09 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
12:06:51 Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 dzień Offline Offline
Mirbla Mirbla
2 dni Offline Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
1 tydzień Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
3 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
iwejn.
yvaine
Dodany dnia 12/08/2010 11:55
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

czuję się beznadziejnie.
wczoraj miałam rozmowę rekrutacyjną o pracę, zrobiłam z siebie kretynkę, straciłam dwie godziny, dzisiaj dostałam odpowiedź, że mnie nie przyjmą. z jednej strony się cieszę, bo nie nadaję się do tego typu pracy, ale z drugiej miałam nadzieję, że będę mogła zostać w domu, bo wszystko zaczęło się układać...
 
martyna
Dodany dnia 12/08/2010 14:08
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Yvaine nie ta praca to następnaWink
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
yvaine
Dodany dnia 12/08/2010 14:11
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

martyno, ale o pracę wcale nie tak łatwo, a ja chciałam tylko do września. czas mnie goni...
 
Mademoisellka
Dodany dnia 12/08/2010 17:14
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Dokładnie.
Ja szukam czegoś bardziej na stałe- niestety w Warszawie także ciężko coś znaleźć na dłużej, zwłaszcza jeśli jest się studentem 'dziennym'. Zaoczni jak najbardziej. Pisałam, pytałam, prawie każdy pracodawca chce mieć jak najbardziej dyspozycyjnego pracownika.
Chyba pozostaje mi KFC Wink
[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
martyna
Dodany dnia 12/08/2010 21:04
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

ja nie mówię wcale że łatwo, ale nawet KFC czy McDonald na te kilka tyg może być już coś. Ja nie wiem co to jest bycie bezrobotnym - jeden z zawodów jest" chodliwy zawód" , ale uważam że jeśli komuś potrzebne pieniądze to znajdzie cokolwiek .Ja pierwszą pracę miałam w wieku 14 lat - robiłam szczotki na czarno po 5 gr za szczotkę( dziennie robiłam 100) - ot takie mi się wspomnienie nasunęło, jako pierwsze zarobione pieniądze jak każda baba wydałam na ciuchy Pfft
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
yvaine
Dodany dnia 16/08/2010 10:26
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

jest mi dość dziwnie. nie znoszę tego miejsca, kojarzy mi się z przymusami, a z drugiej strony tęsknię, gdy wracam.
chciałabym przespać ten czas do października. nie-istnieć.
obudzić się pełna nadziei i optymizmu, przekonana, że teraz wszystko w moich rękach.
za dużo marzę.
 
Life
Dodany dnia 17/08/2010 20:32
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Jak tam yvaine?? Jakiego miejsca nie znosisz?? Sorki jeśli już pisałaś, ale mam wielkie tyły w czytaniu....
Ja też z chęcią bym olała wrzesień- za trudny będzie i pojawiła się dopiero w październiku. Tyle, że tak się nie da. Mam zamiar stawić czoła przeciwnościom. Nie pogryzą mnie chyba... ryba...
W każdym razie 3 mam kciukiSmile
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
yvaine
Dodany dnia 17/08/2010 20:57
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

life, witaj. :* rzadko ostatnio bywasz.
nie znoszę mieszkania siostry, we Wrocławiu. nie potrafię się tutaj odnaleźć. ale pocieszam się, że to do końca sierpnia, zarobię troszkę na jakieś wakacje.
 
yvaine
Dodany dnia 19/08/2010 23:19
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

"nasze wątki". miło jest mieć coś własnego. bardzo podoba mi się ten pomysł.

/siostra mieszka na 11. piętrze. widok jest cudowny.
to trochę głupie. przez chwilę straciłam kontakt z rzeczywistością. przechodziłam przez barierkę myśląc, że to tylko moment, i cały ból zniknie, ulotni się.
nie umiem się poskładać. nie umiem też znaleźć przyczyny rozpadu. jakbym w pewnym momencie przestała uczestniczyć w świecie.
 
Makro
Dodany dnia 20/08/2010 01:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nie za bardzo rozumiem dlaczego o tym piszesz? Jakich słów potrzebujesz?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
yvaine
Dodany dnia 20/08/2010 08:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

to tylko luźne myśli, nie wymagam żadnego komentarza. chciałam usunąć, ale nie mogę.
 
Kati
Dodany dnia 20/08/2010 09:08
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

[url]http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=403&rowstart=0[/url]
Dla mnie nie ma czegoś takiego w tym temacie jak "luźne myśli". Ywaine, pisz, jak najbardziej o sobie. Jednak z takimi "luźnymi uwagami" uważaj tez na innych, bo skoro są luźne, to tym bardziej nie fair jest niepokoić nimi innych. Zwracamy tu na siebie nawzajem uwagę i bez tego. Ja nie potrzebuję dodatkowych bodźców, żeby uważnie czytać, co piszeszPocieszacz
 
Nadzieja
Dodany dnia 20/08/2010 12:10
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Fakt zaniepokoiło mnie to co napisałaś. Po tym jak sama próbowałam to zrobić, to jestem bardzo wyczulona na takie teksty. Tym bardziej wiem, że wystarczą chwile sekundy, by to zrobić....
Rozumiem Cie doskonale jeżeli chodzi o pracę, jestem teraz dokładnie w takiej samej sytuacji...Nie poddawaj się. Trzymam kciukiPocieszacz
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
yvaine
Dodany dnia 27/08/2010 12:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

to wyżej nie ma znaczenia.

/wczoraj biegałam jak na szpilkach, nie mogąc się doczekać dzisiejszego powrotu do domu. dziś tutaj jestem i mam ochotę uciec. tylko że nie znam na tym świecie miejsca, gdzie byłabym bezpieczna, spokojna, szczęśliwa...
od dwóch tygodni męczą mnie zaburzenia snu. łykam jakieś apteczne ziołowe specyfiki bez recepty, i fakt, pomagają; zamiast godziny, sypiam 3. no, czasem cztery. (co z tego, że w ciągu tego czasu budzę się 50-krotnie.)
straciłam ochotę na wyjścia, które były zaplanowane na łikend. w ogóle na wszystko straciłam ochotę... nie mam siły, jestem zmęczona sobą. dlaczego nie mogę się skulić w kłębek i po prostu, zwyczajnie od wszystkie odpocząć?
 
no_name
Dodany dnia 27/08/2010 13:28
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 17
Data rejestracji: 17.08.10

yvaine, chyba mam aktualnie to samo co ty, więc nie będę cię wspierać, bo nie wiem co poradzić w tej kwestii. mam nadzieję, że to kryzys, który od października nie będzie mi towarzyszyć każdego dnia, pozdrawiam :*
 
hadassa
Dodany dnia 27/08/2010 13:46
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

[quote][b]yvaine napisał/a:[/b]
od dwóch tygodni męczą mnie zaburzenia snu. łykam jakieś apteczne ziołowe specyfiki bez recepty, i fakt, pomagają; zamiast godziny, sypiam 3. no, czasem cztery. (co z tego, że w ciągu tego czasu budzę się 50-krotnie.)
straciłam ochotę na wyjścia, które były zaplanowane na łikend. w ogóle na wszystko straciłam ochotę... nie mam siły, jestem zmęczona sobą. dlaczego nie mogę się skulić w kłębek i po prostu, zwyczajnie od wszystkie odpocząć?[/quote]


Yvaine, czemu nie pójdziesz do lekarza? Niezbyt podobają mi się twoje objawy. Nie będę cię diagnozować, bo to nie jest odpowiednie miejsce, a ja nie jestem lekarzem, ale uważam, że kontrolna wizyta u lekarza by się przydała.
Właściwie nie wiem po co to piszę, już tyle razy ci o tym wspominałam...ale co tam...
Ja też od tygodnia znowu źle sypiam, a było już tak dobrze...Buziak
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Mademoisellka
Dodany dnia 27/08/2010 15:24
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Tiaaa, ja już wątku Iwejn nawet nie czytam. Nie chcę się denerwować. Czuję się robiona w konia.
[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
Life
Dodany dnia 27/08/2010 17:26
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Hmmm...!!
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Kati
Dodany dnia 27/08/2010 17:28
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Madem, czemu tak ostro? A jak już tak - to chociaż napisz coś więcej, plizz
Edytowane przez Kati dnia 27/08/2010 17:41
 
Mademoisellka
Dodany dnia 27/08/2010 17:51
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Ostro?
Ja się po prostu przyznaję do swojej słabości, poczucia totalnej bezsilności wobec takich zachowań.
Jeśli za ostro, przepraszam Sad
[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
Przeskocz do forum:

50,387,836 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024