05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
3 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Cześć Wszystkim!
blokowany
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11/01/2014 17:13
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Trafiłem tutaj z zupełnie innym punktem widzenia niż większość z Was, dlatego nie licze na ożywioną dyskusję, ale na obiektywizm, otwarty umysł. Porusze kontrowersyjny temat kwalifikujący się pod objawy choroby, lecz z zupełnie innej przyczyny, nieakceptowalnej, na której będę się skupiał, by zwrócić waszą uwagę, zainteresować...

Pozdrawiam
Krzysiek
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Pogodna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11/01/2014 17:57
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Witaj, proponuję na początek zapoznać się z regulaminem forum. Być może to nad czym chcesz dyskutować jest w jakiś sposób niezgodne z którymś z tych punktów. Napisz konkretnie o co Ci chodzi - jaka kontrowersyjna sprawa sprowadza Ciebie na to forum.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
blokowany
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11/01/2014 20:28
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Chciałbym się dowiedziec jaki jest Wasz storunek do teori na temat Stalking Gang, lub Target Individual, Kontroli Umysłu, Broni psychotronicznej, których ofiary można znaleźć na całym świecie, a które bardzo często jak śmiem przypuszczać diagnozuje się jako osoby o chorej psychice. Wynika to oczywiście z niskiej świadomości o innych przyczynach złego, często niekontrolowanego stanu umysłu i wszystkich objaw za jakie odpowiada nasz komputer do którego osoby z zewnątrz mają nieautoryzowany dostęp. Osobiście to doświadczam, wiele z tego co wiem jest nie do pomyślenia dla wielu zagorzałych zwolenników psychiatrii, jednak licze na rozmowę, sprawdzenie obustronnej wiedzy w tym zakresie.

Wspomniane wcześniej ofiary TI są rozproszone po całym świecie, mają liczne objawy powodowane sztucznie przez osoby trzecie, zaliczające się do paranoi, schizofrenii, halucynacjii, zaburzenia najróżniejszych funkcji umysłowych, pomieszania zmysłów, fizyczne dolegliwości, bodźce, brak kontroli nad sobą, czuję się często jak obserwator we włąsnym ciele, ktoś inny porusza ręką, wydaje polecenia, ktoś inny zasiada za stery zdalnie, wyłącza mnie, miewam tzw Black Outy jak w hipnozie z której się wybudzam czesto w trakcie zaprogramowanej czynności. Słysze głosy osób które zainstalowały we mnie telefony (nano-telefony), proceder w naszym kraju nazywa się "zakładanie blokad".

Chciałbym bardziej rozpisać swoją myśl i dowiedzieć się czy poza chorobą byli byście w stanie uwierzyć mi i innym osobom na całym świecie, także z Polski z którymi mam kontakt?
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Perfidia
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12/01/2014 15:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Raczej nie sądzę, żebyś znalazł tu kogoś, kto wierzy w takie rzeczy. Zasadniczo większość osób na tym forum jest ukierunkowana na leczenie psychiatryczne i/lub psychoterapię.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
blokowany
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 18:08
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Nie chcę by ktoś mi uwierzył, tylko rozważył taką możliwość, jakkolwiek nieprawdopodobne to się wydaje.
Są tutaj przecież jak sądze nie tylko chorzy, ale także osoby z zawodu zajmujący się mentalnością.
Nie twierdzę że choroba nie istnieje, tylko chciałbym porozmawiać o przyczynach wielu nieświadomych zdiagnozowanych osób. Sam fakt obcych lub znajomych głosów w głowie jest mi bardzo dobrze znany, a przemilczany przez wszystkich którzy mają coś z tym wspólnego. Tzw omamy słuchowe istnieją, ale dzisiaj są sztucznie powodowane z wykorzystaniem mikro implantów. Wiem jak z tą prawdą walczą, wystarczy poszukać o czymś takim co nazywa się V2K czyli Voice to Skull. To jest wg mnie bardzo ważne, bo diagnozuje się osoby nie uwzględniając postępu tchnologicznego. Ten fakt jest wykluczany bo nie jest racjonalny, ale z drugiej strony nie jest niemożliwy.
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
martyna
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 20:20
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

tia czyli mam mikroimplant w głowie cudnie
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
blokowany
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 21:05
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Nie musi być w głowie, ale najsześciej jest w pobliżu uszu montowany, bo dźwięki słychać właśnie z tego miejsca jakbyś uszami słyszała, montowany po obu stronach że słychać stereo.
Zależy jeszcze czy znasz głos który mówi w głowie, mam namyśli nadawcę, czy rozpoznajesz kogoś po głosie w głowie? Czy słyszysz siebie? Nie twierdzę że nie istnieją omamy, lecz bardziej wierzę w to co wiem niż że głosy wzięły się z nikąd, a rozpoznawane po głosie osoby które w inteligentny sposób rzadzą moim życiem od miesięcy to choroba, bez podania przyczyny.

jeśli chodzi o te telefony, to kilkukrotnie słyszałem szum powietrza w uszach, szum jakbym dmuchał w mikrofon robiąc wdech nosem, nie można tego z niszym pomlić. Mam także mikrofon w nosie wszczepiony, dlatego uważam że wiem o czym mówię. Oczywiście to nie jest żaden argument jeśli mi nie uwierzysz. Pisze jak jest.
Edytowane przez blokowany dnia 13/01/2014 21:07
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Basienka
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 21:17
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 775
Data rejestracji: 31.08.13

Nie ogarniam... Kto i kiedy Ci te mikroimplanty i mikrofon wszczepił?
[small]"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"[/small]
 
Pogodna
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 21:32
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Hm to moze jakims czytnikiem metalu obadaj sobie glowe, albo zeby w szpitalu przeswietlenie ci zrobili przeciez to czytniki to musza byc widoczne, a jak ich nie ma to chyba czas najwyzszy wybrac sie do psychiatry.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
blokowany
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 21:59
Rozgrzewający się


Postów: 18
Data rejestracji: 11.01.14

Może na początek chciałbym, byś zdała sobie sprawę że problem tzw V2K, głosy w głowie, spotyka bardzo dużo osób na świecie, pewien znany człowiek uważa że miliony osób na ziemi ma już zainstalowane owe telefony. Inna osoba, ofiara kontroli umysłu twierdzi że 80% populacji jest zaimplantowane w owe telefony, nawet jeśli o niczym nie wiesz, nie słyszałaś wcześniej, nie zwracałaś uwagi, to nie oznacza że nie istnieją. Świadomi ich posiadania nie chorują na głosy w głowie, bo wiedzą że mają telefony, wiedzą po co im są wszczepione, są jakby uprzywilejowane, w odróżnieniu do tych którzy o niczym nie wiedzą, nie mówi im się o technologii, całę życie w niewiedzy, wysyła do psychiatry gdy zaczynają go programować jak w transie, wyłączając świadomość. Nazywa się Magnus Olsson, można o nim sporo filmów na YT znaleźć, prowadzi organizację pomagającą innym.
Mi te implanty wszczepili ok 13stycznia 2013 w nocy, zanim wyszedłem z pokoju, juz przeprowadzili próbę mikrofonu. Jestem prześladowany w niewytłumaczalny paranormalny sposób przez innych ludzi, któzy dosłownie przez ściany przełazili do mnie w nocy, podłączali pod jakies aparatury, puszczali nagrania w głowie przez słuchawki w hipnotycznym śnie, oraz implantowali.

Prowadze od niedawna bloga, wcześniej pisałem tematy na innych forach by uświadomić innych którzy jeszcze śpią, o tym co się dzieje za naszymi plecami, pisząc Naszymi, mam na myśli tych którzy o niczym nie wiedzą, nie podejrzewają, a wszelkie moje próby wytłumaczenie spotykają się z atakami choroby, jedynie na podstawie objaw jakie we mnie wywołują zdalnie, werbalnie i z użyciem mkro technologii wpływającej na umysł, myśli... Ja także o niczym nie wiedziałem do 22 roku życia, az nagle wszystko przestało być takie jak dawniej. Normalni niegdyś ludzie okazali się moimi oprawcami, kontrolerami. Zgadza się, brzmi to jak opowieść chorej osoby, jeśli znasz kogoś kto uważa tak samo, że sąsiedzi go kontrolują, mówią do niego, komentują jego myśli, to On nie zwariował, tylko to się dzieje na prawdę i jest na to wyjaśnienie. Nie jest prosto to zaakceptować, ale postaw się na miejscu tej ofiary, wie że to się dzieje na prawdę, lecz wszyscy zarzekają że mu się tylko wydaje, tak jak w definicji halucynacje, od razu w opisie napisane jest że to co taka osoba doświadcza nie jest zgodne z rzeczywistością... naprawdę? Ofiary Target Individual uważają coś zupełnie innego, mamy tego świadomość. Broń spychotroniczna w jakiej posiadaniu są z jakiegokolwiek chorego powodu, nie może się nigdy wydać. Należy postawić się na miejscu przestępcy, myśleć jak przestępca by wiedzieć że rozgłos jest niedobry, że jeśli powoduje się objawy choroby, gada w jego głowie to nikt inny o tym co on czuje, nie uwierzy, nie da się tego potwierdzić.. trochę sie zagalopowałem, moze zbyt wiele informacji na raz, ale chciałem ukazac szerszy obraz tego przez co zmaga się bardzo dużo osób, jeszcze więcej jest leczone bo przecież nikt z lekarzy nie wie o broni psychotronicznej, nawet zarzekanie się że ma implanty uważa za objaw choroby, jakby nie wierzył że pacjent chce się po prostu od tego uwolnić, nikt nie chcę dla nas lepiej niż my sami.

E: mam zamiar zrobić w koncu X-Ray głowy. Chciałbym także skorzystać, przetestowac wykrywacz podsłuchów radiowych, by się upewnić.

Jednak bardzo mnie martwi los innych osób, dla których leki to jedyne rozwiązanie, niebezpieczne dla zdrowia.
Edytowane przez blokowany dnia 13/01/2014 22:02
U osoby indywidualnej rozwija sie świadomość ofiary, tak, jakby wszystko co ją spotyka działo się wbrew jej woli.
http://inwigilowany.blogspot.com/ - Ofiara Kontroli Umysłu
 
Tessa
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 22:24
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Krzysiu... dziekuje Ci za oswiecenie mnie. Widzisz, od co najmniej 10 lat ktos mnie najpierw zmusza zebym jadla do bolu zoladka, a po jakims czasie ktos inny kaze mi wymiotowac. A moze to ta sama osoba? Jestem ofiara Target Individual. Teraz to wszystko rozumiem. Bo jezeli patrze na to z boku, to nie chce miec napadow glodu bez przyczyny, nawet kiedy wlasciwie jestem najedzona. Takie to proste teraz sie wydaje... Uruchomic sensor pobudzajacy poczucie glodu, niezaleznie od sytuacji... A potem wlaczyc inny sensor. Miewam problemy ze snem, czesto koszmary... ale przeciez wystarczy wlaczyc sensor ktory spowoduje omamy... Dziekuje Ci. Teraz juz wszystko rozumiem. To nie choroba, to inni mna steruja zeby mnie zniszczyc.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Makro
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 22:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nie chcę bawić się w diagnozowanie, ale moim zdaniem wizyta u psychiatry i systematyczne przyjmowanie leków może być dobry rozwiązaniem problemu chipów.
Oczywiście tego rozwiązania zapewne nie przyjmiesz dzisiaj, ale proszę o nie łamanie regulaminu forum.
[quote]Jednak bardzo mnie martwi los innych osób, dla których leki to jedyne rozwiązanie, niebezpieczne dla zdrowia.[/quote]
Nie leczona choroba psychiczna jest zagrożeniem dla chorego i otoczenia.

Jeżeli masz ochotę polemizować, jedyne akceptowalne argumenty muszą znaleźć poparcie w szanowanych bazach medycznych.

Prośba: jeżeli pisząca osoba prezentuje treści sprzeczne z ogólne przyjętymi proszę wziąć pod uwagę możliwość stanu chorobowego, a wyśmiewanie się z tego jest, no nie wiem, niepokojące?
Edytowane przez Makro dnia 13/01/2014 22:29
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Basienka
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 22:41
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 775
Data rejestracji: 31.08.13

Makro, a kto się wyśmiewa? Moje pytanie do blokowanego wynikało ze szczerej chęci zrozumienia bliżej tego, o czym pisze.
[small]"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"[/small]
 
Makro
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 22:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Czy tak wiele osób musi brać do siebie każde słowo personalnie? Aggggghrrr! Czy użyłem słowa "Basienka"?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Basienka
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 22:54
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 775
Data rejestracji: 31.08.13

OK, przepraszam... Zawstydzony
Mam problem z tym, że biorę do siebie wiele rzeczy, wiem o tym i pracuję nad tym,[small] ale jak widać czasem jeszcze polegamSad[/small]
Edytowane przez Basienka dnia 13/01/2014 22:55
[small]"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"[/small]
 
Tessa
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:02
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Jezeli jestesmy tacy otwarci na dyskusje i akceptujemy osoby majace odmienne opinie, to dlaczego Krzysiowi nie zostalo jeszcze udzielone prawo do wypowiadania sie na forum?
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Makro
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:14
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

[quote]Jezeli jestesmy tacy otwarci na dyskusje i akceptujemy osoby majace odmienne opinie[/quote]

Nie ma to nic wspólnego z tym co napisałem. Proszę o czytanie ze zrozumieniem.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Tessa
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:21
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Marko, latwiej mnie zablokowac niz zawsze sie czepiac.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Perfidia
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:26
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Zastanawiam się czy paranoja nie jest zaraźliwa Pfft

MAKRO, nie marko
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Makro
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 13/01/2014 23:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nie czepiam się, wyrażam swoją opinię, nawiasem mówiąc słuszną i poruszającą temat szacunku dla osób (przypuszczalnie) chorych na zaburzenia psychotyczne. Nie wymagam chyba zbyt wiele?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Czesc, Przedstaw się 1 02/05/2024 08:57
Czesc Przedstaw się 2 27/11/2023 23:01
Cześć Przedstaw się 2 24/10/2023 17:03
Cześć Przedstaw się 6 27/02/2022 16:04
Cześć Przedstaw się 4 20/07/2019 17:42

50,368,280 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024