25 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Depresja
 Drukuj temat
Zespol waiactw wszelakich
Leiche
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06/11/2015 10:01
Rozgrzewający się


Postów: 24
Data rejestracji: 17.04.15

Dlugo mnie tu nie bylo.

Wracam, bo ostatnimi czasy moje zaburzenia roznego kalibru przybraly na sile na tyle, by skutecznie utrudnic mi funkcjonowanie spoleczne i zawodowe.

Fakt, ze w ciagu pol roku mialo miejsce wiele bardzo trudnych doswiadczen: naduzycie na tle seksualnym (i zwiazek ze sprawca, ktory trwa do dzisiaj, trudno mi wyjasnic te fascynacje przemieszana z nienawiscia), mobbing w pracy (przez co zmieniam miejsce zatrudnienia, narazajac sie na wysoki poziom stres z tym zwiazany i duza doza niepewnosci), nieustajace napady bulimiczne nasilone w okresie najwiekszego napiecia, epizody depresyjne, ktore czasem niemal uniemozliwiaja mi wstanie z lozka, konflikty w rodzinie spowodowane glownie moimi zaburzeniami odzywiania i nieustanna hustawka emocjonalna, nadmiart obowiazkow (dodatkowo rozpoczenie studiow w trybie niestacjonarnym), ciagla zmiana srodowiska i obowiazek spolecznego dopasowania sie - a czesto mam bardzo silny lek przed jakakolwiek interakcja z ludzmi, chorobliwie boje sie upokorzenia, mam nieco wybujala dume, co dodatkowo utrudnia sprawe.

W dodatku i pod wzgledem finansowym wpadlam w powazne tarapaty - glownie w zwiazku z horrendalnymi sumami wyrzucanymi niebezposrednia droga do muszli klozetowej i brakiem pewnosci zatrudnienia (ciagle oczekuje na potwierdzenie).

Tak pisze z pracy. Dzisiaj puscily mi nerwy i na forum dostalam ataku szalu po jednej, niby to niewinno-kasliwej uwadze ze strony kolezanki, ktora zupelnie wytracila mnie z rownowagi.


Boje sie wszystkiego.
 
mosia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07/11/2015 00:45
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Kochana Leiche tak bardzo Cię rozumiem...
Czytając to jakbym czytała o sobie tyle, że związek się różnił ja na przemian kocham i nienawidzę byłego faceta który straszył mnie przemocą, nie szanował, miał za nic...
Moja rodzina również ledwo wytrzymuje moje napadu bulimiczne, mają dość.
Ah te setki złotówek wydane tylko po to aby zostały potem zwrócone, przykre lecz prawdziwe...
Równiez jest mi ciężko pracować(pracuje u siebie) i nie mam pojecia jakim cudem daje rade, wszystko mnie przerasta a nikt nie rozumie...
 
Innocentia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 08/11/2015 18:23
Awatar

Medalista


Postów: 694
Data rejestracji: 14.09.14

Leiche, a szukałaś pomocy dla siebie? Czasami trudno jest samemu poradzić sobie z problemami, i uważam, że skorzystałabyś bardzo gdybyś zapisała się do psychologa/terapeuty.
[b][i]"Zdolność człowieka do dawania siebie innym ludziom jest poezją w prozie życia." - Zygmunt Freud[/i][/b]
 
Przeskocz do forum:

50,290,194 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024