05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
królik
swistak
Dodany dnia 05/02/2015 11:47
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

[quote][b]Izolda napisał/a:[/b]
Tato ostatnio jak u Olejnikowej był temat o tej pomyłce in vitro, co kobieta urodziła nie swoje dziecko- to zmieniał kanał znacząco- że to tematy nie dla mnie.[/quote]
Wydaje mi się, że Twoi rodzice nie potrafią Ci wytłumaczyć tego wszystkiego i dlatego próbują Cię na siłę od tych spraw odsunąć / odizolować.

[quote]A co do opcjii- np historia mam efkę.pl, też mi pamieta google chrome, a nie chce mi się codziennie czyścić historii jak bym Bóg wie co robiła.Ale ta strona też jest dla mnie prywatna, a wyskakuje w domyślnych od razu.[/quote]
Możesz korzystać z innej przeglądarki (np. Firefox) dla mam-efke i podobnych "prywatnych" stron.
 
Izolda
Dodany dnia 05/02/2015 11:54
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

Teraz to już stara kopa jestem- przeminęło mi z wiatrem.

Natomiast fakt, to z in vitro- co było głośne jakieś 3 dni temu- to mnie wkurzyło.

Ale ja nie potrafię już być butna. Nic w swoim życiu butą nie załatwiłam i spasowałam.
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
sigma
Dodany dnia 05/02/2015 11:55
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Izolda, piszesz o tym tak, jakbyś miała 15 lat - jakby mama wiedziała, tematy nie dla mnie... Shock
Ty jesteś dorosła, i to nie od wczoraj.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Izolda
Dodany dnia 05/02/2015 12:01
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

Wiem sigma, ale myślisz że moja mama podejrzewa, że ja oglądałam te filmy.
Ładną by mi reprymendę powiedziała, albo że jestem zboczona, albo co innego.
Poza tym tak jak mówię, ta cała sytuacja to jak sobie poradzić, z czymś co ukrywamy, albo co jest sprawą intymną, jak zdarzy się życiowa wpadka.

Tak jak mówię, na razie dalszego ciągu nie ma.Bo nie widziałam się z babką.
Jak przyjdzie do mnie-marzę żebym zachowała zdrowy rozsądek i zimną krew.
Chyba, że tematu nie będzie i taką wersję przyjmijmy za optymistyczną.
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
Izolda
Dodany dnia 10/02/2015 18:39
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

Dziś dzień pt. wizyta u Pani doktor.
Dostałam nowy lek. Do normomityku i Abilify mam dołożony Setaloft antydepresant.Nie brałam go przedtem. Wiele lat brałam Seronil.
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
Izolda
Dodany dnia 02/03/2015 12:39
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

[i]Dziś sobie myślałam, że mam najfajniejszą terapeutkę na świecie <3 jednak wracam na terapię, bez terapii źle... Dobrej nocy kochani Smile[/i]
Fajnie czytać girl Twoje słowa.

Ja chodzę do terapeutki pół roku, i niestety mam wrażenie że nigdy nie złapię z nią takiego kontaktu i zaufania jak z poprzednią Panią psycholog.
Mam dość na siłę zapisywania mnie na kółko plastyczne, albo zajęcia WFu.
Do znudzenia opowiadam o rodzinie, kuzynkach, "gęba" mnie boli od gadania.
Nie wiem, czy to ma tak wygladać.
Nie wiem, jak Bozie kocham nie wiem.
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
Izolda
Dodany dnia 19/03/2015 20:03
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

Opowiadałam mamie, że odezwała się Iga.
Za namową terapeutki, nauczyłam się mówić wprost co czuję i tak też zrobiłam.
Odpisałam jej, że cytuję " Bardzo mi miło, ze się odezwałaś, bo myślałam, że nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego, że bardzo się cieszę," i wysłałam emotikonka serduszko.
To było 17 stego w urodziny, dziś widziałam że była na fejsie- nie odpisała.
Czuję się jak idiotka, która myślała, że te życzenia będą miały dalszy ciąg , że były po coś i dalej się będziemy odwiedzać.
A to były tylko suche słowa
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
swistak
Dodany dnia 20/03/2015 10:30
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Cześć,
[quote]To było 17 stego w urodziny, dziś widziałam że była na fejsie- nie odpisała.[/quote]
Wiesz, to o niczym nie świadczy. Mogła mieć tylko chwilę albo np. nie wiedziała co odpisać. Ja np. dosyć często tak robię.

[quote]To było 17 stego w urodziny, [/quote]
W takim razie życzę Ci wszystkiego najlepszego, przede wszystkim rozwiązania Twoich problemów.

W każdym razie cieszę się, że pracujesz.
 
Izolda
Dodany dnia 20/03/2015 11:22
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

W każdym bądź razie dziwnie się z tym czuję.
Ja np. nigdy tak nie robię, zawsze odpisuję.
Nic, będzie jak nic temat na sesji u P. terapeutki.
Mam moralnego kaca, że nie odpisała i nie zapytała co u mnie itp.

Zastanawiałam się z koleżanką, po co w ogóle się odezwała.
Złożyć życzenia suche- Sto lat , Wszystkiego Najlepszego, myślałam, że po takiej znajomości, traktuje to jako okazję do odnowienia znajomości- a jednak nie.

Ta sytuacja pokazuje, jak błędne, mylne i inne może być podejście, dwóch różnych osób to tej samej sprawy.
C'est la vie.Sad

[i]W każdym razie cieszę się, że pracujesz.[/i]
Moja praca to może nie szczyt marzeń, bo sprzątam w urzędzie, ale Panie w pracy mam na poziomie i to jest najważniejsze.Mam kontakt z ludźmi, córka szefowej mnie lubi, gadamy często na fejsie, wyjdę z domu, na 2 godziny. Jest OK.
Edytowane przez Izolda dnia 20/03/2015 11:25
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
swistak
Dodany dnia 20/03/2015 12:27
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

[quote][b]Izolda napisał/a:[/b]
Zastanawiałam się z koleżanką, po co w ogóle się odezwała.
Złożyć życzenia suche- Sto lat , Wszystkiego Najlepszego, myślałam, że po takiej znajomości, traktuje to jako okazję do odnowienia znajomości- a jednak nie.[/quote]

Też tak robiłem: składałem znajomym życzenia urodzinowe, żeby jakiś kontakt zachować, ale później się okazywało, że nie miałem czasu/chęci na dłuższą rozmowę. Facebook wysyła masowo maile z przypomnieniem o urodzinach, co trochę zachęca do takich działań.

[quote][b]Izolda napisał/a:[/b]
Ta sytuacja pokazuje, jak błędne, mylne i inne może być podejście, dwóch różnych osób to tej samej sprawy.
C'est la vie.Sad[/quote]
Albo po prostu jest to ładna ilustracja zakłóceń i nieporozumienia w komunikacji. Kiedyś czytałem książkę z psychologii społecznej i tam to było ładnie wytłumaczone.

[quote][b]Izolda napisał/a:[/b]
[i]W każdym razie cieszę się, że pracujesz.[/i]
Moja praca to może nie szczyt marzeń, bo sprzątam w urzędzie, ale Panie w pracy mam na poziomie i to jest najważniejsze.Mam kontakt z ludźmi, córka szefowej mnie lubi, gadamy często na fejsie, wyjdę z domu, na 2 godziny. Jest OK.[/quote]
Miałem na myśli pracę na terapii.
Nie wiedziałem, że zmieniłaś pracę. W jakim wymiarze teraz pracujesz? Czy nadal masz rentę?
 
Izolda
Dodany dnia 20/03/2015 15:35
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

15 lat pracowałam po 8 godzin dziennie.
Teraz to praca na o,25 etatu.

Dzisiaj myłam okna.I nie jestem zadowolona z wyników.
Specjalnie kupiłam taką myjkę na wysięgniku, bo z krzesła nie dostanę.
Nie wiem, może ja nie umiem nią myć, ale kiedyś miałam już podobną i było względnie dobrze.
Okna są w opłakanym stanie.
Smugi. 5 cm brudne, 5 czyste, bo zbieraczka gumowa co jest z drugiej strony gąbki przepuszcza- nie jest dobrze wyprofilowana.

Wiem, że fejs robi przypomnienie o urodzinach, ale myślałam, że dla niej to tylko pretekst by się odezwać na stałe.Czy coś w tym stylu.
Edytowane przez Izolda dnia 20/03/2015 15:38
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
świecący królik- klub dyskusji nad dziwnymi sprawami Nasze wątki - część otwarta 282 23/12/2015 14:53

50,365,491 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024