02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
03:24:39 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
koronawirus
Nieustraszona
Dodany dnia 19/01/2021 16:28
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Na stronie szpitala węzłowego jest informacja, że że względu na brak dostaw wstrzymują realizację szczepień Nie dostałam informacji bezpośredniej (po chuj 15 razy podawałam tel.). Dzwonilam by sie upewnić czy wstrzymują zapisy czy szczepienia. Nie dodzwoniłam się... Nie idę jutro w takim razie.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
martyna
Dodany dnia 19/01/2021 18:25
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Z tego co wiem od pon maja normalnie wrocic do szczepień grupy 0.teraz szczepione sa DPSy od pon seniorzy.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 19/01/2021 18:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Nie uważasz, że mają obowiązek powiadomić i zmienić termin? Info na stronie może dotyczyć wstrzymania zapisów. Jak pisałam po chuj brali numer osobno przy formularzu osobno na infolinii. Ja na infolinie nie mogę zadzwonić, bo jest odłączona (normalnie łączyła się i mówiła, który jesteś w kolejce). Mogli wysłać SMS, wysłać informacje przez IKP.
I sorry nie ma, że nie ma kto, bo jakoś infolinie nie mogli obsłużyć.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
martyna
Dodany dnia 19/01/2021 21:16
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Ale do mnie masz pretensje?

U mnie na stronach szpitali wezlowych jest info.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 19/01/2021 21:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Nie do Ciebie, ale info, że zaczna szczepić niewiele daje. U mnie też łaskawie dali info, ale nie od kiedy i czy umówione będą realizowane czy zawieszają zapisywanie na nowe. Już nie mówiąc o tym, że nikt nie ma obowiązku zaglądania na stronę szpitala.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
martyna
Dodany dnia 20/01/2021 06:45
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Przemawia przez Ciebie zgorzchniałość i frystracja.
Dla mnie to logiczne ze jak mnie cos dotyczy to to sledze ale widocznie nie jest to tak oczywiste.
I zanim mi napiszesz ze przeciez Ty musialas zrezygnowac z pracy to nie ty jedna. Oni nadaja termin i to my sie musimy dostosowac.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/01/2021 07:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Tak przemawia przeze mnie frustracja. Dostosowałam się do terminu, który nie czorta mi nie pasował i nie o pracę tylko chodzi. Nie miał kto zadzwonić ok, powiedzmy, że rozumiem, ale czemu infolinia jest odłączona? Umawiam pacjentów w kilku poradniach i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że nie powiadamiam i nie odbieram tel.





I nie widzę zgorzchniałości.
Edytowane przez Nieustraszona dnia 20/01/2021 07:46
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
sigma
Dodany dnia 20/01/2021 07:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Dla mnie to zdecydowanie nie jest logiczne, że jak się umawiam na jakąś wizytę do lekarza, to potem mam śledzić stronę przychodni czy szpitala, żeby sprawdzać, czy przypadkiem wizyta nie będzie odwołana.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/01/2021 07:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Przypomnialo mi się jak zaczęłam chodzić do psychiatry dziecięcego i lekarki nie było, a mama dostała pieprz, że nie zadzwoniła się upewnić czy jest.... Tylko to było 15 lat temu. Teraz dzwonią.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Klara
Dodany dnia 20/01/2021 09:32
Awatar

300% normy


Postów: 7047
Data rejestracji: 16.04.12

Mnie to nawet nie informowali że wizyta jest odwołana. Kiedyś pojechałam 60 km do endokrynologa żeby się dowiedzieć na miejscu że lekarki dzisiaj nie ma.
Wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
 
sigma
Dodany dnia 20/01/2021 10:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Patologia zdarza się wszędzie. Ale prawdziwym problemem jest dla mnie traktowanie jej jak normy, tłumaczenie, usprawiedliwianie tym, że gdzie indziej też tak jest i przerzucanie odpowiedzialności na drugą stronę.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Klara
Dodany dnia 20/01/2021 10:28
Awatar

300% normy


Postów: 7047
Data rejestracji: 16.04.12

Ale ja nie mowie ze to jest normalne, bo nie jest. Mowie tylko ze zdarza sie ze nie mowia.
Wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/01/2021 10:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Nie wyobrażam sobie takiego braku szacunku do pacjenta. Serio.

Nawet jak nie dojadę do pacjenta, bo zdarzy się wypadek i droga zablokowana. To dzwonię i mówię przepraszam.
Edytowane przez Nieustraszona dnia 20/01/2021 11:05
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
martyna
Dodany dnia 20/01/2021 13:41
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

halołłłłłłłłłł nie zapominajmy w jakim kraju żyjemy, przykład idzie z góry. Chcecie inaczej zapraszam do prywatnego sektora.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
Dodany dnia 20/01/2021 13:56
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

I to jest właśnie legitymizowanie patologii.
Nie, nie muszę korzystać z prywatnego sektora, żeby oczekiwać szacunku. A skarga do NFZ często potrafi zdziałać cuda Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 20/01/2021 14:47
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

NFZ nic nikomu nie zrobi w kwesti szczepien, wina lezy po stronie producenta szczepionek nie szpitala. Nikt w szpitalu teraz nie siedzi i nie obija sie tylko szczepi 2dawke. Jakos w moim otoczeniu ludzie, ktorzy w tym tyg mieli byc szczepieni nie maja, pisząc jezykiem Nieustraszonej, bolu dupy. Śledza strony szpitali węzlowych i sie dostosowują.
Widze jednak, ze poziom frustracji przewyzsza wszystko inne, czasem łacznie z rozsadkiem.
Szczepienia masowe to ogromne przedsiewziecie dla nas wszystkich zarowno organizatorow po pracownikow wykonujacych i pacjentow. Bo wyobrazmy sobie, ze szczepionki nie dojada, bedzie ich mniej, czy z innej strony pacjent sie nie zglosi i zostanie dawka szczepionki malo trwałej.To sa rozne problemy, ktore leżą po stronie organizatorow jak i samych zainteresowanych. Skoro seniorzy mi dzwonią i dopytuja sie, śledzą to co sie dzieje to od grupy 0 tym bardziej mogę tego wymagać.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/01/2021 19:26
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Jak to określiłaś ból dupy mam o brak informacji, a nie wstrzymanie szczepień. W poradniach, w których pracuje ludzie nie płacą za terapie jest to finansowane z różnych państwowych środków. I co? I możemy odwołać, zadzwonić, wysłać sms, a już na 100% odebrać telefon. To kwestia myślenia i podejścia do ludzi.

Co do dzwonienia i dopytywania to wybacz, ale na telefony, które mi podali nikt nie odpowiada rozumiem, że ten pod który mam zadzwonic mam wziac z ksiezyca?

I poszłabym do prywatnego sektora, ale Państwo ma monopol na szczepienia.

No i jakby pacjent sie nie zglosil bez informacji to by byl lament....
Edytowane przez Nieustraszona dnia 20/01/2021 19:53
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Nieustraszona
Dodany dnia 27/01/2021 06:32
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Znajoma (pracuje podobnie jak ja) wypadła z systemu, bo okazało się, że na infolinii w przeciwieństwie do tego co jej mówili zapisali ja 50km dalej (a tam 50km w lewo, 50km w prawo) Nie może się już zapisać, bo zapisy się skończyly.

Polska mój kraj taki piekny
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
martyna
Dodany dnia 28/01/2021 20:15
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Ponoć po drugiej dawce gorzej sie czuja ludzie przynajmniej w moim otoczeniu goraczka, bole miesni, powiekszone wezly chlonne duzo gorzej niz po 1dawce.ludzie na dyzur nie pezychodzą. Boje sie trochę bo nie moge pozwolic sobie na wolne.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 29/01/2021 09:39
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

U mnie, w niektórych ośrodkach (pod warunkiem, że przyjmują) można zaszczepić się w sobotę. Wtedy niedziela jest do odchorowania.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Przeskocz do forum:

50,348,020 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024