03 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
23:45:22 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
[Energetyczna]
Energetyczna
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 04/04/2015 20:35
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

dowiem się we wtorek ,ale nie jestem zadowolona

dostałam ofertę stazu w klubie fitness ale na innych zasadach niz powinno byc ,we wtorek się ma odezwać koles
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 08/04/2015 23:04
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

na szczęście ten facet nie przyjął mnie na staż ,ale za to dał mi 2 wejściówki na fitness w prezencie

przespałam się z pewnym chłopakiem i mamy dużo wspólnych znajomych nie wiem co dalej, obiecywałam sobie ,że jak będę miała seks to w związku a nie taki przypadkowy -ale i tak było fajnie ,poza tym -on świetnie gotuję

byłam dzisiaj u psychiatry i pogadałam z nią, biorę leki i mam zamiar brać regularnie -widzę poprawę tzn -nie mam ochoty co noc wyskakiwać przez okno a to już bardzo dużo, moja głowa jest pusta nie słyszę głosów i jestem spokojniejsza.Wizyta była miła i krótka.

17 mam testy na rodzaj osobowości ciekawa jestem co wyniknie.
A tak w ogóle to jestem jakaś taka przybita i smutna.
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 17/04/2015 00:13
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

jutro miałam miec tzn dzisiaj testy psychologiczne ale przełożyłam bo mam rozmowę o pracę w tych samych godzinach i kolejna wizyta u psychologa to 14 maja a ile dojdzie do skutku
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
swistak
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 17/04/2015 09:00
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Trzymam kciuki.

Mam nadzieję, że do wszystkich firm nie wysyłasz tego samego CV, tylko je odpowiednio personalizujesz.
 
Jaskolka
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 17/04/2015 09:21
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Świstak, skoro CV Energetycznej "przechodzi" i jest zapraszana na rozmowy, to wierzę, że robi to "dobrze", cokolwiek to by na ten moment znaczyło Smile W końcu nie chodzi o spełnienie "10 cech idealnego CV", tylko o skutek.

Energetyczna, trzymam kciuki!
[i]- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.[/i]
 
sigma
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 17/04/2015 09:26
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

...powiedział bezrobotny świstak do Energetycznej zaproszonej na kolejną rozmowę i od lat pracującej w różnych miejscach Grin Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Energetyczna
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 17/04/2015 10:37
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

no ja w ostatnim czasie wysyłałam z 4 CV z czego na 3 rozmowach byłam Grin a dzisiaj dostałam kolejne zaproszenie na rozmowę i inną ofertę ,więc efekty są Grin

tak naprawdę przez ostatnie miesiące nie szukałam pracy dostawałam zasiłek ok 600 zł i dobrze mi się wstawało koło 10-11 Grin

co do CV to nie zmieniam w nim za wiele bo pracowałam głównie w handlu co najwyzej w rubryce umiejętności zmieniam na takie ,które bardziej pasują co specyfiki salonu

z resztą nie mam zwykle problemów ze znalezieniem pracy ,ale z utrzymaniem jej dłuzej niz przez rok
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
swistak
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 17/04/2015 12:14
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Jaskółka: racja Zawstydzony, trochę się "rozpędziłem".

Sigma: nie jestem bezrobotny, obecnie przecież studiuję.

[quote]no ja w ostatnim czasie wysyłałam z 4 CV z czego na 3 rozmowach byłam Grin a dzisiaj dostałam kolejne zaproszenie na rozmowę i inną ofertę ,więc efekty są Grin[/quote] Masz zatem niezły "współczynnik sukcesów". Ja wysłałem ze 3 CV (wszystkie w mojej dziedzinie) a dostałem zaproszenie na 1 rozmowę kwalifikacyjną (do której ostatecznie nie doszło bo pracodawca zatrudnił inną osobę).
Edytowane przez swistak dnia 17/04/2015 12:14
 
Energetyczna
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 18/04/2015 23:36
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

ja też studiuję Smile

we wtorek odpowiedz ,ciekawa jestem co i jak

a w ogole to mam miec sesje zdjęciową stylu Bogini Greckich ,miałam już sesje jaki kobieta z lat 20tych
Edytowane przez Energetyczna dnia 18/04/2015 23:47
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 20/04/2015 23:03
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Gadałam z B. z którym przespałam się ostatnio dwa razy i za każdym razem spędzałam u niego cały dzień ,porozmawialiśmy bo oboje mamy na ten temat jedno zdanie wóz albo przewóz czyli albo wchodzimy w jakąś poważniejszą relację ,albo na spotykamy się więcej w ten sposób.Bardzo się stresowałam i chciało mi się płakać przed rozmową -sama nie wiem czego chcę.Oboje się sobie podobamy ,jest fascynacja mamy podejście podobne na wiele spraw.Boję się jednak ,że on nie zdecyduję na nic poważnego a ja nie zamierzam być już tylko czyjąś kochanką bo to dla mnie za mało.Chciał ,ze mną pójść na wesele przyjaciółki ,ale postanowiłam że pójdę sama.W tym tygodniu mam 2 egzaminy z etyki i biblistyki nowego testamentu.aaa

nie chcę żeby ktoś mnie znowu odrzucał ...

" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Nix
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2015 10:48
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1056
Data rejestracji: 13.11.14

Nigdy nie będziesz wiedziała, czy ktoś Cię odrzuci, czy nie. Czasami warto dać sobie szansę. I komuś. Lęk jest normalny. Złe samopoczucie po odrzuceniu również. Ale radość z udanego związku dużo większa. Chyba warto zaryzykować Wink
[b][i]Ale z przeszkodami jest tak jak z pokrzywą - trzeba je uchwycić i wznieść się ponad nie[/i][/b]
 
Energetyczna
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2015 11:40
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

dzięki Nix ,ja tam jestem za -nie wiem jak on tzn nie wiem czy on chce związku bo rozmowa się tak skończyła tak ,że nic nie ustaliliśmy

daje czas sobie i jemu -max tydzień ;P

niepewność dziś mnie męczy bo kolega się nie odzywa ,na fb piszą ,że przegrał walkę i takie komentarze jakby nie żył a jak kogoś pytam to nikt nie wie czy jest to prawda czy nie ,tzn bo są dwie opcje albo umarł albo wrócił do ćpania...mam nadzieję ,że się dowiem dzisiaj jak jest

2 miesiące temu jeden mój kolega z Wawy się powiesił przez to m.in że wrócił do ćpania

i mam taką refleksje na dzisiaj ,że to że nie ćpam i nie piję to nie jest takie hop-siup ale to walka o życie


" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Alia
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2015 20:02
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Jasne, to że nie ćpasz i nie pijesz to bardzo dużo. Ratujesz w ten sposób swoje życie.
 
Energetyczna
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2015 23:32
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

dostałam się do drugiego etapu rozmowy kwalifikacyjnej jutro mam o 12.20 kolejne spotkanie w sumie to chciałabym tam pracować głownie dlatego ,że oferują kartę multisport i są zniżki na kosmetyki Smile

z B. na razie małymi kroczkami poznajemy się-trochę od innej strony niż wcześniej Pfft Nawet proponował żebyśmy pojechali razem w góry,dzisiaj byłam z nim parku na mojej dzielnicy ,czuje się przy nim jak dziecko bo byliśmy na karuzeli Grin
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Nieustraszona
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 22/04/2015 06:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

super, gratuluje.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Energetyczna
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 22/04/2015 08:16
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

mam tylko obawę co im powiedzieć bo w jednej pracy byłam pół roku na L4 na depresje ,przecież nie powiem im -byłam w psychiatryku po miałam jazdy po gwałcie a kolejne 3 miesiące i siedziałam w domu bo miałam codziennie myśli SW , no zobaczymy
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
swistak
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 23/04/2015 09:21
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

I jak poszło?

Gratuluję Ci abstynencji.
Edytowane przez swistak dnia 23/04/2015 09:22
 
Energetyczna
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 24/04/2015 10:54
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

umowa jest taka ,że jak zadzwonią dzisiaj to mnie przyjmują a jak nie to nie Grin mam mieszane uczucia bo tam chcą bym pracowała 2 weekendy w miesiącu a w maju mam 2 razy szkołę ,panieński i wesele i wypadało by być na panieńskim zwłaszcza ,że jestem świadkiem

nie wiem czy sama im nie odmówię ,ze względu na szkołę do 5 lipca mam szkołę i ciągle jakies egzaminy ,pod koniec to nawet po 2 dziennie a zależy mi na szkolę bo trochę kosztowała i podobają mi się przedmioty takie jak teologia czy historia islamu

sama nie wiem

wiem tez ,że jak pójdę do pracy od maja,czerwca czy nawet lipca mało realne jest wtedy to ,że pojadę gdzieś na wakacje a chciałabym chociaż na tydzien
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 25/04/2015 17:11
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

i nie zadzwonili i dobrze Pfft

chyba zaczynam być fall in love aaaa ratunku Grin
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
ef
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 25/04/2015 18:36
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

hah, Energetyczna, dasz radę Wink

a jak tej pracy nie będzie w maju, czerwcu, lipcu, to dasz radę finansowo? rodzice pomogą, czy coś? nie będzie problemu?
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Przeskocz do forum:

50,356,264 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024