27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Baba bez bolca...
Diuna
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21/02/2015 10:20
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

...dostaje pier...ca.[small] Chłop bez baby zresztą też. Jeśli chodzi o konfiguracje baba- baba, tudzież chłop- chłop podejrzewam że jest podobnie. [/small]

Tak głosi mądrość ludowa. Robi to trochę zbyt dosadnie, rubasznie, ale wydaje mi się, ze coś w tym jest. Nie jedna z nas zapewne płacze po nocach nad swoja samotnością, jeszcze inne zapewne od posiadania mężczyzny uzależniają swoje szczęście, jeszcze innym na pewno się zdarzyło ze swojego szczęścia i zdrowia dla mężczyzny rezygnować, ładując się jakiś mniej lub bardziej toksyczny związek.

Z perspektywy czasu widzę, ze moje domniemane ChAD wokół mężczyzn się właśnie kręciło, to oni wpychali mnie w dolinę rozpaczy, tudzież wznosili na szczyty euforii. Oni, lub raczej mój do nich stosunek. A że za cholerę nie umiałam zbudować zdrowej relacji i wybierałam sobie nieodpowiednie obiekty westchnień, było ciekawie. Zdrowe nie było to na pewno.

Powszechnie wiadomo, że żeby być szczęśliwym w związku, trzeba się nauczyć szczęścia samemu- tylko w tedy związek będzie symetryczny i nie damy się wykorzystać. Tylko wtedy też do związku coś wniesiemy- bo wiążemy się w pary po to, by żyło się lepiej. No i żeby zapewnić sobie endorfinowy haj po dobrym bzykanku, ale to już inna, choć bardzo przyjemna bajka.

Z drugiej strony chyba nic nie pomaga na problemy z główka jak poczucie bycia kochanym i posiadanie wsparcia w postaci silnych męskich ramion. Rośnie samoocena, bezbronne kobieciątko czuje się w końcu bezpieczne w tym wstrętnym, bezlitosnym świecie a ptaszki ćwierkają dużo dźwięczniej. Serotonina i oksytocyna kolorują świat.

Wychodzę z założenia, że człowiek jest stworzony do Miłości, że potrzebuje jej zarówno niemowlę, jak i dorosły. Niestety nie każdy z nas dostał jej dość wiele, nie każdy umie kochać i nie każdego kochać się da- choć Ci ostatni zapewne potrzebują uczucia najbardziej. Kochać trzeba tez samego siebie, choćby po to by umieć ustalić granice i nie dać się skrzywdzić.

Tak sobie pomyślałam i dzielę się ze światem moja mądrością. Kochajmy się więc!!!
Srutututu, pęczek drutu
 
Mina
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21/02/2015 16:19
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

no no Diuna, ale pofilozofowałaś Wink

[quote][b]Diuna napisał/a:[/b]
moje domniemane ChAD wokół mężczyzn się właśnie kręciło[/quote]

domniemane?
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Bez tematu Przedstaw się 9 20/12/2017 14:25
witam (ale bez entuzjazmu) Przedstaw się 7 11/03/2016 22:36
Bez tematu Przedstaw się 9 23/08/2014 15:04
czy mania może występować sama (bez objawów depresji)? Choroba afektywna dwubiegunowa 2 15/02/2014 18:22
Wszystkich, bez wyjatku, serdecznie Przedstaw się 17 03/07/2012 18:06

50,302,983 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024