05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
3 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
9 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Cześć Wszystkim!
Nieustraszona
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

[quote][b]Perfidia napisał/a:[/b]
Zastanawiam się czy paranoja nie jest zaraźliwa Pfft
[/quote]

Ja też
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Tessa
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:37
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Perfidia: literowka.

MaKro: Ty jestes psychiatra.
Ale mnie jakos trudno uwierzyc, ze osoba wypowiadajaca sie w sposob inteligentny (nie oceniajac tematu, a budowe zdan i sformulowania) i rzeczowy nie potrafilaby uchwycic ironii w mojej wypowiedzi.
Ktora nie uderzala w osobe prezentujaca idee, a w idee wlasnie. Prosze czytac ze zrozumieniem.

Szanujac potencjalnuch uzytkownikow forum ponowie pytanie, dlaczego Krzysiek nie zostal przyjety do spolecznosci?
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Makro
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

[quote]osoba wypowiadajaca sie w sposob inteligentny[/quote]
za którą również ciebie uważam, nie powinna mieć problemu ze zrozumieniem decyzji.
Ironia wydaje się równie bolesna, jeżeli stosujesz ją w takiej, a nie innej sytuacji.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Perfidia
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:51
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]Szanujac potencjalnuch uzytkownikow forum ponowie pytanie, dlaczego Krzysiek nie zostal przyjety do spolecznosci?[/quote]

Przyjęcie do społeczności, to jednak trochę co innego niż przyznanie uprawnień do pisania na forum. Ale odpowiadam - tematy, o których zamierza pisać blokowany nie mieszczą się w tematyce forum i są sprzeczne z regulaminem.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
blokowany
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 02:18
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

[quote][b]Makro napisał/a:[/b]
Nie chcę bawić się w diagnozowanie, ale moim zdaniem wizyta u psychiatry i systematyczne przyjmowanie leków może być dobry rozwiązaniem problemu chipów.
Oczywiście tego rozwiązania zapewne nie przyjmiesz dzisiaj, ale proszę o nie łamanie regulaminu forum.[/quote]
Nie przyjme takiego rozwiązania w goóle, a powodów mam więcej, przede wszystkim to nie zlikwiduje przyczyn.
[quote][b]Makro napisał/a:[/b]
[quote]Jednak bardzo mnie martwi los innych osób, dla których leki to jedyne rozwiązanie, niebezpieczne dla zdrowia.[/quote]
Nie leczona choroba psychiczna jest zagrożeniem dla chorego i otoczenia.

Jeżeli masz ochotę polemizować, jedyne akceptowalne argumenty muszą znaleźć poparcie w szanowanych bazach medycznych.[/quote]
Owszem, choroby się leczy, ktoś mądry, nie pamiętam nazwiska jakoś po wojnie stwierdził, że ludzie we wszystko uwierzą jeśli będą to wdrażali lekarze. Tym sposobem wprowadzono toksyczny Fluor do konsumpcji, past do zębów, wody, a teraz wdrażają przymuszowe szczepienia bez których tak wiele dzieci mogło by uniknąć autyzmu itp
Zdaje sobie sprawę do czego jest zdolna osoba sterowana zdalnie, każda grupka Stalking Gang może inaczej sterować swoją ofiarę.
Źródła naukowe będą zadowalające? Podam jeden tylko Link
[url]http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/haarp-i-wladcy-umyslu/[/url]
Wszystko co najważniejsze jeśli chodzi o wywoływane objawy choroby psychicznej jest w tym linku. Dosłownie wszystko, zwróć uwagę na daty, a dzisiaj nie wiadomo co się dzieje, czego się nie mówi, na jakim są etapie. Rozsądnie myśli większość że to teoria spiskowa, a ten proceder się rozrasta, osób które mają słuchawki i sterują osoby takie jak Ja, którym założono "blokady" przybywa. Po tym co doświadczam w zdalnych kontaktach z ludźmi którzy mnie sterują pierwszy raz, dochodze do wniosku że proceder jest powszechny, nie mają problemu ze sterowaniem werbalnie, powtarzaniem na głos mojej myśli, komentowaniem tego co widzę. Zupełnie obcy ludzie mają też telefony wszczepione przez które mnie słyszą, moje dialogi myślami z kontrolerem, gdziekolwiek sie znajdę są osoby które reagują na mnie werbalnie.
U mnie powodują np że czuję zapachy umysłem, robiąc wdech nosem czuje intensywnie zapachy a z kolejnym wdechem już nic nie czuję, włączają tak szybko jak wyłączają, a w powietrzu nic nie czuć, przykładów mam więcej z tego co na mnie przeprowadzali do tej pory.

Barrie Trower ma 40-letnie doświadczenie w pracy z mikrofalami, mówi na kim eksperymentują mikrofalami, komu zależy na utrzymaniu tego w tajemnicy, jak działają implanty, jakie choroby wywołują ok 17:30 minuty, że wszystkie psychiatryczne choroby moga wywoływać w ludzkim ciele i wiele więcej, prosze przejrzyjcie ten film, ja sam jestem mało wiarygodny.
[url]http://youtu.be/09mpvscHiKI[/url]

Uważam, że trzeba rozmawiać o przyczynach. Nie twierdze, że każdego z Was to spotkało, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wśród Was są osoby, które biorą w tym udział po którejś ze stron.
Nie mam zamiaru łamać reulaminu, nie wspominam o zaprzestaniu ich zażywania. Każdy ma swój rozum, niech myśli indywidualnie, co dla niego jest najlepsze.
Edytowane przez blokowany dnia 14/01/2014 02:21
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
blokowany
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 02:35
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

[quote][b]Perfidia napisał/a:[/b]
[quote]Szanujac potencjalnuch uzytkownikow forum ponowie pytanie, dlaczego Krzysiek nie zostal przyjety do spolecznosci?[/quote]

Przyjęcie do społeczności, to jednak trochę co innego niż przyznanie uprawnień do pisania na forum. Ale odpowiadam - tematy, o których zamierza pisać blokowany nie mieszczą się w tematyce forum i są sprzeczne z regulaminem.[/quote]

Temat jaki miałem zamiar napisać dotyczy niesłusznie zdiagnozowanych, a objawia się chorobami psychiki. Trafiłem tutaj, bo wiem że to spotyka zwykłych, o wysokiej empatii ludzi, którzy nigdzie poza psychiatrą nie są akceptowani.
Tylko o tym co wiem chciałem pisać, nawet jeśli jest so sprzeczne z interesami koncernów farmaceutycznych. Wiem, że wiele osób powątpiewa w chorobę, paranoicy, którzy dostrzegają wiele podobnych sytuacji, niewytłumaczalnych zachowań ludzi w stosunku do Nas, które oczywiście nie próbuje się tłumaczyć w żaden inny sposób niż omamy, że to jest niemożliwe i mnustwo innych pytań na które nie ma zadowalającego dowodu ani powodu.
Ludzie Ci wiedzą, mają świadomość że coś się rozgrywa wbrew ich woli, jakby wszyscy byli w zmowie, nie wie że oni mają telefony, nasłuchują jego myśli, sterują dosłownie wszystkim, l;ubią stymulować silny strach. W strachu traci się rozsądek i rozumne podejmowanie decyzji. Łatwo jest sterować kimś kto się boi, kto wie że Oni o nim wiedzą, że ich jest więcej, że Oni wiedzą że ofiara też wie, ale reszta osób przechodzi obojętnie.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Pogodna
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 06:02
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Jak dla mnie, a jestem prosta kobieta to powaznie jak cos ktos zamontowal to mozna usunac, watpie, zeby przecietny Kowalski chodzil z mikrofonami i czipami od jakis ich bo i co to by mialo na celu. Przeciez takie sprzety kosztuja kupe kasy to chyba trzeba byc kims waznym, ustawionym i znaczacym, zeby ktos chcial nami sterowac. Uwazam, za to ze sa miliony ludzi ktore maja urojenia, manie przesladowcze i inne przypadlosci, moga tez miec hobby wyszukiwanie takich nowinek ze swiata szpiegow, ale te forum nie wyklucza nikogo intelignecji po prostu jak widac, po tym, ze nikt z nadajnikami w uszach sie do tej pory nie odezwal tematu nie ma sensu ciagnac w innych watkach niz ten powitalny.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Tessa
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 09:30
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

[quote][b]Perfidia napisał/a:[/b]

Przyjęcie do społeczności, to jednak trochę co innego niż przyznanie uprawnień do pisania na forum. Ale odpowiadam - tematy, o których zamierza pisać blokowany nie mieszczą się w tematyce forum i są sprzeczne z regulaminem.[/quote]

Mialam na mysli danie uprawnien do wypowiadania sie w innych tematach na forum, tutaj=> przyjecie do spolecznosci (grona) uzytkownikow Forum 'mam efke'.
Uwazam, ze nie przyznanie uprawnien do pisania na forum jest rownoznaczne z wykluczeniem, i moze byc tak samo (lub bardziej) bolesne jak nieprzyjemne slowa krytyki i sarkazm wzgledem tego, co blokowany napisal.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
sigma
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 09:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

O przyjęciu kogoś (lub nie) do grona "forumowiczów" decydują moderatorzy.
A decyzje moderatorów, zgodnie z regulaminem, nie podlegają publicznej dyskusji.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Makro
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 09:50
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

@Tessa, mi się zdarza błądzić, czy to samo możesz powiedzieć o sobie?
Mam wrażenie, że angażujesz energię, po to by odbić piłeczkę, zamiast powiedzieć jedno proste magiczne słowo.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Tessa
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 10:24
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

@ Makro, oczywiscie ze zdarza mi sie bladzic i mylic. I nie mam z tym problemu.
Pileczke oczywiscie odbijam, bo nie zamierzam siedziec cicho gdy sa mi sugerowane rzeczy ktorych nie popelnilam (nadinterpretacja???).
Wypowiedzialam sie ironicznie, i napisalam na tyle jasno, ze ta ironie widac bylo na pierwszy rzut oka. Nie zgadzam sie z wypowiedzia - mam prawo wypowiedziec swoj poglad. A ze robie to sarkastycznie, to moja sprawa.
Nie zamierzam tej cechy w sobie zmieniac (co nie znaczy ze nie zamierzam pracowac nad wieloma innymi cechami).

I nadal uwazam ze blokowany zostal potraktowany nieuczciwie.

Pytanie do blokowanego: czy czules sie urazony moim komentarzem bardziej niz innymi?
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Perfidia
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 12:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]Uwazam, ze nie przyznanie uprawnien do pisania na forum jest rownoznaczne z wykluczeniem, i moze byc tak samo (lub bardziej) bolesne jak nieprzyjemne slowa krytyki i sarkazm wzgledem tego, co blokowany napisal.[/quote]

Tessa, różnica polega na tym, że taka, a nie inna organizacja forum wymusza na moderatorach podejmowanie decyzji, które nie zawsze są miłe i przyjemne, a Ty swoją opinię mogłaś zachować dla siebie, mogłaś napisać ją bez ironii.

O zasadności i uczciwości nie przyjmowania blokowanego do "forumowiczów" dyskutować nie będę.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Tessa
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 18:39
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Moje opinie bede pisac w tonie, jaki mi odpowiada i nie zamierzam tego zmienic. Nie mam zamiaru sie usmiechac i przyklaskiwac wszystkim. Jezeli moderatorzy uznaja, ze zlamalam ta lub jakakolwiek wypowiedzia zasady forum, prosze o usuniecie ze 'spolecznosci forumowiczow'.
Przypominam jednak, ze nieladnie jest wytykac innym zlosliwosci i niewlasciwe zachowania (wypowiedzi), samemu w bardzo nieladny sposob sie zachowujac.
Edytowane przez Tessa dnia 14/01/2014 18:40
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
blokowany
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 18:55
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Pogodna, jeśli obejrzałaś filmik chociażby do 20 minuty wiedziałabyś że ten proceder nie ma narodowości, ani żadne regulacje prawne ich nie obowiązują, mogę śmiało powiedzieć że są ponad konstytucją jakiegokolwiek kraju. Tu jest największy problem, bo to wygląda jakby organizacje rządowe kryły tego typu proceder.
Nie wiem ile to kosztuje, nie interesuje mnie to, ważne że nikt o tym nie mówi, kto ma wiedzieć ten wie.. a z ofiar osoby które wiedzą o tej technologii robią wariatów. To jest bardzo proste, ale ta prawda jest tak przytłaczająca że chyba nie chcecie odstępować od wyimaginowanej choroby spowodowanej niewiadomo czym, któej na dobrą sprawę też nikt z Was nie potrafi potwierdzić, udowodnić że to właśnie choroba jest. Widzicie tylko Objawy, reakcje tej osoby i jak to złagodzić dobierając leki.
Czy na prawdę nie chcesz porozmawiać o potencjalnych przyczynach?
To o czym piszę dzieje się na prawdę, na całym swiecie, bez względu czy to zrozumiecie, uwierzycie, czy dalej będziecie tkwić w błędnym kole od diagnozy po farmaceutyki i terapie.
Czy nie lepiej rozważyć jak na prawdę można pomóc tym którzy zaczynają tego doświadczać?
Przecież wszystkie możliwości leków już znacie, wiecie że pomóc można w 100% tylko nielicznym.
Może nie wszyscy czytają ten wątek, zapewniam Cię że osób słyszący głosy w głowie nie wiedzą jak to się dzieje, a gdy to się im mówi, często oprawcy którzy się z nami komunikują przez te telefony sami na podpowiadają co to jest. Z tym że my nawet jeśli już wemy nie potrafimy przebić się przez ignorancję i niedowierzania, pominę kwestię czy to celowo robią, czy muszą zaprzeczać temu co wiem, ja z doświadczenia z tymi "normalnymi" ludźmi wiem że uważają się za zdrowych i wszystkiemu zaprzeczają chociaż słysze jak powtarzają moje myśli na głos, konkretne komendy słysze na które bezwarunkowo reaguję nawet gdy się uświadomię że manipulują myślami to posterują bezwarunkowo czynnością, jak czynność uśwadomię to wzrokiem sterują...
Ja piszę jak to wygląda z tego co już zrozumiałem, ale wciąż jestem bezbronny bo usypiają moją świadomość, jestem spowolniony, w hipnozie, nie ma życia we mnie jak dawniej. Na prawdę uważam że to jest potrzebne by o tym rozmawiać, mimo oskarżania mnie o chorobę, że np boję się diagnozy, czy przeciwko tym wszystkim któzy chcieli by aby ten proceder pozostawał przemilczany.
Wyobrażacie sobie sytuację, że osoby potencjalnie chore w poradni psychiatrycznej bada się wykrywaczem podsłuchów radiowych czy mikrofalowych? Bo tak to powinno wyglądać.
Ale należało by sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego skoro ten proceder trwa już od dekad to nikt z lekarzy nie widzi problemu?

Tessa, mnie ignorancja i przemądrzanie jakoby wszystko o tym świecie wiedzieli już nie dziwi, ale martwi, bo ja tego nie robię dla siebie, ja juz mam to za sobą, padłem ofiarą tego procederu i dlatego że nie mówi się o tym głośno czuję się jakbym szlak przecierał. Przykro że nie chcecie rozmawiać o tym, o czym chyba nie wolno mówić głośno wśród potencjalnych ofiar. Chciałbym abyście rozważyli taką możliwość spotykając paranoika i innych którzy z kimś rozmawiają w głowie. Najgorsze co może nas spotkać to chęć pomocy ale czyniąc szkodę, chroniąc naszych oprawców. To jakby kat był jednocześnie sędzią w swojej sprawie, a ofiarze odebrano prawo do wyrażenia tego co wie w swojej sprawie dlatego że jest rzekomo chora, czyli nie wolno jej uwierzyć, bo to są "omamy". Tak na zdrowy rozum, porzuccie na moment ustalone, wyuczone jak pies pawłowa odruchy zdrowego rozsądku, pomyśl co jeśli mam rację, ja i tysiące osób na całym świecie, zaróno ujawnieni którzy walczą o nagłośnienie tego procederu, jak i Ci któzy tylko się domyślają, ale nie mogą nic bo z każdej strony diagnozują psychiatrzy, wszystkie drogi prowadzą do psychiatry.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Tessa
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 19:09
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Blokowany, niestety nie moge powiedziec, zeby zrodlo, na ktore sie powolujesz, bylo wiarygodne. Z ciekawosci zrobilam male poszukiwania, ale niestety nic wartego zanotowania i zmiany moich pogladow nie znalazlam. Filmiku na youtube nie obejrzalam, poniewaz youtuba takze za powazne zrodlo informacji nie uznaje.
Bede wiec glupcem, ktory wierzy w moc medycyny i slusznosc terapii Smile

Ponadto, sama widzialam swoje CT zrobione w przeciagu ostatniego roku i niestety musze powiedziec, ze pluskw czy nadajnikow nie zauwazylam. Ani ja, ani moi doktorzy. Wiec patrzac z Twojego punktu widzenia, jestem czysta - a moje problemy wynikac moga tylko z procesu chorobowego.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
blokowany
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 20:01
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

[url]https://www.youtube.com/watch?v=aMMEQNnSZIo[/url]
znalazłęm krótszy film Pana o imieniu Barrie Tower, konkretne pytania, tłumaczy przede wszystkim skąd i jak wytworzyć głos w głowie. Jak sam twierdzi jest to bardzo łatwe, tylko dziwne że mało kto o tym słyszał.
Co ciekawe, w lewym górnym rogu są zdjęcia w komentarzu do tego co aktualnie mówi Barrie, zdjęcia mikro implantów znalezionych w ofiarach. Ok 10 minuty są pokazane wykonane jakby z bezbarwnego tworzywa, czy wiesz z czego je robią?
Czy jeśli technologię tą wymyślono i wdrażano od dekad przeciwko ludziom, to naukowcy nie przewidzieli możliwości wykrycia na zdjęciach?
YT i inne, których w telewizji nie zobaczysz są najbardziej wiarygodne w dzisiejszych czasach, takie moje zdanie. Tym bardziej że to tylko wywiad, a B. Tower jest znanym człowiekiem.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Makro
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 20:51
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

@blokowany - niestety twoje argumenty nie mają potwierdzenia w naukowych danych, a przypominam że o takie argumenty prosiłem.

@Tessa -
[quote]Przypominam jednak, ze nieladnie jest wytykac innym zlosliwosci i niewlasciwe zachowania (wypowiedzi), samemu w bardzo nieladny sposob sie zachowujac.[/quote]

To tylko twoja, IMHO, błędna ocena. Tu tylko jedna osoba zachowała się źle i nie jestem to ja. Oczywiście jeżeli nie jesteś w stanie zaakceptować moderacji, powinnaś znaleźć forum gdzie takowa nie istnieje, lub ma inne założenia.
Edytowane przez Makro dnia 14/01/2014 20:57
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Perfidia
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 21:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

A mnie zastanawia o co właściwie chodzi. Mam wrażenie, że ktoś tu się zagalopował i prośbę admina dot. pojedynczej sytuacji zinterpretował jako zamach na forumową wolność i demokrację. Których oczywiście nie ma Pfft

@blokowany - zapowiadałeś, że nie zamierzasz nikogo przekonywać, ja widzę co innego. Nie podoba mi się także zagrywka z serii:
[quote]Przykro że nie chcecie rozmawiać[/quote]
Moim zdaniem to, co piszesz przekracza granice wyznaczone przez regulamin.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Tessa
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 21:14
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

@ Makro - wiec wydaje mi sie, IMHO, ze w tej sprawie raczej nie dojdziemy do wspolnych wnioskow.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
blokowany
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 14/01/2014 21:25
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Makro, czy uznajesz tylko naukowców głównego nurtu, tych medialnych? Czy Wszystkich pozostałych możesz zignorować, bo nie są autorytetem?

Czy człowiek z tytułem Dr mówiący ze spokojem o technicznych i społecznych możliwościach egzotycznej broni psychotronicznej, EM, nie jest wiarygodny? Spójrz szerzej poza diagnozy, porzuć na moment ograniczenia.

Perfidia, Trudno jest nie przekonywać jeśli materiały niezależnych źródeł zbyt trudne by przebić się przez tą iluzję że wszystko już jest wiadome, po co dalej szukać, dociekać.
Nie chcecie odnieść się do tego co napisałem, zapytać co jest wam najbardziej nieprawdopodobne, w co w życiu byś nie uwierzyła a napisałem jako pewnik...

edit: Z ostatnio wklejonego filmu od 11:10min mówi o powodach, oraz jak łatwo wywołać głosy w głowie. tak łatwo że wż nikt z Was chyba wcześniej nie słyszał poza diagnozami o rzekomych omamach?

Prześlę też link do pdf ze zdjęciami i opisami wyjętych implantów Dave Larsona, niestety po ang
[url]http://lesh.weebly.com/uploads/7/8/8/9/788922/larsonreport.pdf[/url]
Edytowane przez blokowany dnia 14/01/2014 21:28
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Czesc, Przedstaw się 1 02/05/2024 08:57
Czesc Przedstaw się 2 27/11/2023 23:01
Cześć Przedstaw się 2 24/10/2023 17:03
Cześć Przedstaw się 6 27/02/2022 16:04
Cześć Przedstaw się 4 20/07/2019 17:42

50,370,095 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024