04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
siemka ^^
fluorescent rabbit
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02/10/2012 22:31
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

Już kilka rzeczy mniej lub bardziej sensownych tu napisałam, dopiero teraz zauważyłam że wszyscy ładnie się przedstawiają Wink

Mam 21 lat, studiuję tematy związane luźno z fluorescencyjnymi królikami, biologia molekularna, biofizyka, takie klimaty. Mam chad, po tatusiu, chyba od zawsze, od roku troche bardziej. Raczej unikam leczenia, psychologów nie znoszę, do psychiatry przestałam chodzić bo za dużo gadania o szpitalu. Zdarza mi się leczyć się po swojemu substancjami psychoaktywnymi, jestem wytrwałym degustatorem. Oprócz tego jestem fanką kawy, starego rocka, lubie jeździć po świecie, zawsze na wakacjach jestem w Beskidach z namiotem na plecach

Na forum wchodzę bo jestem mocno zainteresowana tym jak inni ludzie radzą sobie z efkami, zawsze fajnie poczytać że ktoś ma tak samo jak ja i elegancko to ogarnia
 
sensitivechild
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02/10/2012 22:39
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Witaj
Chyba niezbyt zdrowe podejście do choroby w kontekście zdrowienia...myśliciel substancje psychoaktywne trudno nazwać leczeniem..
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
fluorescent rabbit
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02/10/2012 22:45
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

czasami mi się wydaje że cała ta choroba to jakaś bajka, że jej wogóle nie ma i ja taka po prostu jestem, że każdy ma prawo być sobą, przychodnia to centrum światowe upychania ludzi pod jeden schemat, niszczenia indywidualności itp. wtedy przeważnie wchodzą pomysły na atrakcje chemiczne...
 
teoris
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02/10/2012 23:19
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 02.10.12

jesteś taka młoda, masz całe życie przed sobą, zacznij terapię, szybko wyzdrowiejesz i będziesz mogła spokojnie żyć, ja żałuję że moja mama nie zostawiła taty zaraz po ślubie jak się dowiedziała, że jest chory, ta choroba wyniszcza całą rodzinę...
 
fluorescent rabbit
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02/10/2012 23:28
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

moja mama zostawiła ojca właśnie zaraz po ślubie, i generalnie skutek tego jest taki że znam go głównie z opowiadań, a jednak czasem może by sie przydał... ogólnie nie panikuj, tak już jest że nie każdy ma życie jak z reklamy płatków śniadaniowych, trzeba trzymać dystans do takich rzeczy
 
Makro
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2012 00:20
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Twoje zdanie o dystansie rozdrażniło mnie.
Wydaje się, że teoris jest ekspertem od tego jak choroba w jej rodzinie wpływa na jej życie.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Diuna
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2012 08:26
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Leczenie substancjami psychoaktywnymi. Też byłam taka twarda, degustatorką byłam wytrawną. W rezultacie nadal mam ChAD, ale z powikłaniami, z czego grzecznie leczę się w szpitalu.

Jesteś młoda, nie niszcz sobie życia dragami.
Srutututu, pęczek drutu
 
fluorescent rabbit
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2012 21:45
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

no widzisz, a mnie rozdrażniło zdanie teoris.
 
matilde
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 04/10/2012 16:46
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 28.09.12

Hm, a ja widze, ze troszke sie ludzie Ciebie czepiaja Fluorescent Rabbit. Na innym poscie Peridia wspominala o trendzie. Jesli juz upierac sie przy tym trendzie, to jak na razie jedyny trend, jaki dostrzegam dotyczy dziwnego podejscia wobec osob, ktore calkiem niedawno sa na forum. Typowe zjawisko grupowe. Mniej dziwne, ze za kazdym razem mi sie ono nie podoba.

Szczegolnie draznice jest, gdy "wychodzi" z ust tych, ktorzy maja do powiedzenia nawiecej madrosci. Takich ludzi ciezko traktowac, jako autorytet. Mam kilka takich osob w pracy. Utrzymujemy dobre relacje, ale reprezentuja one dla mnie zdecydowanie antyautorytet. Szanuje ludzi potrafiacych sie przyznac, ze czegos nie wiedza. To sa ludzie naprawde dojrzali. A nie takich, ktorzy usiluja sie dowartosciowac pseudomadroscia, czyli madroscia jak w pigulce, ktorymi sypia. Wybieraja sobie ekspertow (tak, zeby bylo im na reke oczywiscie), a Ty jestes glupia. Nie ma znaczenia, co powiesz. To widac bardzo wyraznie.

Wybralas reszke i jest zle, bo tylko orzel jest dobry. Z ta roznica, ze gdybys wybrala orla wtedy reszka nabralaby wartosci Wink Analogia podejscia do osob nowych na forum.
 
matilde
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04/10/2012 16:53
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 28.09.12

Aha, oczywiscie nie twierdze, ze leczenie substancjami psychoaktywnymi jest dobre. Wiadomo, ze nie... Nawiazalam do czegos innego. Jak ktos bedzie chcial dostrzec do czego, to na pewno zobaczy Wink



[color=#cc0000]Regulamin §III Pisanie na forum- 4. Nie wolno dublować postów, nie wolno dzielić wypowiedzi na kilka postów następujących po sobie. Należy korzystać (jeżeli dostępna) z funkcji edycji.[/color]
Edytowane przez Pogodna dnia 04/10/2012 17:01
 
Pogodna
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04/10/2012 16:58
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Przede wszystkim forum jest dla:
[quote] Portal ten jest przeznaczony dla osób l[b]eczących się psychiatrycznie[/b], oraz ich bliskich. Nasz cel to zebranie informacji o "efkach" w [b]przyjaznej[/b] i przystępnej formie. [/quote]
Więc nie dziwi, że osoba która mówi otwarcie: [quote]Raczej [b]unikam leczenia, psychologów nie znoszę, do psychiatry przestałam chodzić [/b]bo za dużo gadania o szpitalu.[/quote] spotyka się z krytyką. Być może są inne fora gdzie snuje się plany leczenia Jezusem czy światłem tu stawiamy na psychiatrię i psychologię. Sami się nie leczymy lekami i innymi substancjami psychoaktywnymi, więc i tego popierać nie będziemy.


Zauważyłam kolejny trend nowe osoby nie poznają otoczenia - nie poczytają postów innych, nie poczują klimatu tylko od razu oceniają.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Perfidia
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 04/10/2012 17:28
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

matilde, nie dość, że nie zapoznałaś się z regulaminem, to od razu na dzień dobry rozstawiasz innych po kątach. Nie podoba Ci się tu, to co tu robisz?


[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
fluorescent rabbit
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 04/10/2012 22:14
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

spoko przecież ja się na nikogo nie obrażam. wiem że robię nie do końca słusznie, mam w odległych planach się poprawić, ale założyłam że jak mam pisać o sobie w necie, gdzie nikt itak nie wie kim jestem to nie muszę wygładzać rzeczywistości, mogę napisać jak faktycznie jest
 
matilde
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 04/10/2012 22:53
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 28.09.12

Zapoznalam sie z regulaminem. Zawsze dokladnie czytam wszystko pod czym sie w jakis sposob podpisuje. Uwazalam, zeby go nie zlamac. Wyrazilam swoja opinie. Dziwne ze ona w jakis sposob naruszyla obowiazujacy tutaj regulamin. Tym bardziej, ze nie zawiera tresci namawiajacych do choroby.

A skad pomysl, ze jest mi tutaj zle? Jesli tylko mam mozliwosc swobodnego mowienia o tym, co widze nie czuje sie zle. Poza tym nie traktuje niektorych opinii zbyt powaznie, a juz za bardzo osobiscie. Wlasne tez moge zrewidowac, ale najpierw musze otrzymac argumenty, ktore mnie przekonaja, ze nie mam racji.

Od kiedy wyrazanie wlasnego zdania swiadczy o rozstawianiu innych po katach? Troche watkow na forum przeczytalam. Nie uwazam, ze to miejsce to samo zlo. Nie ma takich miejsc, tak jak i ludzi.

Tak, wiec u mnie wszystko ok Smile Mam nadzieje, ze u innych rowniez.
 
Perfidia
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2012 06:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Jak to nie złamałaś regulaminu? Przeca Pogodna Ci wypunktowała gdzie i jak złamałaś Wink

To, co robisz to już nie jest tylko wyrażanie opinii. To już podpada pod ocenianie. Trudno brać coś takiego na poważnie, gdy pochodzi od osoby, która jest na forum stosunkowo krótko i jak pokazała, nie bardzo ma chęć dostosować się do zasad (które podobno przeczytała) Pfft
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
matilde
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2012 17:27
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 28.09.12

Perfidia tylko widzisz Pogodna zacytowala nie moja wypowiedz, bo to nie ja napisalam, ze nie znosze psychologow. Nie wiem, czy sie pomylila. Byc moze Smile
 
Perfidia
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2012 17:43
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Nie chodziło o to co napisałaś, ale o zdublowanie posta Pfft
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
matilde
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2012 17:51
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 28.09.12

Hahaha, faktycznie.
Dopiero teraz zobaczylam czerwony wpis o zdublowaniu pod swoim tekstem. Ja chyba slepa jestem!

Nie powiem, nawet mnie ta swoja slepota troche rozbawila Wink

Ok, juz nie bede na pewno niczego dublowac. Musze przyznac, ze niestety lamanie regulaminu punkt po punkcie byloby dla mnie chyba najbardziej niezawodna metoda, aby go wyryc na pamiec. Pod warunkiem, ze wczesniej nie wywalilibyscie mnie stad...

W kazdym razie nie zamierzam tego sprawdzać Pfft
 
Diuna
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2012 18:49
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Matilde, lepiej chhyba przeczytać dwa razySmile
A co do autorki wątku...

Fluo, przypominasz mi samą siebie sprzed jakiegos czasu. Masz jednak przewagę- jesteś b. młoda i wszystko możesz zmienić.
Srutututu, pęczek drutu
 
Pogodna
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2012 18:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Powiedziala Diuna przy jesieni zycia.. przepraszam,nie moglam sie powstrzymacPfft
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Siemka Przedstaw się 13 27/01/2013 21:07

50,363,032 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024