25 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Depresja
 Drukuj temat
Trauma?
Leiche
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24/06/2015 10:08
Rozgrzewający się


Postów: 24
Data rejestracji: 17.04.15

Zdecydowalam sie przelamac i napisac, bo sama nie daje sobie rady.

Do moich rozbestwionych zaburzen zywieniowych doszlo jeszcze naduzycie na tle seksualnym (tutaj wspomne o tym, ze dotychczas doswiadczen na tym polu nie mialam, co wzmaga wstret do samej siebie).
Czuje okropne upokorzenie i wstyd, zaczely pojawiac sie leki, czasem przywidzenia, nie wspomne o tym, ze moje problemy z jedzeniem przybraly na sile w takim stopniu, iz zasadniczo kazda wolna od pracy i snu chwile poswiecam na wiadome epizody, czujac sie koszmarnie zanieczyszczona. Po raz pierwszy od dluzszego czasu pojawily sie powazne m.s.

Moze sama sprowokowalam te sytuacje, zeby sama siebie ,,dobic'' w tym kryzysie? I po co wlasciwie o tym pisze tutaj? Z drugiej strony, wstyd i wstret do siebie jest tak silny, ze z trudem przychodzi mi jakakolwiek wzmianka o tym, nawet przy zaufanych osobach. No i lek, czy ktos trzeci, poza najbardziej zaufanym mi gronem osob sie dowie, i co sobie ludzie pomysla...

Spadlam na dno.
 
martyna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24/06/2015 18:34
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Jeśli to był gwałt to możesz to zgłosić, nikt nie miał prawa Ci tego robić. Nawet jeśli chciałaś sobie dokopać, a nie chciałaś współżycia i sygnalizowałaś to w sposób werbalny lub niewerbalny to nie miał prawa Cię tknąć. Nie zostawaj z tym sama, porozmawiaj z kimś, możesz też skorzystać z Centrum Kryzysowego, który działa w każdym dużym mieście a pomoc jest bezpłatna.Samemu jest ciężko się z tym uporać i rzutuje to na dalsze życie.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
mika
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25/06/2015 01:08
Rozgrzany


Postów: 66
Data rejestracji: 29.01.15

Jeżeli sobie z czymś nie radzisz idź do specjalisty - lekarza specjalisty.
Ja jeszcze ponad pół roku temu myślałem, że jestem dziwny - teraz wiem, że jestem chory. Leczę się, a raczej robię badania i chodzę do psychiatry do psychiatry. Czekam z niecierpliwością na leki Grin
Jeszcze się kontroluje, w okresie depresji potrafię udawać przed innym ze mi nic nie jest, w czasie mani ... tak żyć to ja bym mógł cały czas - szkoda, że ona szybko mija.
Nie jesteś jeszcze na dnie, jeżeli wiesz, że coś z tobą nie tak i chcesz to zmienić.
Dopóki żyję będę walczył, aby kiedy umrę coś po sobie pozostawić.
 
Przeskocz do forum:

50,290,406 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024