06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mirbla Mirbla
12:26:17 Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
4 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Napad drgawek
jatoja
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 13/03/2013 12:12
Rozgrzewający się


Postów: 4
Data rejestracji: 11.10.12

Witam Smile

Ostatnio przestraszyłam się nie na żarty. Mój mężczyzna (chory na CHAD) był przeziębiony. W pewnym momencie zaczął kaszleć i się dusić. Ślinotok, bezdech, zrobił się siny na twarzy. Po chwili dostał ataku drgawek, na szczęście nie trwał długo, jakieś 2 minuty, które wtedy wydawały się wiecznością.
Otóż - leczy się już około 10 lat, nigdy nic takiego nie miało miejsca. Jakieś dwa miesiące temu lekarz zamienił mu Depakine na Lit. Oprócz tego przyjmuje anafranil.
Odetchnęłam z ulgą, gdy lekarze wstępnie stwierdzili, że nie był to atak padaczkowy. Powiedzieli, że po zaprzestaniu przyjmowania depakine "obniżył mu się próg drgawkowy". Oczywiście i tak ma już umówioną wizytę u neurologa, aby wykluczyć wszystkie ewentualności.
Psychiatra zalecił mu brać jedną tabletkę depakine (500), jednak zastanawiam się, czy taki mix jest dobrym rozwiązaniem...

Moje pytanie brzmi - czy ktoś z Was miał taką sytuację jak my? Jeżeli tak to proszę o podzielenie się ze mną informacjami jak to wyglądało, bo bardzo się martwię.

Pozdrawiam!
"And only time can tell us
If win or if we lose
And who will stand beside us"[color=#0000ff][/color]
 
Sansara
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14/04/2014 14:54
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 3
Data rejestracji: 10.07.13

Widzę,że już jakiś czas temu temat był założony, ale ja miałam podobną sytuację, właśnie po depakinie. W zasadzie to psychiatra powiedział,że to normalne i żebym nie zwracała uwagi (chociaż ciężko to zignorować Wink ) Zdarzają mi sie jeszcze podobne skurcze, szczególnie po odstawieniu leku je miałam.
[i][color=#660099]W buddyzmie sansara oznacza również cykl przemian, któremu podlegają wszelkie byty i zjawiska włącznie z naszymi myślami, uczuciami i ciałami. Jest to powtarzany w nieskończoność proces tworzenia i upadku.[/color][/i] - wikipedia
 
Makro
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 19/04/2014 23:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

To co lekarz powiedział to prawda. Oczywiście neurolog konieczny dla wykluczenia innych przyczyn.
Czy taki mix? Trudno jest się leczyć, jak nie ma się zaufania.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:

50,372,416 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024