26 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Belial
MistressBelial
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02/05/2018 12:19
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 27.04.18

Wreszcie nadszedł czas, kiedy odważyłam się napisać. Nie będę tutaj przedstawiać szeregu problemów, dla których pojawiłam się tutaj, od tego będą inne działy.
Chciałam przywitać się z pozostałymi użytkownikami forum i nieśmiało pokazać 'o, tutaj jestem i mimo wszystko jeszcze żyję(chociaż nie nazwałbym tego' życiem, prędzej marną egzystencją). Jestem Belial, mam 30 lat i od lat borykam się z szeregiem problemów. Zaczęło się od depresji i zaburzeń odżywiania w wieku nastu lat po długie leczenie szpitalne na oddziale w jednym z szpitali ( anoreksja:[color=#cc3300] [ciach][/color]), po depresję, tycie, samookskeczenia i inne przyjemności. W ciągu tylu lat były i dobre momenty. Mnóstwo cudownych ludzi, odkrytych padli, koncertów i podróży. Pominę długie i nudne historie o tym co działo się że mną.Obecnie jestem w stanie chyba najgorszym z możliwych. Z bulimii sportowej i nerwicy lękowej obecnie przeszlam w stan.. jakby paraliżu i bezsilności. Przytylam, mam codziennie obecnie ataki napadów i nie mam na nic siły. Owszem, mam terapeute, na dniach mam wizytę u lekarza psychiatry. Jestem w związku, ale ten element z racji obaw przed tym, że może to przeczytać i odkryć wolę tutaj pominąć. Nie chcę tutaj na powitanie robić z siebie ofiary, dlatego poprzestanę w chwili obecnej na tym. Mimo wszystko liczę, że uda mi się tu zostać na dłużej. Może jeszcze więcej kiedyś napisze i sobie : nie od strony tej neg ale pozytywnej.
Jeszce raz kłaniam się nisko i dziękuję, że mogę być tutaj.
Edytowane przez sigma dnia 02/05/2018 13:12
 
MistressBelial
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02/05/2018 12:26
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 27.04.18

Tak poza tym : kocham koty, uwielbiam rpgi i kocham książki. Szczególnie fantasy, sporo filozofii ale nie pogardzę od święta dobra obyczajówką( szkoda, że tak niewiele jest lgbt tylko hetero ;/). Do tego muzyka: z naciskiem na gothic rock, dark WAVE i New romantic. Od lat interesuje mnie zagadnienie transgresji coś)ła, przekraczanie granic jakie daje CIA)ło. No i Witkacy... Ideał, guru, taki swego rodzaju idol. Poza tym nie przepadam za ludźmi i preferuję nocny tryb życia. To takie dodatkowe informacje, w formie ciekawostki o mnie.
 
sigma
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02/05/2018 13:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Witaj,

na początek proszę o zapoznanie się z regulaminem forum - [color=#cc3300]nie podajemy żadnych informacji na temat swojej wagi[/color], nie publikujemy też dwóch postów pod sobą - od tego jest opcja "edytuj".

Możesz pisać w pozostałych działach forum.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Dunkelheit2
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03/05/2018 14:09
Awatar

Startujący


Postów: 138
Data rejestracji: 11.11.17

Siemka Wink
Szukałem słów. Znalazłem ciszę. Nawet lepiej.
[url]https://youtu.be/xAMgQQMZ9Lk[/url]
ora pro nobis lucifer
 
Przeskocz do forum:

50,300,957 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024