29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Witam wszystkich
TheEnd
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16/02/2019 22:19
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 16.02.19

Hej. Witajcie. Jestem Wiktoria mam 16 lat. Opowiem o sobie. Tylko jak zacząć hm... Dobra. Dzieciństwo miałam ciężkie, zaczęło się od tego że gdy miałam roczek zachorowałam na raka, a dokładniej guza mózgu,cudem z tego wyszłam ale przed wyjściem z tego 3 razy prawie zginełam. Hah szkoda że prawie. Pfft Kiedy poszłam do szkoły to myślałam że będzie fajnie lecz tak nie było... Idioci mnie dręczyli na każdym kroku. Raz mnie obwiniali,raz bili a raz wyzywali. Nauczyciele jednak nie wierzyli mi tylko im. Przez co się wykańczałam. W domu nie było lepiej. Też mnie bili i nie miałam prawa do własnego zdania,bo jak już coś powiem to po łbie. Jeszcze mi wmawiali ze ja nikogo nie potrzebuje do zycia,wszyscy są źli. Byłam zamknięta w sobie i nie potrafiłam nic. Co gorsza ja nawet nie byłam dzieckiem. Bałam się wszystkiego,zabawek na placu zabaw np. Jednak najczęściej czułam pustkę. Kompletną pustke. Już w dzieciństwie miałam próby samobójcze. i nie wykluczam że wiem że mogą być kolejne. Dopiero w 6 klasie do kogoś się odezwałąm. i nie żałuje. Kiedy miałam iść do gimnazjum myślałam że bęzie fajnie bo nowa szkoła nowi ludzie. Znowu się pomyliłam. We wrześniu myślałam że to raj,bo czułam się akceptowana lubiana lecz potem okazało się ze to było oszustwo i oni mnie nienawidzą. Później oni mnie wyzywali. super k***a . Piekło trwało a ja wtedy zaczęłam planować daty swojego samobójstwa. Pomyśleć że kilka razy prawie mi się udało. W 2 klasie zaczęła się terapia. Kilka miesięcy temu zostałam skierowana do psychiatry i stwierdziła u mnie depresje. a ostatnio terapeutka podejrzewa ChAD. Teraz jak wspominam swoje życie to mam wrażenie że będzie gorzej. Zresztą sama czuje się coraz gorzej. Ostatnio nawet zrywam z wieloma osobami kontakt, zrywam po kolei.. Mam pasje, uwielbiam rysować śpiewać śnić oglądać bajki anime... Wszystko co nieprawdziwe najbardziej trzyma mnie przy życiu w złych momentach...
 
sigma
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16/02/2019 22:41
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Przykro mi, ale forum jest przeznaczone dla osób pełnoletnich.
Przy rejestracji prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym wyraźnie jest to zaznaczone.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Witam Przedstaw się 5 30/12/2021 13:00
Witam Przedstaw się 3 18/02/2020 21:21
Witam magnolkowo :) Przedstaw się 7 08/11/2019 20:01
witam Przedstaw się 4 20/07/2019 17:43
Witam wszystkich Przedstaw się 7 27/05/2019 21:10

50,116,829 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024