03 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
22:37:48 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
[Energetyczna]
Energetyczna
Dodany dnia 02/07/2015 08:23
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Zaliczyłam 9 egzaminów w sesji jeszcze 3 :-)
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
tajfunek
Dodany dnia 02/07/2015 09:46
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

super, gratulacje Smile
 
Energetyczna
Dodany dnia 15/07/2015 00:25
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Egzaminy zaliczone, dziś miałam testy osobowości u psychologa jedyne 567 pytań kolejna wizyta pod koniec sierpnia, ogólnie to mam ciągle M.S od paru tygodni
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
Dodany dnia 12/08/2015 23:26
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

27sierpnia terapia nie mogę się doczekać
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
Dodany dnia 21/08/2015 19:31
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

jadę jutro do ośrodka uzależnien dla dzieciaków 13-18 lat ,byłam już kilka razy opowiadam tam swoją historię i mówię dziewczynkom ,że można przestać ćpać ,wyjśc z bulimii i w miarę normalnie żyć

ostatnio mam bardzo dobry kontakt z kobietami ,dzwonią do mnie spotykam się z nimi i mówią ,że im pomagam ,wspieram

byłam umówiona w tym tygodniu na 2 randki ale jedna odwołałam a drugą przełożyłam
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
ploion
Dodany dnia 21/08/2015 20:02
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

A jak to wygląda z Twojej strony, te spotkania w ośrodku są dla Ciebie w jakiś sposób pomocne?
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
Energetyczna
Dodany dnia 24/08/2015 10:38
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Różnie jest, ja robię spotkania dla dziewczyn i czasami jest trudno , w ich wieku tzn 16 lat byłam już w ciągu narko-alkoholowym i nie potrafiłam przestać. Fajne jest to ,że jak jedna dziewczyna jak wyszła z ośrodka to napisała do mnie i zaczęła chodzić na mityngi w moim mieście.

Ogólnie to nie jest proste patrzec na dziewczyny 13-18 lat ,które ćpały-albo robią to dalej, piły tną się i wiem ,ze ja ich nie uratuję bo od nich zalezy co będzie dalej.

Dziś czuję się średnio.Przez 2 dni widziałam się z ludzmi ,ale czuję się tak jakbym była obok.

" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
ksiezyc w pelni
Dodany dnia 24/08/2015 13:27
Rozgrzewający się


Postów: 27
Data rejestracji: 18.08.15

ja tez bardzo wcześnie zaczalem moja "przygodę" z substancjami i tu jest wlasnie problem,potrafie sobie wyobrazić co takie małolaty mysla (co ta baba mi gada,mam jeszcze czas itp.) tym bardziej ze większość z nich nie jest tam z własnej woli (rodzina,kurator,sad itp.) ale terapia "oddaje" nawet do kilku lat po jej zakończeniu (za jakiś czas mogą pomyslec "a jednak miała racje") i jeśli uda się pomoc choć 1ej na 10siec z tych osob to warto (oczywiście nikogo nie przekreślam), trzymam kciuki Energetyczna
Edytowane przez ksiezyc w pelni dnia 24/08/2015 13:36
 
martyna
Dodany dnia 24/08/2015 17:13
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Energetyczna ile już czasu masz abstynencji?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Energetyczna
Dodany dnia 28/08/2015 00:03
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

ja mam ponad 3 lata bez alko i narko Smile czysta jak łza

co do randek - jeden czynny narkoman -która uważa ,że się ograniczam bo nie ćpam i nie piję-ale juz chcial zebym poznała jego rodziców Grin

a drugi spoko -eko ,wege-tyle ,ze niespecjalnie mnie to kręci

dziś byłam na terapii i nie wiem co z tego testu wyszło bo pani ze mną wywiad robiła, szczerze mówiąc to odechciewa mi się kolejnej terapii ,odechciewa mi się gadania o traumie, przelotnych znajomosciach,gwalcie itd ,staram się żyć tu i teraz a terapia mi to burzy i po sesji bolała mnie cały dzien głowa ,barki i kark buuu
Edytowane przez Energetyczna dnia 28/08/2015 00:09
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Energetyczna
Dodany dnia 19/09/2015 23:19
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

no wyniki testu -mam wszystko i nie mam nic bo przekroczyłam normę na schizofrenię i psychopatię więc test jest nieważny, mówiłam ,że mam m.s to usłyszałam jak to pani psycholog drugi raz opowiadała mi o swojej wycieczce w Wiedniu -WTF?!

mam tydzień urlopu i jadę jutro nad morze ,muszę odpocząc od ludzi więc jadę sama, ostatni mięsiąc czy dwa funkcjonowałam od 8 do północy cały czas gadając z kimś, będąc przy kimś ,dając wsparcie ,mam nadzieję ,ze torchę wypocznę i nic nie będę robić
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
ef
Dodany dnia 19/09/2015 23:50
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

jak to "przekroczyłaś normę"??
pani psycholog się nie popisała raczej.

wypoczywaj i przywieź zdjęcia jesiennego morza, ja za jakiś czas przywiozę zdjęcia jesiennych Tatr Smile
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/09/2015 00:02
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

A co za test miałaś robiony MMPI czy coś innego?
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
sigma
Dodany dnia 20/09/2015 01:28
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

No MMPI się nie analizuje przy przekroczeniu określonych wyników w kilku skalach, bo test jest wtedy niemiarodajny.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
tajfunek
Dodany dnia 20/09/2015 09:34
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

[quote]mówiłam ,że mam m.s to usłyszałam jak to pani psycholog drugi raz opowiadała mi o swojej wycieczce w Wiedniu -WTF?[/quote]
chyba powstrzymam się od komentarza, bo za dużo ciśnie mi się na usta Angry
Jak Mama była chora byłam na kilku spotkaniach u psychologa. Miałam ms, depresje - podzieliłam się z nią jak trudno mi jest podczas choroby Mamy, że boje się jak to będzie i mam ms. Na co ona, że jak chce sie zabić mam to tak zrobic,żeby mnie nie znaleziono-najlepiej żebym poszła gdzieś w głąb lasu, tam mnie nie znajdą...
 
ploion
Dodany dnia 20/09/2015 10:36
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

[quote][b]tajfunek napisał/a:[/b]
[quote] Na co ona, że jak chce sie zabić mam to tak zrobic,żeby mnie nie znaleziono-najlepiej żebym poszła gdzieś w głąb lasu, tam mnie nie znajdą...[/quote]

????? To miała byc jakaś zagrywka psychologiczna? Shock
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/09/2015 10:40
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

No właśnie o to mi chodzi Sigma Smile EPQ-R się nie analizuje przy przekroczonej skali kłamstwa np. chodzi mi o to, że pod tym względem psycholog nie popelnił bledu.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
tajfunek
Dodany dnia 20/09/2015 11:04
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Dla mnie to byla pseudopsycholog. Opowiadala o swoim zyciu, o pacjentach podajac ich imiona, itp.
Podarowalam sobie chodzenie do niej, wciskala mi ze terapia mi nic nie da...a jednak dała i to duzo. Przez chorobe Mamy przeszlam sama, po Jej śmierci poszukalam konkretnej i fachowej pomocy.
Sorki Energetyczna,za zasmiecanie wątku Kwiatek
Edytowane przez tajfunek dnia 20/09/2015 11:07
 
Energetyczna
Dodany dnia 20/09/2015 11:36
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Test na osobowość 567 pytań nie wiem jaki odpowiada się tak lub nie, no z tego wynika że jest nieważny
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
Nieustraszona
Dodany dnia 20/09/2015 11:50
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

MMPI, i tak jak Ci powiedziano jest nieważny.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Przeskocz do forum:

50,355,631 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024