05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
3 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
9 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
I, King Arthur & Alexandra
KingArthur
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 22/11/2021 23:46
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Wątek - żyłem sobie niczego nie świadom aż do momentu...

[b]me [/b]- ja... ciężko być mną, jeszcze ciężej jest mnie znosić i być obok, być ze mną chyba już się nie da, nie odczuwam pewnych emocji, nie mam ich, nie potrafię kochać innych ludzi, nic do nich nie czuję, nie odczuwam też potrzeby bliskości(w wiadomym słowa znaczeniu) nie ma we mnie takich emocji, znikły.
Stwierdzono mi F23 bądź co bądź ale się nie podejrzewałem aż do końca myśląc że jednak jestem znerwicowany i przepracowany, cały czas zastanawiam się nad tą diagnozą i cały czas myślę że może by błędna.

[
###################

23.lis

Myślałem dzisiaj od rana żeby znowu próbować rzucać fajki, spadek nastroju jakby mi ustąpił a palic nie chce myśliciel i o konsultacji z lekarzem, najblizszy termin dopiero na grudzień, trochę sobie poczekam nie ma rady. Ale chyba zaryzykuje, jeżeli zniosłem tamten stan i nic sobie nie zrobiłem to mysle ze dam radę jeszcze spróbować z tym wellbutrinem+tabex. Jeżeli nie spróbuję to sie nie dowiem tak właściwie myśliciel poczekam 2-3tyg az ten lek zacznie działać i wtedy, napewno jeszcze bede palił przez ten czas, myślę też żeby odpocząć od pracy wziąć l4 na tydz początkiem grudnia, w sumie dobrze by mi zrobiło mentalnie odpocząć.
Edytowane przez KingArthur dnia 23/11/2021 12:52
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
martyna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 23/11/2021 14:26
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Widzę , że edytowałeś posta. Dla mnie ten Twój pierwszy post brzmiał jak magia nie z tej epoki , ale ok to tylko moj odbiór.
Grudzień już jest za tydzień .
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
KingArthur
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 23/11/2021 21:50
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

[quote][b]martyna napisał/a:[/b]
Widzę , że edytowałeś posta. Dla mnie ten Twój pierwszy post brzmiał jak magia nie z tej epoki , ale ok to tylko moj odbiór.
Grudzień już jest za tydzień .[/quote]

Wiem ludzie różnie reagują, dla tego go edytowałem z tego nawet lekarz się ironicznie zaśmiał. Chyba dla tego nie daje rady z nimi gadać.

No tak grudzień niedaleko ale cały czas się zastanawiam czy mi to tak właściwie potrzebne myśliciel chociaż ten wellbutrin skonsultować, cały czas mam takie myśli że po co bo i tak się przecież nic nie zmieni to po co? Że wiesz, że nic to nie wniesie. Trzyma mnie jeszcze taki dołek. No dobra mega dołek, planuje własną śmierć, myślę ciągle o tym...

A Ty masz swój wątek?
Edytowane przez KingArthur dnia 24/11/2021 00:10
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
martyna
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 24/11/2021 06:51
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Teraz nie mam swojego wątku.
Możesz coś dla mnie zrobić ?umów się do lekarza ,co Ci szkodzi?
Ja dziś miałam taką historię że podjechałam do lekarza rodzinnego z jakimiś tam sprawami z kręgu inne, a że.musialam zrobić na lekarzu piorunujące wrażenie swoją kondycją wypytał mnie na okoliczność myśli s itp.
Zadbaj o siebie, planowanie to co więcej niż same myśli s.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
KingArthur
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 24/11/2021 12:09
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Zapisałem się na 2 grudnia ale online bo tylko tak było, chciałem do innego ale tamten ma termin dużo później a chce mieć to szybko za sobą, nie lubię czekać Ehmm

Dzisiaj zdałem sobie sprawe że nie myłem się od niedzieli Shock i wstałem wcześniej i się wykapalem, trzeba wypić kawę i do pracy jechać, dalej mam problem z zasypianiem, zasypiam za późno bo o 2-3 w nocy, efekt pracy na zmiany Ehmm męczące to strasznie, jak byłem młodszy to nie miałem takich problemów Ehmm

Ps: będę musiał powiedzieć o wellbutrin xr 150mg a nie chciała mi przepisać tego leku I coś czuję że się wku%*& Stres

#########

Od około 1,5tyg stosuje detox tab. Para farm, dobra rzecz, mam mniej wyprysków na skórze tylko pocę się bardziej zwłaszcza dłonie i wyraźnie przyspieszył metabolizm, dzisiaj w pracy używałem rękawiczek do chemi, wziąłem na to poprawkę i już będę używać i chyba daje to jakieś efektu bo dzisiaj nie jestem taki przyśnięty jak zazwyczaj, długo się przed tym wzbraniałem i nigdy nie mogłem się przyzwyczaić do ich używania no ale czas trochę bardziej dbac o własne zdrowie i zacząć zwracać uwagę na takie rzeczy myśliciel
Edytowane przez KingArthur dnia 24/11/2021 22:50
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
KingArthur
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25/11/2021 10:13
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Znowu spałem max 3h, dzwoniłem do rodzinnego potrzebuje tabletek nasennych bo nie daje rady a neuroleptyki nie działają na sennie w moim przypadku albondawka ketrelu jest za mala a większej brać nie mogę bo jeżdżę autem i muszę się w ciągu dnia jakoś jednak funkcjonować jestem rozwalony strasznie i myślę od rana nad L4 tylko wiem że w pracy jest zwała i jak wezmę l4 to będę mieć problem z obsadzeniem zmiany Ehmm I teraz oto jest pytanie, poświęcać się czy nie? myśliciel

#####
Edytowane przez KingArthur dnia 25/11/2021 22:40
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
martyna
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 06:55
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Decyzję musisz podjąć sam niestety, niezależnie od decyzji jesteś w stanie efektywnie pracować?nie wiem na czym polega Twoja praca ale czasem praca jest na tyle trudnią np kontakty z ludźmi ,że nie da się zwyczajnie pracować .
OdwagiWink
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
KingArthur
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 10:47
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Byłem w pracy, średnio byłem efektywny no ale byłem, moja praca polega na siedzeniu 8h przed sprzętem pomiarowym i analizowaniu wyników, szczegółów nie chcę za bardzo pisać, lepiej zawsze być incognito. Zorganizowałem sobie receptę na tabletki nasenne nie wiem jeszcze jakie bo teraz są te kody i nie mam informacji jakie mi je przepisała, ale dzisiaj już normalnie spałem beż tabletek 8,5h więc jest dobrze.

######################

Brawo Holandia!

Link:
[url]https://www.msn.com/pl-pl/ wiadomosci/polska/holandia-chce-wspom%c3%b3c- aborcje-europejek-z-bud %c5%bcetu-pa%c5%84stwa/ar-AAR8wxz?ocid =msedgnt[/url]

########################

Paczki Święta - mam chrześniaczki w UK to zawsze robię paczki na Święta dużo wcześniej bo paczka też z tydz idzie a na ostatnią chwilę jest zamieszanie zawsze z tym, trochę mnie te podwyżki cen ominęły no i oczekiwanie na dostawy dużo krócej, w tym roku wszystko z Harry Potterem + kolekcje filmów oczywiście też Harry Potter. No i druga paczka w szczególności zestaw szkolny i wszystko z mopsem! Grin Ale wysyłki do Uk podrożały za paczkę do 30Kg 200zł Shock

Grin
[url]http://foto-hosting.pl/img /12/8e/51/128e51d8b598619a74 ed63f5d28e7ff 96ebcbd8d.jpeg[/url]
Edytowane przez sigma dnia 26/11/2021 12:48
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
KingArthur
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 13:05
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Wiiem że nie pisze się posta pod postem ale chcę zostawić to że był edytowany przez "sigma" link się normalnie otwierał a teraz już nie Do.Sigma - zrobiłaś coś że się nie otwiera czy ja źle wkleiłem? Ja tak to czemu?
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
sigma
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 13:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Pocięłam na części, jak ktoś będzie chciał otworzyć, to trzeba spacje pousuwać.
Jak widać BBcode na forum nie działa, a jak sam doskonale wiesz długie linki rozwalają forum, więc staramy się ich nie wrzucać.

karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
KingArthur
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 13:40
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

[quote][b]sigma napisał/a:[/b]
Pocięłam na części, jak ktoś będzie chciał otworzyć, to trzeba spacje pousuwać.
Jak widać BBcode na forum nie działa, a jak sam doskonale wiesz długie linki rozwalają forum, więc staramy się ich nie wrzucać.
[/quote]

Aaa, no ok teraz widzę, no dobrze postaram się o tym nie zapominać.
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
Klara
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 13:44
Awatar

300% normy


Postów: 7047
Data rejestracji: 16.04.12

U mnie długie linki nie rozwalają forum, pewnie zależy z jakiej przeglądarki i z jakiego sprzętu się korzysta.
Wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
 
sigma
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2021 13:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

W Chromie rozwalają, a to dość popularna przeglądarka.
Przy okazji - nie ma żadnej potrzeby cytowania całych postów, na które się odpowiada, to powoduje, że forum robi się nieczytelne.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
KingArthur
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 27/11/2021 00:03
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Ja te cytaty z nadzieją na to że to jeszcze kiedyś zadziała no ale niestety czas się pogodzić z tym że fora internetowe przeszły do lamusa i ludzie wstrzelili się w grupy na fb... Swoją drogą nie lubię grup na fb, byłem zalogowany na jednym ale to zero prywatności i ludzie jakieś prywatne foty z wakacji tam nawet pchali taki lipny bajzel na tych grupach.

logowałem się z Microsoft bodajże(to praktycznie to samo co chrome) na telefonie używam duckduckgo...


#####tekst który chciałem dodać, dodam tutaj.

Alexandra


Moje piekło nosi Twoje imię

ile nienawiści
tyle niszczących przeobrażeń
tam gdzie niedostępność
nosiła Twoje imię
gdzie słowa jak komety
zapadały w (nie)pamięć

-ale masz brzydkie buciki
-to dziecko jest jakieś nienormalne!
-nie baw się z nim bo się jeszcze czymś zarazisz!


Moje piekło ma kolor Twoich oczu

to głębia niszczącego wnętrza
gdzie promienie słońca
dokonały polaryzacji sumienia
wstydem wyschniętych łez
na (nie)dowiedzenia

-bleee ale śmierdziuch
-idź stąd brzydalu
-ale głupek


Moje piekło ma zapach Twoich włosów

słodka woń
jak lep na demony
lecą w ogień raz za razem
aby to mogło wybuchnąć
i z impetem mnie spalić

-utrapienie z tym dzieckiem
-oddaj mu tą zabawkę!
-wstydź się!
-Boże to dziecko cofa się w rozwoju!


Bo to piekło ma

Twoje Imię
Twoje Oczy
I pachnie jak Twoje włosy

KingArthur
Tekst różni się od pierwszej oryginalnej wersji.

######### z doskoku
(***wpisywałem się(...))
Wpisywałem się na białe kartki
By to mogło mnie opuścić
By to wypuścić

I leciało, leciało, leciało...
Jak samolociki na wietrze
Tylko płonęły...

Buurrrning! Krzyczały!

#########
Zima mnie zaskoczyła Shock godz.23 - a ja z lewarkiem opony zmieniałem Ehmm bo oczywiście nie mogłem sobie odpuścić pracy w weekend i będę robił od poń-poń 2tyg. Boże dlaczego ja nie umiem im po prostu powiedzieć NIE...
Edytowane przez KingArthur dnia 27/11/2021 10:28
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
KingArthur
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 28/11/2021 13:45
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Zapomniałem tabletek wziąć znowu Prosi i w pracy jestem i nie mam ich przy sobie Ehmm I to tyle z systematyczności Ehmm

Ale śniegu napadało źle się jechało bardzo, dobrze że opony zmieniłem, biję się tak jeździć można łatwo w poślizg wpaść i trzeba bardzo powolutku, ale z drugiej strony śnieg lepszy od deszczu, lepiej się czuje jak pada śnieg niż jak pada deszcz.
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
martyna
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 28/11/2021 14:46
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

U mnie nie ma śniegu ale za to jest mgła i wilgoć.

nie lubie zimy wlasnie przez jazde samochodem. Mam niski samochów i zeszłej zimy juz zawisnełam i ani w jedną ani w trugą, dobrze ze się z tego uwolniłam. Nie lubie poślizgu, błota poślizgowego , wilgoci ja chcę już maj.

Może wrzuć sobie do plecaka czy co tam nosisz do pracy dawkę lekow na taką okazję jak zapomniesz? ja korzysta z pudełek na leki ,
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
KingArthur
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 28/11/2021 16:51
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Nie lubię pudełeczek, kojarzą mi się ze staruszkami i starością a do plecaka no to nie głupi pomysł myśliciel u mnie już tyle napadało że jak nie zaczną odśnieżać to będzie problem na górkach. A łopaty nie mam, liny do holowania też nie mam Ehmm


*****

Wiem że moja mama chce garnek pod choinkę, chyba kupię jej szybkowar zamiast zwykłego garnka bo lepszy jest i się szybciej wszystko robi myśliciel

Ja już podsłuchałem i wiem że dostanę rękawice bokserskie Grin gadali z bratem na messengerze a ja udawałem że do kotlowni poszlem i podsłuchałem zacieszacz fajno! Biłem w worek w owijkach i miałem kostki poobijane i miałem je zamówić na wypłatę a dostne je pewnie 6grudnia zacieszacz cieszem się Grin
Edytowane przez KingArthur dnia 29/11/2021 00:05
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
KingArthur
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 29/11/2021 14:55
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Jestem dzisiaj przemęczony i oderwany od rzeczywistości, chyba się dzisiaj wcześniej położę Ehmm

Zrobilem sobie drzemkę w dzień i trochę lepiej się czuje, już się nie mogę doczekać świat wolnego i odpoczynku Prosi w czwartek wizyta u lekarza chyba wezmę L-quatro i odpocznę chociaż 4dni.

Boje się o przyszłość tak bardzo że staram się o niej nie myśleć, jeszcze zmiany się u mnie w pracy szykują, nie lubię zmian, będzie mi ciężko. Zalamka boje się że w którymś momencie przestanę sobie radzić. Ostatnimi czasy strasznie mam dużo leków w sobie.


Wróć - wszystko mnie przeraża, takie momenty jakby wszystko dookoła mnie przerażało Boisie
Edytowane przez KingArthur dnia 29/11/2021 22:47
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
KingArthur
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 30/11/2021 21:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Dzisiaj doszedłem do wniosku że nie umiem pracować w grupie, zawsze ja, moje zdanie które wyrażam i nawet nie słucham odpowiedzi na te czy inne rzeczy które wyrzucam z siebie czasami bez opamiętania, chyba jestem ignorantem nastawionym tylko na siebie, często przerywam ludziom jak coś do mnie mówią nie dając im wyrazić własnej opinii to musi być strasznie dla nich irytujące... Nie potrafię nawiązać takiej swoistego rodzaju relacji i chyba powinienem nauczyć się słuchać.
Edytowane przez KingArthur dnia 30/11/2021 21:25
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
KingArthur
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 01/12/2021 22:53
Awatar

Finiszujący


Postów: 321
Data rejestracji: 26.09.21

Jutro wizyta z lekarzem w sumie ciężko nazwać wizyta rozmowę online, nie przygotowałem się i jakoś uciekam od tego myślami, nie wiem czemu, po prostu tak mam, staram się otwarcie rozmawiać z lekarzem ale dużo rzeczy mi umyka, zresztą w sumie i tak wiem co usłyszę, zależy mi żeby dostać hydroksyzyne i coś przeciwlekowo ale też nie chce lekow które mnie uzależnia, muszę przedyskutować napewno kwestie rzucania palenia i tych stanów po zaprzestaniu, może otrzymam jakieś wskazówki albo no nie wiem leki żeby następnym razem moc to przetrwać. No i ten temat z m.s nie uniknę go bo opcjonalnie wpisałem w info o m.s, narazie jest ok, więc odechciało mi się o nich w ogóle mówić.
"Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszy."
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Grupa wsparcia – Katowice i Kraków Ogłoszenia 3 08/03/2019 23:25

50,370,136 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024