02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
05:58:29 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
[irian] ciąg dalszy nastąpi...
Life
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 30/05/2010 00:30
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

cieszę się...Wink
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Artystyczna Dusza
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2010 09:56
Awatar

Medalista


Postów: 711
Data rejestracji: 31.05.09

Irian przede wszystkim spóźnione ale szczere z całego serca życzenia urodzinowe-aby postępy leczenia nadal pojawiały się w Twoim leczeniu oraz abyś naprawiła to co chcesz naprawić i zmieniła swoje życie,tak abyś czuła się szczęśliwąKwiatek
I gratuluję tylu postępów w terapii.Wiedz,że to głównie TWOJA zasługa,że teraz czujesz się ze sobą lepiej.Pocieszacz
 
http://monia-art.blogspot.com/
Kati
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2010 12:01
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Irian, jak ja lubię czytać takie pozytywne komunikaty. Przede wszystki dziękuję Ci, że dzielisz się z nami swoją radością. Wierz mi, niejeden uśmiechnął się, czytając Twoje słowa - ja takSmile - a może zobaczyl światełko w tunelu i dla siebie? Oby tak dalej, Irian.
Edytowane przez Kati dnia 31/05/2010 12:01
 
anima
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2010 19:56
Startujący


Postów: 157
Data rejestracji: 25.03.09

"Niech ktoś w końcu popchnie mnie do przodu z tymi moimi przemyśleniami, postanowieniami... "
myślę, że zrobić to możesz tylko Ty Wink
 
irian
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2010 21:32
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

o rany dziękuje za tyle miłych słów Smile dzisiaj byłam na terapii... i rzeczywiście dotarło do mnie że tylko JA mogę popchnąć siebie do przodu... usłyszałam że teraz wszystko zależy ode mnie... Pani doktor może mi tylko dać jakieś zalecenia do stosowania, a wszystko jest w moich rękach. No i teraz albo nigdy Smile odpowiedź jest dla mnie jasna - TERAZ Smile
 
http://pamietnikirian.blog.pl
irian
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 03/06/2010 15:49
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

żegnam się z Wami na dwa tygodnie Smile nadeszła pora na upragnione i zasłużone wakacje w Egipcie Grin buziaki :* zycze Wam powodzenia we wszelkich działaniach Smile
 
http://pamietnikirian.blog.pl
hadassa
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 03/06/2010 16:54
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

udanego i super fantastycznego wypoczynku IrianSmile
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
tajfunek
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 03/06/2010 17:27
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

[b]irian[/b] słoneczko dobrze Ci zrobi. Wypoczywaj i baw się dobrze a nawet i bardzo dobrzeBuziak
 
Nadzieja
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 05/06/2010 15:46
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Irian pozdrawiam Cię cieplutkoWink
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
irian
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 18/06/2010 08:59
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

wróciłam Smile kurcze, jak ten czas szybko zleciał :/ ja chcę jeszcze raz!!! xD w końcu wyglądam na mniej białą Smile ale w tej Polsce zimno jest o_O niestety wyjazd nie był w 100% kolorowy... myśli chorobowe czesto nie dawały spokoju... najgorsze było to że nie wiedziałam ile ważę i mialam wrazenie ze z dnia na dzień jest mnie co raz więcej o_O no i miałam rację, trochę mi się przytyło... niezbyt dobrze się z tym czuje, ale jakoś to będzie... póki co muszę odespać Grin no ale jestem z siebie dumna - wsiadłam do samolotu i przeżyłam podróż Grin jak tylko odpoczne bede nadrabiac zaległości na forum Smile
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Kati
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 18/06/2010 09:42
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Super Irian, że wróciłaś.
 
Pogodna
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 10:22
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Cześć, i jak matury ? Chyba pisemne 30 są wyniki tak ?
I jakie plany na studia ?
Zazdroszczę Ci urlopu w Egipcie Smile Ja za granicę zawsze latałam tylko w celach zarobkowych Sad Ale mam nadzieję, że jak w końcu się dorobię nowej pralki to następnym krokiem będą wakacje za granicą Smile
 
irian
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 10:26
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

matury w porządku Smile uwazam ze przeszłam samą siebie biorąc pod uwagę okoliczności przed ^^ choć wiadomo, gdzieś tam drzemią ambicje ze mogło być lepiej Grin tak, 30 wyniki Smile o godz.12 ^^ już się nie mogę doczekać Grin a planuje studiować turystykę i rekreację Smile no to szybko kupuj pralkę a potem składaj na wakacje ^^ naprawdę warto Smile
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Pogodna
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 10:31
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Fajnie, że zdecydowałaś się na studia. Ja bardzo miło wspominam swoje, tyle pozytywnie zakręconych ludzi tam poznałam, mam nadzieję, że wiele przyjaźni przetrwa. Ja robiłam studia pedagogiczne, więc trochę zbliżone do różnych problemów młodzieży. Co najciekawsze wielu z nas (studentów) przeżywa dokładnie takie same problemy jak my, mi zawsze się wydawało, że jestem sama i w ogóle jakiś "alien" ze mnie Smile

Zastanawiam się, czy dalej bierzesz fluoksetynę ? Ja przyjmowałam to przez ok 2 lata, jednak nie widziałam żadnego wpływu.
 
irian
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 10:39
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

co do przezywania problemów to rzeczywiście prawda Smile jak zaczęłam z powrotem integrować się z ludźmi, poznawać nowe osoby to zauważyłam ile osób o podobnych problemach jest dookoła....

co do fluoksetyny to nadal biorę. Dokładniej mówiąc biorę Seronil 60mg dziennie. Zawsze najlepiej na mnie działał. Jak brałam regularnie to ustawały obsesyjne myśli o jedzeniu, humor był lepszy, miałam więcej energii... Teraz trudno mi coś powiedzieć bo jak byłam w Egipcie to w ogóle go nie brałam (wiem, że to bardzo "mądrze" , ale wolałam się napić niż brać leki Pfft ). Teraz biorę na nowo regularnie, ale chyba jeszcze za krótko by na nowo coś działał... Wiem, że moja nowa pani doktor chce mi zmienić lek, ale ja mam co do tego wątpliwości... no ale zobaczymy co będzie dalej Smile
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Pogodna
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 10:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Nawet jak nie brałaś w Egipcie leków to w organiźmie dalej miałaś, także działały i teraz też działają. Może sobie wkręcasz, że dopiero mają zacząć działać.
Chodzisz na regularną terapie ?
Edytowane przez Pogodna dnia 26/06/2010 10:49
 
irian
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 10:53
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

myślisz że przez dwa tygodnie ciągle działały? nie wiem czy sobie wkręcam czy nie Smile czuję się w sumie dobrze, ale myślenie o jedzeniu wróciło... nie pokładam całej wiary w lekach, co to to nie, wiem że sporo ode mnie zależy, ale czuję że coś trudniej mi to idzie...

nie nazwałabym tego regularną terapią... jak już wcześniej wspominałam zmieniam lekarza, niestety osoba którą znalazłam i mi odpowiada przyjmuje mnie raz na miesiąc... plus jest taki, że jest to na NFZ i bardzo dobrze mi się rozmawia z tą panią, ale za dużo się dzieje przez taki miesiąc i czuję się sama ze wszystkim...
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Pogodna
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 11:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

To zależy, jak długo brałaś lek wcześniej, ponoć utrzymuje się jeszcze do kilku tygodni.
Szkoda, że terapię masz tak rzadko, a rozmawiałaś z terapeutką o tym? Ja też mam na NFZ, terapia odbywa się raz w tygodniu i czasem mam wrażenie, że to za mało. Wszystkie przemyślenia zapisuję sobie na kartkach i później je czytam. Może Ty wspólnie ze swoją babką ustalicie co zrobić, żebyś przez ten czas kiedy nie ma terapii nie czuła się sama z tym wszystkim.
Jaki rodzaj terapii to jest ? Czytałam w Twoich postach, że wcześniej chodziłaś na behawioralną a teraz?
 
irian
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 11:07
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

nadal behawioralna Wink
co do rozmowy z terapeutką to miałam w planach z nią na ten temat porozmawiać... póki byłam zajęta (matura, wyjazd, itp itd) to w ogóle nie myślałam o terapii, dopiero jak zaczęłam mieć chwilę czasu by usiąść i pomyśleć to zaczęło do mnie docierać że nie wszystko jest tak dobrze jakby się wydawało...
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Pogodna
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 26/06/2010 11:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

A powinnaś pogadać o tym, dla świętego spokoju. Mówię Ci, takie zapisywanie na kartce jest dobre, bo później przychodzi terapia i nie pamiętasz wszystkiego co cię nurtowało. Jak masz dobry kontakt z babką to powinno Ci ulżyć niesamowicie jak poruszysz ten tematSmile
 
Przeskocz do forum:

50,348,922 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024