02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
06:30:25 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
[irian] ciąg dalszy nastąpi...
martyna
Dodany dnia 01/11/2010 08:14
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Irian to co piszesz ujęło mnie w niezwykły sposób . Tak to jest właśnie że jak chodzi o naszych bliskich nasze sprawy zsuwamy na dalszy plan, mam wrażenia że Tobie to pomogło nie zastanawiać się na wagą czy jedzeniem.
Prowadzę podobne życie od rana do zmierzchu w biegu, ale pamiętaj by znajeść czas na sen i odpoczynek zanim organizm sie zbuntuję i zaciągnie hamulec ręczny.
Jesteś młodą dzielną dziewczyną.Gratuluję prawka bo to sprawia niezłą radochę i powodzenia na uczelni Pocieszacz
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
yvaine
Dodany dnia 01/11/2010 09:01
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

zamroziło mnie, gdy przeczytałam o Twoim Tacie. bardzo bliska mi osoba chorowała, była w beznadziejnym stanie, lekarze nie dawali jej szans, ale walczyła, i wywalczyła. także Tata na pewno z tego wyjdzie, tym bardziej, że już widzą poprawę.Smile
cieszę się, że na studiach Ci się podoba. ale może faktycznie troszkę bardziej o siebie zadbaj, bo Ty też jesteś bardzo ważna! buziam.:*
 
irian
Dodany dnia 01/11/2010 10:03
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

[b]martyno[/b], właśnie uczę się radzenia sobie w tym życiu studenckim i w ogóle, sen jest dla mnie teraz najważniejszy. Jeśli mam coś do zrobienia ale po prostu zasypiam nad tym to odpuszczam - bo przecież to nie ma sensu, i tak nic konstruktywnego z tego nie będzie a rano będę jeszcze bardziej niewyspana. Właśnie jeśli chodzi o sytuację z tatą to rzeczywiście swoje sprawy olałam, ale potem zrozumiałam że to nie było dobre - skoncentrowana na tacie i na nauce nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo zmęczona jestem i że musze się też zająć trochę sobą.
A prawko owszem, sprawia wiele radości ale też trochę stresów i ograniczeń Grin ostatnio ciągle robiłam za kierowcę ^^ no i wiadomo, pierwsze rysy zaliczone xD gorzej że to samochód taty Zawstydzony

[b]yvaine[/b], poprawa jest i to duża. Zakończył pierwszy etap leczenia tydzień przed przewidywanym czasem. Po chemii szpik odtworzył tylko te dobre krwinki (czy co tam w środku jest Pfft) W domu funkcjonuje normalnie, nawet na balkon czasami wyjdzie - dobrze że teraz ładna pogoda jest to nie ma takiego ryzyka że jakieś choróbsko go dopadnie Smile no i nawet zajął się trochę pracą. I zaczął marudzić jak zwykle Grin także zmierza ku lepszemu.
Co do studiów to próbuje się przystosować. Co raz lepiej mi to idzie Smile w zeszłym tyg nie opuściłam żadnych zajęć i ani razu nie zasnęłam na wykładach Grin więc progres jest xD a teraz te kilka dni wolnego, to w końcu mam czas dla siebie Smile

No ale dzisiaj trzeba już sie zabrać do roboty...
 
http://pamietnikirian.blog.pl
verdemia
Dodany dnia 01/11/2010 10:42
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

Irian jesteś naprawdę bardzo dzielnaSmile
 
Czader
Dodany dnia 01/11/2010 10:45
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[quote][b]irian napisał/a:[/b]
A prawko owszem, sprawia wiele radości ale też trochę stresów i ograniczeń Grin ostatnio ciągle robiłam za kierowcę ^^ no i wiadomo, pierwsze rysy zaliczone xD gorzej że to samochód taty Zawstydzony
[/quote]

Irian im będziesz więcej jeździła tym rys będzie mniej ;-)
Najważniejsze że od momentu zrobienia prawa jazdy, jeżdzisz, że nie włożyłaś prawa jazdy do szuflady.Z każdym kilometrem będzie lepiej ;-)
 
irian
Dodany dnia 01/11/2010 10:49
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

[b]verdemia[/b] nie mam wyjścia... trzeba wspierać mamę, przejąć część obowiązków domowych.... szybki kurs samodzielności ^^

[b]alchd[/b] no już od dawna żadnej rysy nie zrobiłam Grin a nawet nie miałam kiedy mieć przerwy od jazdy, odebrałam prawko i od razu w samochód Wink no i teraz codziennie Grin
 
http://pamietnikirian.blog.pl
irian
Dodany dnia 04/11/2010 21:01
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

dopadła mnie znowu mania naukowa.... tak w skrócie to mogę nazwać... były cztery dni wolnego, prawie nic nie zrobiłam, byłam na trzech spotkaniach ze znajomymi. Teraz zbliża sie kolejny weekend - trochę rzeczy do zrobienia i słyszę że jest impreza... Chciałabym iść, ale wiem że nie powinnam... powinnam się wyspać, powinnam napisać analizę ruchu turystycznego w wybranych państwach, powinnam napisać raport na angielski i nauczyć się na sprawdzian... Mam dość tego POWINNAM.... Chcę robić co chcę ale ja własciwie nie wiem czego chcę.... Chcę złotego środka, a tak trudno go osiągnąć... Wiem że nie mogę rzucać wszystkiego by pochłonąć się w nauce i na odwrót.... Zupełnie nie wiem co mam ze sobą zrobić... Skończy się na tym że ani się nie będę uczyć ani nie pójdę z moim facetem na impreze do znajomych... I znowu to samo... Ja się izoluję, bo "muszę" się uczyć, a że nie mam siły się uczyć i mi się nie chce to się nie uczę, więc koniec końców siedzę przed kompem , piję colę i nic nie robię....
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Czader
Dodany dnia 04/11/2010 21:15
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

A nie możesz się trochę pouczyć i trochę poimprezować ?
Złoty Srodek to sie nazywa Kompromis :-)
 
Nadzieja
Dodany dnia 04/11/2010 21:43
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Irian życie rzuciło Cię na głeboka wodę. Wiem co to białaczka niestety. Mam nadzieję, że tata szybko wyzdrowieje, że będzie okSmile Kiedyś znalazłam sie dosłownie w takiej sytuacji jak Ty studia, ojciec wypadek, mama opercja. Wszystko dosłownie było na mojej głowie, mały zachorował akurat na białaczkę było ciężko lekarze dawali mu 5% szans na przeżycie i jeszcze jakby tego było mało musiałam uśpic moją 17 letnia sunię.I pare innych bardzo przykrych spraw. Dlatego dobrze Ciebie rozumiem. Musisz dbać także o siebie, ja wtedy o sobie zupełnie zapomniałam depresja nasilenie anoreksji resztę znasz. To, że najgorsze dla Nas jest zamykanie sie we własnym świecie i izolacja od ludzi to wiesz. Trzymam kciuki i życzę, by Twój tata szybko doszedł do siebie. Ja także ciągle mam nadzieję, chociaż Kubuś ma nawrót i jest ciężko.
Gratulacje za prawkoWink
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
irian
Dodany dnia 04/11/2010 21:51
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

dzieki za ciepłe słowa Smile Nadziejo, zawsze trzeba mieć.... nadzieję Grin ze bedzie lepiej... bo byc musi Grin tata narazie siedzi w domu i mi marudzi, na drugą dawkę chemii wraca za tydzień Wink

alechd... zeby to było takie proste jak sie wydaje ;/
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Czader
Dodany dnia 04/11/2010 21:57
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

irian, wszystko jest proste, tylko czasem za bardzo sami sobie wszystko utrudniamy ( z własnego życia wzięte)
 
irian
Dodany dnia 04/11/2010 22:08
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

taaa... no nic, spróbuje jutro zrobic wszystko na weekend, a najwyzej wezmę dokumenty do analizy na impreze Pfft moze dojde do jakiś niesamowitych wniosków ^^
 
http://pamietnikirian.blog.pl
irian
Dodany dnia 11/11/2010 09:28
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

żyję Smile Ogarnęłam się ^^ impreza była i analiza też została stworzona Grin kurcze, jednak jest możliwe zduszenie w sobie tego cholernego krytyka i robienie to co przyjemne i pożyteczne Smile co nie zmienia faktu że czasami mam dość studiowania Dobani za duzo tego wszystkiego... całe szczęście że mam bardzo fajnych ludzi na studiach... nawet już mam swoją "grupkę" ale ogólnie to ze wszystkimi się dobrze dogaduje Smile

z tatą jest wszystko super Grin na dobrej drodze do pełnego wyzdrowienia Smile we poniedziałek był na badaniach, we wtorek odebrał wyniki - wsio elegancko ^^ jeszcze ze 3 chemioterapie a potem przeszczep autologiczny czyli swoich własnych komórek Smile no i póki co może już jeść i pić wszystko ^^ ostatnio nawet zażyczył sobie by go zawieźć na zakupy, wczoraj pojechał samochodem do pracy Smile także jest dobrze ^^

a najbliższe cztery dni to nauka, spędzenie czasu z panem Józefem (muszę nauczyć się wszystkich mięśni ludzkich Boisie) no i spotkania towarzyskie Grin sporo znajomych którzy studiuja poza Łodzią wróciło na te kilka dni Smile także będzie się działo ^^ pozdrawiam wszystkich cieplutko :*
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Czader
Dodany dnia 11/11/2010 10:01
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

I co, dało się ? Dało się :-)
Super :-)
Powodzenia w ludzkich mięśniach :-)
 
verdemia
Dodany dnia 11/11/2010 11:08
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

irian superSmile
 
Nadzieja
Dodany dnia 11/11/2010 12:09
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Cieszę sie Irian, oby tak dalej. BuziaczkiBuziak
Co do mięsni współczuje, znam ten ból. Dasz radę.Wink
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
irian
Dodany dnia 11/11/2010 16:27
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

dzieki Smile Pan Józef jest mega przystojny Grin aż chce się go oglądać Pfft (grunt to sie dobrze nastawić xD)
 
http://pamietnikirian.blog.pl
yvaine
Dodany dnia 17/11/2010 13:12
Awatar

Finiszujący


Postów: 370
Data rejestracji: 22.04.10

teraz masz motywację.Grin
 
Czader
Dodany dnia 17/11/2010 13:29
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

A który mięsień pana Józefa jest najpiękniejszy ? Pfft Grin
 
irian
Dodany dnia 17/11/2010 20:56
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

hmm no np. płaszczkowaty Grin obły większy, grzebieniowy,i .... napinacz powięzi szerokiej uda xD

a tak w ogóle to Józef zdany na 5 xD i koniec zabaw z testami na ten tydzień Wink szkoda tylko że jestem chora ;/
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Przeskocz do forum:

50,349,183 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024