20 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 dzień Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
dzień dobry...
Luna
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2016 17:13
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 31.05.16

Mówcie mi Luna...
Mam 40 lat, dziecko w wieku szkolnym, męża który mnie zdradził, pracę, którą obawiam się, że zaraz stracę.
No i depresję na karku.Od 8 miesięcy...
Leczę się od pół roku, z mieszanym skutkiem.Umówiłam się wkrótce na psychoterapię,bo same leki to jednak za mało...
Walczę o siebie, choć tak trudno mi wytłumaczyć ludziom, co tak na prawdę się ze mną dzieje.
 
Alia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2016 21:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Witaj, od tej pory możesz pisać w innych dostępnych działach forum.
 
MagdaMW
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02/06/2016 13:07
Rozgrzewający się


Postów: 9
Data rejestracji: 30.05.16

Ojjjj skąd ja to znam...z autopsjii...choc u mnie był,że M. ciągle powtarzał, że go zdradzam...i w moim mniemaniu dla niego to zrobiłam,zdradziłam go.
Skoro Cie zdradził to nie był Ciebie wart i Waszego dziecka!!!!
U mnie to jest druga strona medalu,, bo prze moja chorobe odszedł M., jednak wiem co czuje samotna Mama. Dasz radę i zapewne teraz też dajesz. Nie rezygnuj z pracy...ja to zrobiłam nie mam pieniędzy...
Napiszę to co do mnie piszą Smile IDŹ do psychiatry- możesz iść na L4-pewnie obawiasz sie co powiedza na L4 z efką...tym sie nie przejmuj...Ty masz być Kobietą,uśmiechnętą,pozytywna. Masz być górą nad tym gnojkiem ,który Cię zdradził...

Wiem...nie powinnam udzielać porad kiedy sama sobie nie daje rady...
 
kwiatek4
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02/06/2016 19:03
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Luna!Ale dlaczego obawiasz się ,że stracisz pracę ze względu na swoją chorobę .Jeśli nie czujesz się na siłach możesz iść na zwolnienie lekarskie ,takie jest Twoje prawo .A to co ludzie myślą nie przejmuj się .choroby psychiczne w naszym spoleczeństwie zawsze były tematem tabu .....Ja mam to szczęście pracować w takiej firmie ,gdzie osoby z problemami życiowymi otacza się opieką.....Mam nadzieję ,ze Twój pracodawca byłby w stanie to zrozumieć?? A co do samotnych matek drogie dziewczyny ja też jestem już samotną matką (wdowa od ponad 7 m-cy) po 20 latach małzenstwa... z dorosłym synem...Luna myśl pozytywnie ,że wygrasz z depresjąSmilePsychoterapia pomaga ,nawet to wyrzucenie z siebie tych nagromadzonych emocji..Ludziom wokoło nie bardzo wytłumaczysz ,tym ,którzy nigdy nie zetknęli się z tym problemem ....Luna dbaj o siebie i dziecko jest w wieku szkolnym bardzo ciebie potrzebuje ....SmileJa byłam żoną faceta chorego na Chad ,wiele przeszłam w tym małżeństwie ,jestem bardzo mocną osobowością ale też teraz w tej samotności brakuje mi go!Sad Luna walcz dzielnie leki ,psychoterapia ,wyjdziesz z tego .Wspieram Ciebie z całego serca,pozdrawiamPapa
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzien dobry Przedstaw się 4 19/06/2022 20:57
Jak zaczynacie swój dzień? Porozmawiajmy 40 16/11/2021 16:16
"Dobry" psychoterapeuta Psychoterapia 7 07/11/2021 23:41
gdzie dobry szpital Choroba afektywna dwubiegunowa 10 30/09/2021 19:45
Dobry wieczór , szukam pomocy Przedstaw się 7 30/07/2020 20:18

50,264,331 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024