06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mirbla Mirbla
16:24:09 Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
4 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
Chłód i obojętność
Energetyczna
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14/06/2013 10:08
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Na terapii często mówię, o tym że mam uczucie obojętności i chłodu emocjonalnego do bliskich mi osób.Jednak mam problem z tym ,jak ktoś z tych bliskich osób pyta się co czuję ,albo mówi o swoich pozytywnych uczuciach do mnie a ja nie odpowiadam nic.Nie chcę kłamać i nie kłamie. Chcę mówić tak jak jest w zgodzie ze sobą i czasem mówię ,że czuję obojętność ,pustkę i widzę ,że innym jest przykro. W jaki sposób wy sobie z tym radzicie ?
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Luka
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14/06/2013 21:59
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 25
Data rejestracji: 11.01.12

Doskonale Cię rozumiem, czasami przeraża mnie ze totalnie nic nie czuje. Wiem ze ich kocham ale wszystko jest mi obojętne. Jakby ktoś ta funkcje wyłączył. Często rodzina ma do mnie o to pretensje. Często o tym myśle i tłumaczę sobie ze tak nie powinno być. Tak jak zawsze powtarza moja psycholog - to jest tylko w Twojej głowie i możesz z tym walczyć. Pierwszy krok to zacząć sobie z tego zdawać sprawę a potem zacząć z tym walczyć. Im wiecej sobie uświadamiasz i im częściej sobie powtarzasz ze to jest złe tym bardziej to się zmienia. Czasami potrafię to przełamać jak długo próbuje. Przypominam sobie ze kiedyś byłam zupełnie inna i bardzo chce do tego wrócić.
 
Przeskocz do forum:

50,372,671 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024