02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
03:27:02 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
witam
Bayra
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 08:25
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

Słowa, którymi z małostkowości czy z ignorancji zatruwa się serce własnego dziecka, zostają na zawsze w pamięci i prędzej czy później spopielają mu duszę[color=#cc00ff][b][/b][/color]

Oklaski
 
Bayra
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 08:25
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

[quote][b]kosmiczna_sila napisał/a:[/b]
Dzięki, już mniej więcej rozumiem Smile Ah ta religia...[/quote]

dziecko rodzi się ateistą ! Smile
Edytowane przez Bayra dnia 21/10/2013 08:26
 
Karla90
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 11:21
Awatar

Finiszujący


Postów: 262
Data rejestracji: 24.07.13

Wiem ze to nie mój wątek ale skoro zostało postawione pytanie do mnie to odpowiem na nie.

Generalnie potwornie boje sie piekła i tego ze tam trafie, wierze w Boga ale boje sie ze mnie nie kocha to tak ogolnie. Bywają trudne momenty kiedy mam wrazenie ze towarzyszy mi szatan i z jednej strony chodze w koszulkach vadera, slucham slayera(ktory jest podobno wierzący ) a z drugiej mam poczucie ze wszystkie zle mysli ktore mam w glowie wlasciwie ogolnie wszystkie mysli wynikaja z tego ze siedzi we mnie szatan. Momentami to slabnie, momentami sie nasila i trudno mi z tym walczyc bo terapeuci raczej nie sa sklonni rozmawiac o religii na terapii (przynajmniej w moim przypadku)
[i][b]Ile było chwil samotności bez sił
jak długo jeszcze zegar będzie bił[/b][/i]

F50.8, F60.8
 
Bayra
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 12:28
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

[quote][b]Karla90 napisał/a:[/b]
Wiem ze to nie mój wątek ale skoro zostało postawione pytanie do mnie to odpowiem na nie.

Generalnie potwornie boje sie piekła i tego ze tam trafie, wierze w Boga ale boje sie ze mnie nie kocha to tak ogolnie. Bywają trudne momenty kiedy mam wrazenie ze towarzyszy mi szatan i z jednej strony chodze w koszulkach vadera, slucham slayera(ktory jest podobno wierzący ) a z drugiej mam poczucie ze wszystkie zle mysli ktore mam w glowie wlasciwie ogolnie wszystkie mysli wynikaja z tego ze siedzi we mnie szatan. Momentami to slabnie, momentami sie nasila i trudno mi z tym walczyc bo terapeuci raczej nie sa sklonni rozmawiac o religii na terapii (przynajmniej w moim przypadku)[/quote]

Mysle ,ze jako osoba wierząca powinnas sprawdzic w co tak na prawdę wierzysz .Czym jest piekło ? i do czego tak na prawde słuzy ???
W kontekście biblii piekło to nic innego jak "ogólny grób ludzkosci " ...a z drugiej strony sa werset z których jasno wynika ,ze piekło to miejsce wiecznych tortur -tam gdzie występuje ból i zgrzytanie zębów .Badając biblię doszłam do wniosku (zresztą nie tylko ja ) ...że jest niespójna ,pełna watpliwosci ,więc i tez nie moze byc godna zaufania czyli nie mozna brac wszystkiego dosłownie >Obecnie biblia nie jest dla mnie żadnym autorytetem ze względu na powyższe .
zastanawiałas sie kiedys do czego słuzy tak na prawdę piekło ? armagedon Nie inaczej jest z szatanem ,diabłem a nawet sam bóg -moze okaza się kimś kogo bedziemy się lękac w dosłowny tego znaczeniu ,lub tak jak Ty bedziesz miec wątpliwosci czy bóg na prawdę ciebie kocha ,czy mnie wysłuchuje czy mnie nie ukaże .W takim wypadku rodzi sie w emocjach konflikt bo chcesz zasłuzyc na "niebo" ,zbawienie (silnie związane z tym emocje )a zdrugiej strony lubisz słuchac ostrej muzy ,pewnie masz swój image związany z muzyką Smile ) Czyli jestes sobą !!!!!Co złego w tym ,ze próbujesz byc sobą ?
Powiem ci tak , aj tez słucham ostrej muzy ,zawsze słuchałam mimo ,ze śj tez nie tolerują takiej rozrywki i tez miewałam wyrzuty sumienia ...mało tego myslałam ,ze demony mną zawładnęły itp ...jeszcze raz powtarzam ,ze religia słuzy do manipulacji ludźmi >O ile bóg istnieje nie ma nic wspólnego z religią i z biblia ....

Pozdrawiam Smile
 
sigma
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 15:22
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Bardzo mi się nie podoba ton Twojej wypowiedzi i odgórne informowanie nas, czym jest albo nie jest religia i Bóg.
To, co dla Ciebie jest formą manipulacji, dla kogoś innego może być prawdziwą treścią życia. Więc może trochę szacunku wobec wierzeń i światopoglądów odmiennych od Twojego by się przydało?
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Bayra
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 16:26
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

Mam pisać to co chcesz usłyszeć?-napisałam to co ja myślę i jakie wnioski wyciglam. W przebiegu choroby. Każdy z nas jest dorosły i ma swój mózg. Jeżeli religia i bóg jest dla kogoś bardzo ważny w życiu ja nie mam nic przeciwko, szanuję ludzi którzy otwarcie o tym mówią, w moim wypadku wiara miała odwrotny skutek od zamierzonego -otwarcie się tym podzieliłam bez cukrowania, bez sciemy. Jeżeli tak bardzo urazilam twoje wartości religijne to sorry. Życzę ci dużo zdrowia i błogosławieństwa bożego Smile
 
sigma
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 19:13
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Zbędna ironia. Jestem ateistką. Nie uraziłaś moich uczuć religijnych, razisz mnie swoją wszystkowiedzącą postawą i wyrokowaniem, co jest prawdą.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Bayra
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 20:01
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13


Nie znasz mnie -więc mnie nie osadzaj.jeżeli cię draznie to mnie nie czytaj....nie uważam się za osobę wszystkowiedzaca i wystawiam żadnych wyroków
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Witam Przedstaw się 5 30/12/2021 13:00
Witam Przedstaw się 3 18/02/2020 21:21
Witam magnolkowo :) Przedstaw się 7 08/11/2019 20:01
witam Przedstaw się 4 20/07/2019 17:43
Witam wszystkich Przedstaw się 7 27/05/2019 21:10

50,348,034 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024