02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
13:15:36 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
F31
Sunspot
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29/10/2021 11:59
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 29.10.21

Cześć wszystkim. Na chorobę afektywną choruje o 10 lat. Biorę dwa rodzaje leków. Moja choroba zaczęła się ostrym epizodem maniakalnym, podczas którego całkowicie zatraciłem świadomość że coś jest ze mną nie tak. Kilka miesięcy później doświadczyłem natrudniejszego epizodu depresyjnego w moim życiu która trwała kilka miesięcy. Obecnie moje życie to w większości lekka depresja, raz zdarzył mi się kilkumiesięczny epizod hipomaniakalny w okresie jesiennym ktory ostrym skurczem brzucha zakończył się zimą. Z dnia na dzień z hipomanii przeszedłem a w stan depresji. Przyznam szczerze że nigdy nie chodziłem na żadne psychoterapie. Nie odczuwałem takiej potrzeby. Zamiast tego zawsze chciałem spotkać się na żywo z innymi chadowcami. Podzielić się moimi spostrzeżeniami, zapytać jak u nich wygląda przebieg choroby, jak na codzień radzą sobie z chorobą i jaki wpływ ta choroba ma na ich relacje z innymi ludźmi. Nie ukrywam że celem mojego przybycia poza rozmowami na forum jest przede wszystkim stworzenie zgranej grupy osób z Chadem, która oprócz wspólnego czatowania będzie też przejawiać chęci spotkania na żywo. Kiedyś już należałem do grupy z różnymi dolegliwościami ale nie potrafiłem się odnaleźć, bo nie miałem tam nikogo żeby porozmawiać akurat o mojej chorobie. W związku z tym postanowiłem stworzyć własną bo tak naprawdę nosiłem się z takim zamiarem od kilku lat i dopiero teraz postanowiłem wcielić pomysł w życie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wziąć udział w takim przedsięwzięciu i pomóc mi stworzyć grupę chadowcow w Lublinie (i okolicach) to zapraszam do kontaktu Smile
 
Głęboka
sigma
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29/10/2021 13:13
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Cześć,
Dostajesz możliwość pisania w innych działach forum.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Maro z Potoka - wyrok: F31 Przedstaw się 4 13/03/2023 14:27
F31 - Dwubiegunowy wita Przedstaw się 6 30/01/2023 22:01

50,351,666 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024