19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
18:44:08 Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
"Chrzest ognia"
Yennefer
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 03/09/2016 20:29
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 21.08.16

Znowu samotny, sobotni wieczór...to takie przykre...
Wczoraj miałam bardzo udany dzień. W pracy przewaliłam kawał roboty, potem pojechałam na kawałek mitingu AA i wieczorem na terapię. A miałam o czym opowiadać, bo naprawdę sporo się działo.
Najważniejsza dla mnie sprawa, to to, że wreszcie odważyłam się na szczerą rozmowę z mężem o naszych relacjach...Powiedziałam mu to co chciałam... chyba pierwszy raz w ciągu naszego związku, który trwa już 20 lat (!)....jejku, kiedy to zleciało....chyba pierwszy raz nie pozwoliłam się zmanipulować i obarczyć całą lista moich win.
Powiedziałam co uważam i jak widzę pewne sprawy. Zadałam nawet kilka pytań na które otrzymałam krótkie odpowiedzi...jedne szczere inne nie.
Ale najistotniejsze jest to, ze ta rozmowa mnie wyzwoliła...
wreszcie poczułam się totalnie wewnętrznie wola...PRZESTAŁAM SIĘ GO BAĆ.
To jest piękne, nie dające się chyba z niczym porównać uczucie.
No i te zmiany, które zaszły we mnie, są naprawdę w dużym stopniu owocem terapii. Czuję to.
Druga rzecz, z której jestem naprawdę dumna, to to, że udało mi się wyjść z kryzysu psychicznego bez zmiany leków...jeszcze nigdy tak nie było.
Myśli S prawie całkiem odeszły, a myśli o napiciu się są coraz rzadsze. I czuję się dużo silniejsza.
A mimo to dziś dopadł mnie smutek i marazm...
 
Yennefer
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12/09/2016 17:03
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 21.08.16

Za mną bardzo ciężki tydzień. Córka była w szpitalu...zapalenie wyrostka...więc czas spędzałam albo w pracy, albo u niej.
W weekend niestety też nie wypoczęłam. Postanowiłam znowu się uczyć. Tym razem zapisałam się na kurs krawiectwa, który będzie trwał półtora roku... Ale to moje marzenie od lat Smile...aby umieć szyć. Więc w minioną sobotę i niedzielę miałam zjazd w szkole. A dziś znowu praca. i zmęczenie już dobrze daje mi się we znaki.
Mimo to zadowolona jestem, bo jakoś wszystko co najważniejsze ogarniam. I zauważyłam też, że jakoś powoli wyzwalam się z perfekcjonizmu, który zawsze mnie zabijał w nawale spraw...Teraz już umiem trochę odpuszczać Smile
Proszę, trzymajcie za mnie kciuki, żebym dotrwała jakoś do weekendu Smile który będę miała PRAWIE wolny.
 
kwiatek4
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 13/09/2016 12:28
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Yennefer!
Jesteś mocną kobietą i ogarniasz tematy !Tak trzymać ! Spełnianie marzeń to ważne przedsięwzięcie ,wiem coś na ten temat bo zaczęłam ostatnio spełniać swoje marzenia ! Jest to budujące i daje kopa do przodu Smile Na pewno jest zmęczenie ale lepsze jest zmęczenie niż głowa pełna rozmyślań Grin Perfekcjonizm nie jest dobry ja też już powoli się z tego wyzwalam i jest mi na przykład wszystko jedno ,że mieszkanie nieposprzątane a ja wyrwałam się ze znajomymi nad jezioro ,Kiedyś nigdy bym tego nie zrobiła Angry Trzymam za Ciebie kciuki! Spokojnie wytrwasz do weekendu Smile Pozdrawiam gorącoPapa Wielka fanka "Wiedźmina" i jego bohaterów i bohaterek
"Kochać kogoś ,to przede wszystkim pozwalać mu na to,żeby był,jaki jest."
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
"Dobry" psychoterapeuta Psychoterapia 7 07/11/2021 23:41
"Mi tam psycholog ani psychiatra nie pomoże" Znalezione w sieci 3 07/04/2020 15:15
"Kryzys psychiczny niejedno ma imię" Znalezione w sieci 1 05/09/2018 21:02
Darmowy e-book: "Zdrowe życie z chorobą afektywną dwubiegunową" Choroba afektywna dwubiegunowa 2 06/02/2018 13:24
"Sztuka" Junk Head Nasze wątki - część otwarta 41 26/02/2016 01:28

50,258,015 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024