04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Depresja
 Drukuj temat
Płacz podczas sesji
martyna
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2011 14:46
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

może po prostu nie miał takich pacjentów, którym by były potrzebne Smile no a kto ma je kupić? w PZP na NFZ idąc kto ma kupować chusteczki dla pacjentów??? PfftPfftPfft
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2011 14:47
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja się kiedyś spotkałam z opinią, że w gabinecie nie powinno być chusteczek na wierzchu, bo to sugeruje "masz płakać", może on też tę zasadę wyznaje Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
modliszka
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2011 14:59
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

Nie wiem.Ja się tym nie przejmuje ani tego nie analizuje.Po prostu nie ma i tyle.
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
Life
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2011 15:22
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Ja jak leczyłam się na NFZ- chusteczek brak- nie mieszczą się w koszyku refundowanych świadczeńWink Natomiast w prywatnym u mnie zawsze sąSmile
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Nieustraszona
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2011 17:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

U mnie u terapeuty prywatnego są co jest jasne.
Na NFZ mają chusteczki z reklamami jakiegos leku.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Herbaciana
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 12/05/2012 22:07
Awatar

Startujący


Postów: 122
Data rejestracji: 07.04.12

[quote][b]sigma napisał/a:[/b]
Ja się kiedyś spotkałam z opinią, że w gabinecie nie powinno być chusteczek na wierzchu, bo to sugeruje "masz płakać", może on też tę zasadę wyznaje Wink [/quote]
U "mojej" (jak to brzmi) były na wierzchu, ale i tak wyciągnęłam swoje (przygotowane z myślą o wizycie), bo było mi głupio - nie dość, że ryczę i prezentuję się [i]potwornie[/i], to jeszcze chusteczki będę podbierać.

Nie lubię płakać przy kimś właśnie z powodu tego, jak wyglądam i jak histerycznie łkam, usiłując się powstrzymać łzy. Ale mój organizm w ogóle mnie nie słucha i robi, co chce. Mam nadzieję, że następna wizyta będzie spokojniejsza.
 
Feniks
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 17/07/2012 15:05
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 30
Data rejestracji: 17.07.12

Dla mnie płacz podczas terapii jest naturalną oznaką emocji, które przeżywasz. Dla mnie to oznacza, że czujesz. I dla mnie nie jest to słabość, ale siła. Przecież nie jesteś robotem, a człowiekiem, to ludzkie czuć, to ludzkie płakać, dawać wyraz temu, co przeżywasz.
Może warto się zapytać siebie, czemu nie pozwalam sobie na łzy. Na bycie ludzkąSmile


[quote][b]york napisał/a:[/b]
Czy uważacie że płacz podczas terapii jest normalny? Ja się strasznie krępuję tego. aktualnie nie chodzę na terapię ale mam wizyty u psychiatry. Kiedy chce mi się płakac pod wplywem jego słów to po prostu mówię że wszystko ok i modle się by wypisal mi recepte abym mogła wyjśc. kiedy chodzilam na terapię a dodam że była to cholernie bolesna terapia analityczna też tak mialam i udawalam że mam katar albo zmienialam rozmowe na inny temat nie tak bolesny Czasem terapeutka nie dała się oszukac i wprost mi sie pytala skad te łzy dla mnie ciągle łzy to objaw słabosci dowod na to ze nadaje się do szpitala psych bo takie tez slyszalam opinie[/quote]
 
www.terapia-feniks.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nagrywanie sesji Psychoterapia 8 15/02/2020 21:20
Czy utrudnienie wpadki podczas brania próchów może być objawem głodu narkotycznego Uzależnienia 7 27/02/2016 13:25

50,361,529 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024