17 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Zaginione Dusze
Kati
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2010 13:07
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

.. czyli kto był a zniknął i nie bardzo wiemy, co u niej/niego się dzieje. Szanowny adminie, pewnie masz możliwość wysłania czegoś takiego na maila, bo ja nie...A jestem i czekam.
No to zacznę:
Fiona - co u Ciebie? Dałaś tylko namiary na jakieś zaczątki strony i żadnych treści.
Tusia - ?
Anima - najpierw przestałaś pisać na blogu, teraz u nas też już nie.
Weronika - widzialam CIę, że zaglądasz, odezwij się, proszę.
Perfidia - tęsknię...
Mademoisellka - talent, który się pojawil i znikł
Szara - piszesz ale nie o sobie...
Dark - no brakuje mi męskiego głosu, no....
ET -???

Dopisujcie swoje deficyty - może ktoś, kto był, stał się ważny, a potem zapadł się w siebie, dzięki temu odnajdzie drogę z powrotem. Jesteście dla mnie ważni.
 
Makro
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2010 13:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Bardzo dobrze zauważyłaś, wiele osób zniknęło nagle z forum. Rzeczywiście brakuje ich tutaj. Może tak jest kolej rzeczy? Ja zawsze liczę, że jest im na tyle dobrze, że tematyka forum nie jest dla nich już istotna.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
verdemia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2010 13:24
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

tak to już jest, ze ludzie przychodzą i odchodzą...
 
Kati
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2010 13:25
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

E tam Verdemia, slogan...
 
Kati
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 05/04/2010 10:37
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

A własnie, kolejna duszyczka: Barbarajan. Mało pisała ale bywała często. Co u Ciebie, jeśli się pojawisz?
 
Nadzieja
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05/04/2010 11:50
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Ja dopiszę tutaj [b]Czerń[/b] dostęp do blogu zablokowany, "ani widu ani słychu"????
Czarnulka odezwij się, jeżeli możesz. Pamietam, że pisałaś coś wcześniej o szpitalu???
Mam nadzieję, że u Ciebie w miarę ok.Wink
Edytowane przez Nadzieja dnia 05/04/2010 11:50
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
szara
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 06/04/2010 00:38
Awatar

Startujący


Postów: 124
Data rejestracji: 11.11.09

Odebrałam to, może niesłusznie, jako "to co piszesz jest znacznie mniej ważne, jeśli nie piszesz o sobie". Nie mam ochoty, zajmuję się sobą w realu, to ważniejsze. Tak, wiem, możliwe, że przesadzam.
Dostęp do komputera mam sporadyczny. Piszę, jak akurat będąc tu mam coś do powiedzenia. Używam laptopa matki, a ona czyści po sobie historię, więc ja muszę wywalać tę stronę z historii jak tu wchodzę, bo nie chcę, żeby ona to czytała. Odrzuca mnie od pisania o sobie, jak wiem, że na tym kompie nie jestem u siebie. Nie jestem w nastroju, nie mam warunków, skupiam się na sprawach bardziej niezbędnych dla mojej egzystencji, niż forum internetowe.
Żyje, szukam pracy, ratunku-ja-bez-przerwy-jem, usiłuję nie zwariować. Byłam z facetem na wspólnym wyjeździe, i było fajnie. I zwyczajnie, cholera, wcale nie mam ochoty o tym pisać. Nie czuję takiej potrzeby. Jest tu miejsce dla osoby pojawiającej się wtedy, kiedy ma ochotę, i piszącej tam, gdzie akurat ma coś do powiedzenia?
Mam nadzieję, że mieliście udane święta.
 
Kati
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 06/04/2010 09:01
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Droga Szara. zaskoczyła mnie wczoraj Twoja reakcja. Nie, nie był to z mojej strony zarzut, raczej stwierdzenie faktu. Zauważyłam pewną prawidlowość i jąopisałam. Taką, że komentujesz u innych, a nie piszesz o sobie. Na teraz i na przyszłość: moje słowa prosze odbierać takimi, jakimi one są. Piszę na tyle wprost, że nie wymagają dodatkowej interpretacji, ani dodawania znaczeń, których nie ma. W wątku tym kieruję się zainteresowaniem i/lub troską, bo staliście się mi na swój sposób bliscy i nie czuję się komfortowo, jeśli znikacie bez słowa. Tylko tyle. Aż tyle.
Pytanie do Ciebie, Szara, tak mi chodzi po głowie: naprawdę tak CIę wszyscy w realu ciągle atakują, że czujesz się atakowana nawet, jak tego nie ma?... Pozdrawiam ciepło i pamiętaj: ja Cię nie atakuję.
 
Perfidia
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 06/04/2010 17:56
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

OK. Od czego by tu zacząć. Myślę, że dzień dobry na początek zawsze jest dobre. A teraz pozwólcie, że pójdę ponadrabiać zaległości... Zawstydzony
 
http://antyproana.blox.pl
Kati
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 06/04/2010 19:16
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Perfidia GrinGrinGrin
 
Perfidia
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 06/04/2010 20:40
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Kati! Pfft
 
http://antyproana.blox.pl
Nadzieja
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 07/04/2010 00:07
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Perfidia nareszcie jesteśKwiatek Nawet nie wiesz jak się cieszę że już wróciłaś do nasBuziak
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 07/04/2010 16:04
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

oooooooooooo Perfidia Oklaski Wink
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Artystyczna Dusza
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 10/04/2010 09:12
Awatar

Medalista


Postów: 711
Data rejestracji: 31.05.09

OjejShock Nie miałam pojęcia,że komuś może brakować na forum mojej obecności.Zawstydzony
Fakt ostatnio,a właściwie od jakiegoś już czasu praktycznie nie zaglądam na forum.Myślę,że po części jest to spowodowane tym,że w mojej terapii uświadamiam sobie pewne sprawy.Dochodzę do różnych wniosków i staram się układać swoje życie w taki sposób aby mnie cieszyło i dawało raczej wiele powodów do radości niż do smutku.
Myślę,że taki odpoczynek od forum też mam jakiś sens ponieważ pokazuje co tak na prawdę jest ważne w życiu.Pozwala zdystansować się do pewnych spraw.
W moim życiu sporo zmian:
1)Nie zamierzam dłużej skupiać się na chorobie!!!Chcę o niej zapomnieć!!!
2)Chcę pracować jako arteterapeuta i pomagać innym!!!A przy okazji troszkę sobie???
3)Moje życie wypełnia teraz w większości pasja do sztuki,którą odkryłam w sobie w procesie terapii
4)Za tydzień w sobotę będę świadkiem na ślubie mojej siostry a w czerwcu (chyba w czerwcu) zostanę mamą chrzestną.
Co jeszcze???
5)Zdecydowałam,że nie będę pisać pamiętnika,gdzie skupiałam się prawie wyłącznie na chorobie,terapii...
6)Założyłam nowego bloga-artystycznego: [url]http://monia-art.blogspot.com/[/url], gdzie zapraszam wszystkich,którzy zainteresowani są rękodziełem artystycznym,chcą zobaczyć czym się zajmuję
7)Chcę udowodnić sobie???,że można być zdrowym,jeżeli się tak na prawdę tego bardzo chce
8)Podjęłam decyzję,że nie będę leczyć się w Krakowskiej Klinice,bo nie chcę przebywać w środowisku chorobowym.Chcę się odciąć od choroby-nie wiem czy to dobre???ale tak czuję...Chcę kontynuować leczenie u mojego terapeuty i rozwijać się artystycznie,co na pewno ułatwi mi realizację moich planów na przyszłość

To tak pokrótce co u mnie słychać...
Mam nadzieję,że znajdę chwilę,żeby od czasu do czasu coś napisać na forum.
Pozdrawiam wszystkich wiosennie-tych,którzy za mną tęsknili.Tych którzy mnie nie znają i nie tęsknili też pozdrawiamGrin
I przede wszystkim - [b]Perfidia[/b] witaj!!!Brakowało mi Twojej obecności-zarówno na forum jak i na Twoim blogu.Wink
Edytowane przez Artystyczna Dusza dnia 10/04/2010 09:15
 
http://monia-art.blogspot.com/
Helga
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 10/04/2010 12:04
Startujący


Postów: 175
Data rejestracji: 25.01.10

Super Fiona widzę, że same zmiany na plus Smile
[i][b][color=#990033]vanitas vanitatum, et omnia vanitas[/color][/b][/i]
 
Makro
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 11/04/2010 23:12
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Widzę, że nam zniknęła Hadassa po krótkiej, aczkolwiek intensywnej obecności. Oj, szkoda Sad
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Kati
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 11/04/2010 23:14
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Tak, też zauważyłam Jej brak, choć liczyłam, że to przedlużone ferie świąteczne
 
hadassa
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20/04/2010 15:45
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

jestem, jestem, odnalazłam się!!!
I żebyście na przyszłość wiedzieli, nigdy nie znikam bez wytłumaczenia, chyba ,że sytuacja jest awaryjna. choć nie znamy się w realu to te forumowe znajomości traktuję poważnie i zawsze dam znać jak nie będę mogła bywać no forumKwiatek
A, i powiedzcie mi kto jest nowy, bo jeszcze się nie połapałamWink
Edytowane przez hadassa dnia 20/04/2010 15:56
 
Kati
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 16/05/2010 11:39
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Helga?
 
Helga
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 19/05/2010 00:13
Startujący


Postów: 175
Data rejestracji: 25.01.10

Już wróciłamSmile
Zaczęło się od tego, że zalałam laptop i byłam przez jakiś czas odcięta od sieci czyli świata.
Potem pojawiły się pewne problemy osobiste, które zniechęciły mnie do wszystkiego: tradycyjne spięcia w związku desperatki z lękami z facetem z chad, który w dodatku jest dda (czy to się w ogóle może udać?). Ostatecznie nadal jesteśmy ze sobą, ale coraz bardziej to się sypie..
Ostatnimi czasy jest znowu lepiej: udało mi się uruchomić starego kompa i znalazłam pracę, więc może wkrótce będzie i nowy komSmile
[i][b][color=#990033]vanitas vanitatum, et omnia vanitas[/color][/b][/i]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
[lekarka dusz] Uratuj Moją Duszę Nasze wątki - część otwarta 9 01/12/2011 13:57

50,486,387 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024