bo chyba wszyscy wiedza o kim mowa ale ok.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Perfidia
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:19
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

OK. Jeden przypadek, o którym mowa był mi znany, tylko, że zakwalifikowałam go do innej przegródki. Chodzi o to, że jeżeli ktoś, z różnych powodów chce założyć nowe konto, a stare zostawić nieużywane, to dla mnie to nie jest łamaniem regulaminu. Czasami zmiana nicka nie wystarczy. Forum jest otwarte, i niestety zdarza się, że ktoś z użytkowników może mieć problemy np. w pracy, bo korzysta z takiego, a nie innego forum. Wtedy lepiej jest zostawić stare konto w spokoju, i założyć nowe.

Martyna, i wybacz, ale jak dobrze wiesz "ja tu tylko sprzątam", więc może się zdarzyć, że tego typu rzeczy mi umkną. Nie jestem Robocopem Wink
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:27
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Perfidia ja nie mam pretensji Smile nikt nie jest robocopem .
Po prostu zastanawia mnie fakt posiadania podwójnych kont. Przypuszczam, że myślimy o tej samej osobie i ok powiadomiła o swoim zamiarze wszystkich drogą mniej oficjalną i podała powód, jest ok.
Ale czy każdy logujący se po raz 2 ma powód? czy bardziej chęć zmienienia wizerunku czy nie wiadomo czego. Ok już się nie czepiam.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Czader
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:38
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[b][i]zastanawia mnie fakt posiadania podwójnych kont[/i][/b]

[b][i]Forum jest otwarte, i niestety zdarza się, że ktoś z użytkowników może mieć problemy np. w pracy, bo korzysta z takiego, a nie innego forum. Wtedy lepiej jest zostawić stare konto w spokoju, i założyć nowe.[/i][/b]

Martyna na prostym przykładzie.

Piszesz tutaj o sobie. Nagle dowiadujesz się że Twoi Bliscy ( o których pisałaś w nienajlepszy sposób) czytają to co piszesz w jakiś tam sposób monitorują Ciebie - poznają Twoje Myśli.
Dobry powód ?

Gdyby alechd(facet) stał się alechadka(kobieta) i udawał Twoją koleżankę należałby mu się "ban na dzień dobry" ale w sytuacji gdyby alechd (facet) powiedział Ci "martyna sorry ale muszę stać się X-Manem bo nie chcę aby ktoś mnie tutaj rozpoznał" - miała byś mi to za złe ?

Ja się tylko pytam :-)
 
Perfidia
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:41
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Martyna, rozumiem Twoją reakcję. Nie jestem do końca przekonana, że jest to "czepianie się", skoro sama przyznajesz, że nie wiesz czy każdy logujący się po raz drugi ma powód.

A oficjalnie powiem tak:
na tą chwilę są mi znane 3 przypadki, gdy jedna osoba ma więcej niż 1 konto. I wszystkie 3 podały rozsądny powód, dla którego tak robią.

Myślę też, że zapis w regulaminie miał raczej dotyczyć przypadków, gdy ktoś korzysta z dwóch kont jednocześnie, bez wiedzy innych użytkowników, po to, aby robić zamęt na forum, wspierać samego/samą siebie w dyskusjach (zwłaszcza tych bardziej zapalczywych i gorących), czy dokopywać innym za pomocą tego dodatkowego konta, aby nie wpływało to na wizerunek głównej postaci. Itd. Regulamin regulaminem, ale nie jesteśmy w wojsku i priorytetem są tutaj nie paragrafy, ale użytkownicy. Zarówno ci, którzy zmieniają konto, bo chcą czuć się bardziej bezpiecznie czy anonimowo, jak i ci, którzy odczuwają niepokój, bo ktoś zmienił konto.

W każdym razie na tą chwilę nie widzę powodu, aby "wyciągać armaty". Oczywiście ostatnie zdanie należy do Makra, więc chwilowo proponuję wrzucić na luz Smile
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:52
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Alechd ja to rozumiem, doskonale rozumiem.
Perfidia podoba mi się jak " odzyskujesz pamięć" Smile
[quote]Tyle, że np. ja osobiście nie wiem o kim mowa.[/quote]
[quote]OK. Jeden przypadek, o którym mowa był mi znany[/quote]
[quote]na tą chwilę są mi znane 3 przypadki, gdy jedna osoba ma więcej niż 1 konto. [/quote]
i to nie jest złośliwe poprostu przeczytałam cały wątek i mi sie " rzuciło w oczy".
Ja jestem wyluzowana i nie czuję niepokoju z powotu tego , że ktoś zmienił konto , poprostu chciałam pokazać że istnieje taki stan rzeczy.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Perfidia
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:55
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

To nie jest kwestia "odzyskiwania pamięci", ale raczej sprawnej siatki informatorów

Wink
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 12:57
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

ło matko mam czuć sie inwigilowana???Grin bo jak ta siatka tak sprawnie działa Smile
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Perfidia
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 13:13
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Zaraz tam inwigilowana Grin
Po prostu jak napisałam, że nie wiem o kogo chodzi, kilka osób poczuło się w obowiązku aby mnie doinformować (za co dziękuję) Wink
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Kati
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 13:17
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

No masz, a jeszcze wczoraj jak sprawdzałam, to nie znalazłam w domu żadnych podsłuchówWink
Ja jestem zdania, że biorąc pod uwagę tematykę naszych postów oraz specyfikę chorób może się zdarzyć, że ktoś będzie musiał dać w długą. No i ma do wyboru albo odejść, albo zostać - pod innym imieniem. Ten, kto inormuje o tym fakcie i wyjaśnia jest dla mnie ok, ten, kto zmienia się jak kameleon - nie wiem...
Inna sprawa - ja tu jestem często, bardzo często i łatwo mi się zorientować i nadążyć. Kto bywa rzadziej, może się pogubić. Ale umówmy się, wtedy privowe podziemie pewnie wspomoże. Bo jesteśmy ze sobą w kontakcie, prawda?
No i jeszcze przypadek niestabilności. Tak jak każdemu "odejście" z forum może się zdarzyć, tak i zmiana nicka zapewne pod wpływem impulsu też. I to jestem bardziej w stanie usprawiedliwiać, niż robienie tego z premedytacją, bo "zaczynam nowe życie". Nie wiem, pewne jest jeszcze sto pięćdziesiąt innych powodów zmiany nicka, chwilowo te mi przyszly do głowy. A to Perfidia, że traktujemy się tu jak ludzi, a nie żołnierzy i jest dla mnie cenne i za to masz u mnie Kwiatek
 
Makro
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 19:40
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Cieszę się, że moderatorzy potrafią czytać w myślach Grin Rzeczywiście zapis regulaminowy zabrania posiadania 2 kont, jednak sytuację w których 2 konto powstało uzasadnia - dla mnie to trochę jak obrona konieczna.
Zostałem poinformowany, jednak stare konta banuję - aby dostęp był tylko do nowego.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Czader
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2011 19:45
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[b][i]Cieszę się, że moderatorzy potrafią czytać w myślach[/i][/b]

Jesteśmy kompatybilni z Ojcem-Dyrektorem Hura
Allelujah Grin
 
Nadzieja
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 24/03/2011 10:31
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Jakoś mi się tak smutno zrobiło po przeczytaniu tego wątku..ja wiem o jednej osobie która założyła konto po raz drugi i nie ukrywała tego, wszyscy przyjeliśmy ją z radością. Dlatego nie rozumiem teraz tej sytuacji i boli mnie toSad Tym bardziej, że pamiętam to forum, gdy było zaledwie kilka aktywnych osób. Ubolewamy nad tym, że nasi bliscy w realu zachowują się wobec nas nie fair, że nie możemy im zaufać. A nie raz mam wrażenie, że tutaj wobec siebie postępujemy podobnie. Nie, nie chcę nikomu czegoś zarzucać broń boże. Może tylko prosze o więcej zrozumienia i zastanowienia się, bo nikt z nas nie jest doskonały...

A co do regulaminu to pisanie o tym jakie jest BMI też jest nakręcajace bynajmniej dla mnie, nie ukrywajmy to jest tak jakby napisać ile się waży. Ja tu nie widzę róznicy
Edytowane przez Nadzieja dnia 24/03/2011 10:36
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 24/03/2011 13:24
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

[quote]A co do regulaminu to pisanie o tym jakie jest BMI też jest nakręcajace bynajmniej dla mnie, nie ukrywajmy to jest tak jakby napisać ile się waży. Ja tu nie widzę róznicy [/quote]
Nadzieja obiecałam, że już będę się pilnować.Przepraszam.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Gloria
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 24/03/2011 14:12
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Nie rozumiem problemu. Oczywiście jeśli o mnie chodzi.
Założyłam nowe konto, uczciwie poinformowałam kogo trzeba (o ile zauważyłam, na efkowej poczcie nie ma opcji 'wyślij do wszystkich" więc wysłałam do moderacji i użytkowników, którzy często i regularnie bywają na efce). Kilkakrotnie zgłaszałam swoje zaniepokojenie zachowaniem bliskiej mi osoby w stosunku do mojego uczestnictwa na forum. Chyba wszyscy sobie zdajemy sprawę, że zmiana nicka niewiele by pomogła. Postanowiłam więc założyć nowe, jednocześnie pozostawiając moderatorom wolną rękę w sprawie starego konta. Jak dziś się przekonałam Makro je zablokował i bardzo słusznie - po co ma wisieć nieużywane? Kto jak kto, ale Ty , Maryna chyba zdawałaś sobie doskonale sprawę z mojej sytuacji i dziwię się Twoje reakcji na podjęte przeze mnie kroki.
P.S.
Jeszcze jedno - gratulacje za poruszenie tego tematu publicznie. Wystarczyło zapytać moderatora/admina a nie wywlekać to na ogólnym forum, wszak doskonale wiedziałaś, że będę zobowiązana wypowiedzieć się w tym wątku, ale z ponownym narażeniem swojej prywatności.
Dziękuję.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zablokowanie konta Regulamin i zagadnienia porządkowe 2 27/01/2018 17:59
Usunięcie/zablokowanie konta Regulamin i zagadnienia porządkowe 4 21/01/2014 21:15
Prośba o usunięcie konta Regulamin i zagadnienia porządkowe 2 08/02/2012 16:07

50,242,008 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024