19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 dzień Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Cześć, jestem żółwiem.
Copyfighter
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2017 19:31
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 24.09.17

Cześć.

Zdaję sobie sprawę, że tytuł trochę zaczepny. Jego geneza jest bardzo prosta. Czytałem kiedyś, że jeden z domowych gatunków żółwia nie ma ośrodka sytości. Będzie jadł tak długo, aż sami nie przestaniemy go karmić. Niestety w ten sposób często te zwierzęta cierpią, bo przybierają mocno zdeformowany kształt i duszą się w skorupie.

Czuję się tak samo, ponieważ mam duże problemy z jedzeniem. Czasem mam wrażenie, że jem, aby jeść. Nawet jeśli nie jestem głodny. Obżeram się jak szalony do momentu, aż faktycznie mam już dość i nie mogę się ruszyć. Zazwyczaj wtedy zasypiam. Mam z tym kłopot od kilku lat, ale dopiero od niedawna jestem go świadomy. Jeśli nie mam żarełka, to podgryzam się od środka (usta). Boję się podliczyć ile przez to pieniędzy tracę :?

Bawi mnie fakt, że 2 lata temu miałem dziewczynę z anoreksją. Czytałem wtedy sporo o ED, a nie zauważyłem tego w sobie. Pamiętam takie momenty, że przeżywałem kolejny stres z dziewczyną i jej chorobą. Następnie go zajadałem podwójnym dużym zestawem w fast-foodzie i nie budziło to żadnych moich podejrzeń.

Jestem zaskoczony jak ED się postrzega w odniesieniu do mężczyzn. Jak kobieta je za dużo, to od razu się "obżera". Jak zamówiłem ostatnio 2x zestaw obiadowy w towarzystwie, to tylko usłyszałem "jaki mam wielki spust". Oczywiście wyrzuty były ogromne.

Widzę jak to niszczy moje życie z innymi, bo boję się otworzyć przed dziewczynami. Jestem adresatem sporej liczby zalotów i nikogo nawet nie dopuszczam do siebie. Czasem słyszę, że jestem gejem, a po prostu boję się sytuacji, w której dziewczyna miałaby mnie dotknąć i zobaczyć jakie moje ciało jest rozlazłe. Wiem, że to brzmi absurdalnie, ale nie mogę tego w swojej głowie powstrzymać. Jeśli znacie dobrego terapeutę od ED w Warszawie, to śmiało :-)
 
sigma
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2017 20:08
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Witaj,
możesz pisać w innych działach forum.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25/09/2017 20:40
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Jak juz masz świadomość problemu to połowa sukcesu, teraz tylko co z tym zrobisz?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Czesc Przedstaw się 2 27/11/2023 23:01
Cześć Przedstaw się 2 24/10/2023 17:03
Cześć Przedstaw się 6 27/02/2022 16:04
Kim jestem? Choroba afektywna dwubiegunowa 4 13/09/2021 20:52
w tym swiecie jestem jeszcze ja Przedstaw się 4 23/07/2020 18:12

50,259,938 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024