04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
1 dzień Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
obserwacja psychiatryczna
Misiu
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 24/07/2014 21:39
Awatar

Finiszujący


Postów: 231
Data rejestracji: 09.07.14

Nie będę oceniał tej sytuacji, ale zawsze jest jakieś rozwiązanie, nie tylko odebranie życia. Przykre, że jakiś człowiek je stracił, niezależnie od tego kto był winny. Sad
Smile
 
martyna
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 25/07/2014 12:11
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Luzak dlatego wlasnie zle mi z ta smiercia. Niezależnie od wszystkiego to byl kchory czlowiek
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Misiu
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 25/07/2014 19:11
Awatar

Finiszujący


Postów: 231
Data rejestracji: 09.07.14

Martynko, jestem tego samego zdania co Ty. I marze o tym bym na widok Policjanta mógł odetchnąć z ulgą i poczuć się bezpieczny. Ale chorując psychicznie nie mogę być tego taki pewny. Może kiedyś ja znajdę się w szpitalu w psychozie? To trochę przykre płacić podatki między innymi na służby mundurowe które zamiast zapewnić mi bezpieczeństwo mogą mi odebrać życie. Miejmy nadzieję że sytuacja zmieni się na plusSmile. A ta sytuacja z tym że zastrzelili pacjenta moim zdaniem jest straszna.
Smile
 
Rat
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27/07/2014 12:25
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

SOR i Kardiologia jest u nas niejako połączona ... w sensie dzielą nas drzwi . Jakieś 2-3 tyg. temu przybiegła do nas pielęgniarka , prosząc o pomoc bo pacjent grozi , a na kardio same kobiety ( u nas na sor'ze akurat też , jedynie lekarz -facet ) Pobiegliśmy ( nie jestem chucherkiem Wink ) i było ostro . Pewnie nie było to humanitarne potraktowanie ... ale spacyfikować trzeba było . Dostał lek szybko i się uspokoił ... jednak w pasy poszedł .
Na SOR'ze pasy to codzienność .
Procedury są , w jakich okolicznościach i sprawdzanie co 15 minut jaki stan .
Większość to jednak ludzie po dużej dawce alkoholu ,albo dopalaczach ( narko rzadko kiedy wychodzi a na dopalacze niestety nie mamy testów .
Przeczytałam dopiero dzisiaj o tym co się stało w szpitalu .... trudno jest mi coś napisać ... na pewno jestem zdania ,że mogli celować w jakąś kończynę ( z dala od miednicy i ud ) .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zadanie - obserwacja swojego zachowania Psychoterapia 5 27/07/2014 18:07

50,360,248 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024