18 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Cześć Wszystkim!
Makro
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 21:57
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

W każdej dziedzinie są zgniłe jabłka, ale żeby ich określać od razu innym nurtem?
Ja proszę o rzeczy potwierdzone badaniami - na kilkuset osobowej grupie pacjentów, podpisane przez zespoły badaczy. [color=#ff0033]Pozostałe argumenty będą kasowane[/color]

@Tessa - w niewielkim stopniu mnie interesuje czy dojdziemy do porozumienia, w dużo większym jestem zainteresowany, czy jesteś w stanie zaakceptować istniejące zasady.
Edytowane przez Makro dnia 14/01/2014 21:57
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
blokowany
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 22:26
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Mikro, trudno będzie spełnić Twoje wymagania, odsyłam do literatury.
Może zechcesz poczytać lub obejrzeć filmy w sieci o Target Indyvidual, Voice to Skull? Z resztą ja nie mogę przekonywać, jeśli ktoś sam nie chce zrozumieć. Nie wygląda to zbyt zachęcająco, jeśli namawiam wciąż i wciąż, bez efektu. Trudno, szkoda mojego czasu.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Makro
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 22:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Tylko nie "Mikro" Grin

[quote] Z resztą ja nie mogę przekonywać, jeśli ktoś sam nie chce zrozumieć. Nie wygląda to zbyt zachęcająco, jeśli namawiam wciąż i wciąż, bez efektu. [/quote]
Wiem, że pewnie perswazja nie zadziała, ale co tam Wink
Masz jakieś dobre wytłumaczenie dla takiego faktu - dlaczego opisywane przez ciebie doznania mijają po neuroleptykach? Wszak działanie na receptory D2 nie ma nic wspólnego z urządzeniami w głowie.
Edytowane przez Makro dnia 14/01/2014 22:32
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Nieustraszona
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 22:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Makro Freud na temat tego 'Mikro' by sie chetnie wypowiedział Smile

sorry za offtop
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
blokowany
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 23:37
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Wydaje mi się że odpowiedź leży w efektach poczynań osób trzecich na mnie, czyli co osiągnęli przez to programowanie mojego umysłu, czego mnie pozbawili lub ograniczyli do minimum.
Przede wszystkim pozbawili mnie samodzielnego myślenia, każda moja myśl jest przez nich dosłownie zatrzymywana z momentem gdy się ktoś z Nich odzywa.
Myślę i zatrzymują i na przemian cały czas co kilka sekund, w między czasie czymś mnie zajmą wyłączając świadomość tzw Black Out że nic nie pamiętam z ostatnich czynności tylko kompletnie reaguje na to co słyszy mój umysł, nie myślę wtedy wcale, nie zwracam uwagę na głosy, głosy są jak myśli, sterują językiem perswazji, sugestiami. A gdy się obudzę, ocknę, mówią wszystko co myślę co widzę, co sobie uświadomiłem w sposób zakłamany. Trochę dużo pisania więc może pominę sposób sterowania mnie werbalnie.
Przede wszystkim pozbawiają mnie możliwości rozmyślania, planowania, bo i tak wszystko zależy od tych osób czy pozwolą mi o tym pamiętać, zawsze czyms mnie zajmują, pisząc to teraz mogę dziesiątki czynności wykonać nie zwracając na nie uwagę, nazwać to można w skrócie "za dużo ruchów które niczemu nie służą" i to nie takie przypadkowe, lecz czesto czynności które sprawiają ból, są niewygodne.

Nie znam się na rejonach mózgu, ale jeśli wziąść pod uwagę czego mnie pozbawili, chodzi im tylko i wyłącznie o kontrolowanie mojego umysłu, myśli moich, bym mnie wyciszyć, unieszkodliwić. Wykonują moim ciałem różne czynnoiści bez mojej zgody ani kontroli i każą o tym myśleć, gdy po wszystkim coś innego pomyślę to znów werbalną sugestią i komendą "pomyślał" zmuszają bym wrócił do poprzedniej myśli i zawieszają tą myśl... takie zagracanie mojego umysłu bezsensowna paplaniną. Wiele osób, ofiar, opisujące swoje doświadczenia 20lat temu i wcześniej także w ten sposób to opisuje, dobrym przykładem jest "Dave Bader - ofiara broni psychotronicznej" można znaleźć w sieci, juz wtedy to się działo. Bardzo ważne by zwrócić uwagę na fakt że to się na dobre zaczęło po IIwś, po ucieczce nazistów zwane jako operacja paperclip.

Uważam że jestem osoba duchowo przebudzoną, myślę inaczej, widziałem i wiedziałem więcej, tą sztuczność dookoła. Jeśli chcesz zrozumieć co znaczy być duchowo przebudzonym proponuję poszukać w sieci dwie części wpisu "portale Organiczne" na blogu bodajże sisi24

Dodatkowo oni wszyscy mówią do mnie w pierwszej osobie, a mój umysł w tym transie rozumie to jakbym sam to pomyślał, dodatkowo stymulują to uczucie, tą myśl komendami "pomyślał, powiedział" itp, dodatkowo jeśli wszystkie moje myśli dublują w pewnym momencie gdy jest się uśpionym nie zwraca się uwagi czy to co powtórzyli rzeczywiście pomyślałem, nie dają czasu na myślenie bo już coś innego mówią i blokują poprzednią myśl. Słysze jak kobieta trzasnęła drzwiami w telewizji to komentują "trzasnął" itp. Przedmioty ożywiają, nadają im osobowość, mówią dwuznaczne określenia, wszystko by mnie czymś zająć i mieć z tego jeszcze ubaw że się upokarzam. W tej hipnozie chociaż mam otwarte oczy czuję się jak żywy głośnik, mówią przeze mnie, lub gdy chcę coś powiedzieć mówią zanim się zdąże odezwać, KAŻDĄ czynność komentują, nawet potrzebę fizjologiczną. To jest terror w głowie, głównie dlatego że jestem świadomy co mi robią, kto i dlaczego, kto udostępnił implanty, kto je wszczepiał, kto uczył programowania mnie inne osoby (mieszkańców), wszystko wiem co pozwoliło by mi w państwie które przestrzega praw, gdzie czułbym się bezpiecznie a nie oskarżany o chorobę schizofrenik. Pulsują w tym momencie pośladki 2 razy w ciągu 3 sekund, lub częściej, oni to regulują zarówno częstotliwość jak i intensywność.

Wracając do pytania, gdy bierze się leki myśli są spowalniane, umysł jest otępiany, a ta osoba nie podejrzewa o to osoby z otoczenia to być może psychotropy wystarczają by taką osobe wyciszyć.
Nie wszyscy są ofiarami, ale bardzo wielu może być jednak nieświadomymi ofiarami, które się wybudziły to siłą bez pytania o pozwolenie się ją usypia. Torturują, kontrolują mnie 24/7, nawet gdy nie kładę się spać do 5 nad ranem, ciągle mnie werbalnie torturują, blokują moje myśli. Nie zwracaj uwagi na to że w miare swobodnie piszą, bo się bardzo staram, może nawet chcą bym w ten sposób był mnie wiarygodny, przecież mogę logicznie pisać.. ale mówić nie zawsze.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
fluorescent rabbit
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 00:19
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

a czemu akurat ciebie spotykają takie przyjemności?
 
blokowany
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 01:33
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Przecież pisałem, że nie tylko mnie, znam jeszcze kilka osób z którymi mam kontakt, dwie mieszkają w UK.
Mam po prosu świadomość tego co nam się robi, absolutnie wykluczam chorobę, dla mnie jest to bardzo oczywiste i jednoznaczne. Poczytaj o Portalach Organicznych jeśli chcesz to spróbować zrozumieć, ja tak właśnie to rozumiem, jak jest tam opisane, jest niepisana zależność, coś jak walka dobra ze złem. To są niewidzialne podziały, dopóki się nie obudzisz, pewnie nie zyskam zwolenników twierdząc że to wszystko przypomina Matrix. Obudzisz się i zaczniesz ich widzieć, albo Oni znajdą Ciebie wcześniej i zrobią z ciebie paranoika, bo nagle wiele osób zacznie Konspirować, gadać coś do Ciebie o Twoich myślach.

Takie czasy, że mają od kilku dekad dostęp do zaawansowanej technologii, kiedyś to było po prostu opętanie, teraz strują zdalnie z premedytacją i konkretnym celem do osiągnięcia, widząc wszystko co ja jakby moimi oczami, czytają w myślach, sa po prostu w mojej głowie połączeni implantami przechwytują fale mózgowe i powtarzają to na głos. Wgrali też pewne schematy myślowe w połączeniu z auto hipnozą, że jak pytają gdy jestem uśpiony "co teraz" to wymyślam coś czego nie chcę a wiem że mogą. Jakbym im pomagał być torturowany. Stosują jakby język perswazji, podświadomość nie zna wyrazu "nie", nawet jeśli nie chcemy o czymś pomyśleć to i tak o tym myślimy, Oni właśnie używają w sterowaniu mnie zwrotów, pułapek umysłu.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Jaskolka
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 11:39
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Cześć.

Zastanawia mnie, co piszesz o tym 80% kontrolowanego społeczeństwa. Z tego, co się orientuję, na objawy podobne do Twoich cierpi nie wiem... 5%? (pewnie Makro lepiej zna statystyki) - to jednak spora różnica.

 
blokowany
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 12:25
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

W tych 80% mial pewnie na myśli osoby które mają zainstalowane telefony powodujáce glosy w glowie. Osobiscie jestem zdania, ze osoby które mnie steruja w mojej okolicy to ponad 90%, nie wiem jak jest w innych regionach. Ja mieszkam w bardzo malej miejscowosci w zach.pom, z informacji od osoby ktora sié ze mná skontaktowala wiem, ze to sié dzieje w naszymn kraju glownie przy zachodniej granicy, jako potwierdzenie zobacz sobie na tej stronie: http://www.icaact.org/ mapke na dole po prawej stronie, zobacz zkad jest najwiécej wswetlen.
Ta reszta 75% i wiécej to uprzywilejowane osoby, oni wiedza o tym ze maja telefony, ale tez wiedza ze musza dublowac glos osob (mysli ofiar slysza glosem ofiar w swoich sluchawkach, sam slyszalem swoje mysli swoim glosem) których mysli slysza w swoich sluchawkach. Oni wiedza jak reagowac na takie osoby ktorym zalozono blokady, czyli cos wiecej niz tylko telefony.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
blokowany
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 17:25
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Czy zna ktoś z Was osobę, która miała psychozy po konopiach?
Komu to zostało i musiał się leczyć, wystraszył się tego stanu że ludzie reagują na jego myśli werbalnie komentując coś pod nosem?

U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
fluorescent rabbit
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 18:30
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

a nie myslałeś żeby sie tym nie przejmować? po prostu robić swoje? dziewczyna z mojej pracy ma takie motto życiowe- w dupie miej i sie śmiej. polecam.
tak czy siak, pod kontrolą czy nie, życie masz tylko jedno.

co do trawki to ja tylko miałam tak że po niej byłam sam na sam z kimś i wydawało mi się że ten ktoś chce mi zrobić krzywdę i muszę uciekać, raz to było uzasadnione. raz kompletnie nie.
tobie sie coś po trawce zmieniło?
 
blokowany
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 19:27
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Ja miałem po trawce bardzo pozytywne stany, do czasu aż pewnego dnia przeżyłem manipulację na mnie w hipnozie, jadąc w aucie film mi się urwał, gdy się ocknąłem słyszałem jak przeżycia mi programował koleś który był wtedy ze swoją dziewczyną. Tamtego dnia wszystko zrozumiałem, jakbym doznał przebudzenia, wszystko stało się bardzo oczywiste, nie pomagało nawet kasowanie wspomnień które po powrocie do domu często robili. A kasowali zawsze gdy się spaliłem, bo w tym stanie zaczęłem ich wszystkich podejrzewać, widzieć tą cała inscenizację otaczających mnie osób, absolutnie wyklucz urojenia. Kasowali gdy czułem bardzo silną potrzebę by się położyć, robiłem się tak bardzo senny że nie mogłem powiek utrzymać, mówili to komendami jak w hipnozie, robi się senny i zacząłem zasypiać. Pewnego dnia po obudzeniu się wspomnienia powracały, to co chcieli mi usunąć.

Konopie bardzo poszerzają świadomość, ale to niebezpieczne jeśli nic nie wie się o tym procederze, nie ma się pojęcia gdzie mogą pomóc, bo zaczynają nas zdalnie sterować gdy doznajemy przebudzenia duchowego, świadomości, widzę więcej, wiem więcej, tak to jest mniej więcej.
Na początku lutego wyjeżdzam do niedawno poznanego dobrego człowieka który zaoferował mi pomoc.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
fluorescent rabbit
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 19:51
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

dobrego człowieka? uważaj żebyś się nie obudził bez nerki. albo jako chłopiec do ruchania. czy coś. nie ma dobrych ludzi, są ludzie którzy mają interes.

tak się zmienia stan po niektórych substancjach. na jakis czas. myślisz że świat jest taki a taki, że nie chcesz już w tym brać udziału, że widzisz więcej niż inni. ale potem coś się dzieje, albo działa po prostu czas i to się zmienia, przechodzi. żyj sobie spokojnie, tak jakby tego nie było, rób swoje. nie pal, nie pij, jedz sałatki, biegaj rano, znajdź dziewczynę itp. za pare miesięcy będziesz się z tego śmiać, z tego w jaki sposób teraz funkcjonujesz.

generalnie wszystko sie zmienia z czasem, tak myślę. jakiś rok temu pewnie wszystko wyglądało u ciebie inaczej. poczekaj a znowu się zmieni, wszystko, nie będziesz mógł uwierzyć że żyłeś tak jak teraz, tak jak nie możesz uwierzyć że kiedys żyłeś tak jak ten rok temu. takie jest moje zdanie w temacie.

najważniejsze żeby nie zrobic czegoś co może ci naprawde nabruździć na całe życie.
 
blokowany
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 20:21
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Z tym kolega rozmawiam juz od dłuższego czasu, jest na prawdę zaufany, pomagał już swojej dziewczynie która była także w ciężkiej sytuacji. Mam do niego zaufanie, trzeba ufac, ale trzeba też znać się na ludziach.
Gdyby nie założobe blokady, byłbym zupełnie innym człowiekiem, miałbym swoje życie do którego nieupoważnionym nie ma wstępu. Ale ktoś inny decydował za mnie, żeby założyć implanty, programować, a teraz udawać że zwariowałem,zachorowałem i potrzebuję leczenia.. rzeczywistość jest dziwniejsza od fantastyki.
Weszli z butami do mojej głowy i się zasiedzieli.
Mnie nic już nie bawi, śmieję się kiedy usłysze komendę "zaśmiał", płaczę tak samo, krzyczę gdy prowokują pulsowaniem mięśni.. nie można tego ignorować.
Będę się z tego śmiał, ale bardziej wolę pomagac innym ofiarom z tego wyjść, na pohybel oprawcom i aniołkom którzy o niczym nie wiedzą, ale zaprzeczają wręcz wykrzykują swoją "prawdę, diagnozę".

Ja się zmieniałem tylko na lepsze, cieszyło mnie to na co wcześniej nie zwracałem większej uwagi, dużo przebywałem w lesie rowerem z psami, ale teraz nigdzie nie mam ciszy, ani spokoju nawet na kilka sekund. Ciągle gadają te same osoby, torturują zadając dizyczny ból, skurcze mięśni, ból stawów, zamrażają kończyny i wiele więcej o czym można poczytać z Bloga w stopce. Jak żyć? Wegetuję, żyć się nie chce, a Oni wciąż się dobrze bawią, cieszą z zadawanych mi krzywd. Kto tutaj jest chory? Psychopaci chodzą wśród normalnych ludzi którzy niczego nie podejrzewają.

Dzięki za rady

U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
fluorescent rabbit
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 20:32
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

czyli jakby w wyniku jakiegoś procesu twój umysł wszedł na wyższe obroty, tak? tak jakby jakies drzwi się otworzyły, a kiedyś były zamknięte i żyło się lepiej.
 
blokowany
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 20:37
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Nie, ja juz wcześniej byłem bardzo dobrym człowiekiem, wszelkie zło jakie do mnie trafiało kumulowałem w sobie, byłem zyczliwy, chociaż nie zawsze miałem powody.
Zanim mnie zaimplantowali zrozumiałem dużo więcej co już od dawna w duszy mi grało. Gdy zaczęłem się tym innym postrzeganiem cieszyć dostrzegłem że ludziom mój dobry chumor bardzo się nie podoba, że jestem opanowany i spokojny gdy ktoś z krzykiem do mnie mówi bo się ze mną nie zgadzał i nie potrafił tego uargumentować, nie akceptował że burzyłem jego zdanie.
Po spalenu tak, wszedł umysł na wyższe obroty, wibracje, bardzo dobrze to odczuwałem, cieszyłem się z faktu że żyję, że to jest piękne, myśli trafiały do mojej głowy jakby pojawiały się z kosmosu. Tak po prostu jak coś pomyśloałem wszystko rozumiałem bez słów, sam odpowiadałem na wątpliwości, to był stan którego mnie pozbawili i nie mogą przestać.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Makro
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2014 20:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Koniec wątku, a blokowany zostaje zbanowany - przykro mi, ale nie widzę innego rozwiązania. Regulamin został złamany w kilku miejscach.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Cześć Przedstaw się 1 09/05/2024 09:35
Cześć Przedstaw się 1 06/05/2024 03:32
Czesc, Przedstaw się 1 02/05/2024 08:57
Czesc Przedstaw się 2 27/11/2023 23:01
Cześć Przedstaw się 2 24/10/2023 17:03

50,510,604 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024