06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mirbla Mirbla
14:28:12 Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
4 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
hallo
Magdalenka
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14/07/2015 19:58
Rozgrzewający się


Postów: 4
Data rejestracji: 13.07.15

jestem energiczną brunetką i za kilka miesięcy skończę 27 lat, mam skłonności do podejmowania nieszczęśliwych w skutkach decyzji oraz lekkie ADHD Zawstydzony

jestem specjalistką w niekończeniu rzeczy ważnych w moim życiu takich jak prawo jazdy czy obrona studiow, nawet kanałowego leczenia zęba nie doprowadziłam do końca Zalamka

w niedzielę natknęłam się na audycję radiową o borderline, im dłużej słuchałam wypowiedzi pani psycholog, tym większa fala wspomnień związanych z konkretnymi sytuacjami, moim zachowaniem czy uczuciami, zalewała moją głowę.


od najmłodszych lat skrajności toważyszyły w moim życiu, zaczęłam grać na skrzypcach kiedy mialam 7 lat oraz w bardzo podobnym czasie tata wziął mnie na mój pierwszy w życiu metalowy koncert, to była Metallica w spodku w 1996 roku mmmmm Smile

od zawsze chodziłam do dwóch szkół i miałam dużo obowiązków, nie przeszkadzało mi to jednak w organizowaniu sobie czasu na szukanie przygód i wrażen bardzo często z piekła rodem

tata był super, kiedy miał dobry humor, był też despotyczny i nie wiem czy czułam przed nim respekt czy poprostu się go bałam...staram się pamiętać same dobre rzeczy na jego temat, prawie dziesięć lat temu postanowił zejść z tego świata
nigdy nie byłam w długim i szczęśliwym związku, wybierałam sobie mężczyzn, którzy nie odwajemniali mojego płomiennego uczucia i wszystko sprowadzało się do seksu, za to kiedy w czasie studiów spotkałam dobrego i pociągającego mnie człowieka, całą sobą usilnie pracowałam, żeby mnie zostawił... byłam ucieleśnieniem dziewczyny z najgorszych koszmarów

nie potrafię znaleść złotego środna ani równowagi, albo tryskam euforią i mam niekończące się pokłady energii, albo odczuwam ogromny smutek, jest mi źle i łzy same ciekną mi z oczu. ostatnio jakby częściej się to dzieje...
lata wstecz byłam bardzo wybuchowa i agresywna, z czasem granica wybuchania mojej złości poszła w dobrym kierunku- mam więcej cierpliwości
Wink

uwielbiam objadać się słodyczami, uwielbiam mieć "haj" w głowie i jak nie przestanę pić tyle piwa to wpadnę w alkoholizm
moj typ urody przyciąga uwagę mężczyzn, w połączeniu z temperamentem i kokieterią, na brak których również nie narzekam zdażało mi się przekraczać granice ogólnospołeczno przyjętej moralniści...

nie mam pojęcia czy cierpię na któreś z zaburzeń osobowości
ale coś jest chyba nie tak jak powinno...
mama zaproponowała mi rozwiązanie kilku testów, które pomogą wstępnie określić CO W MAGDZIE PISZCZY Smile
 
Alia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14/07/2015 20:50
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Witaj, od tej pory możesz pisać w innych miejscach na forum.

Rozwiązanie testów to może być jakiś początek, ale diagnozę jednak lepiej pozostawić specjaliście, psychologowi lub psychiatrze. Umówienie się na jedno spotkanie w celu porozmawiania na temat Twoich problemów i ewentualnego postawienia wstępnej diagnozy nie jest wiążące, nie musisz od razu zaczynać leczenia.
 
mika
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14/07/2015 20:50
Rozgrzany


Postów: 66
Data rejestracji: 29.01.15

witaj Magdaleno Smile

Dopóki żyję będę walczył, aby kiedy umrę coś po sobie pozostawić.
 
Magdalenka
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15/07/2015 11:12
Rozgrzewający się


Postów: 4
Data rejestracji: 13.07.15

cześć Wink
 
Nix
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 15/07/2015 11:19
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1056
Data rejestracji: 13.11.14

Cześć, Magdo Smile
[b][i]Ale z przeszkodami jest tak jak z pokrzywą - trzeba je uchwycić i wznieść się ponad nie[/i][/b]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hallo Przedstaw się 4 20/04/2014 11:16
hallo :) Przedstaw się 10 17/11/2009 12:15

50,372,540 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024