02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: W wolnym czasie
 Drukuj temat
Chorowite Rapsy
LaVidaLoca
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 00:55
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

Zakazy łamie póki wolność i słońce,kiedyś mnie zabraknie serce nie będzie gorące,nie do opanowania to technika,jakości certyfikat,mam prawo znikać i pojawiać sie jak nadzieja w neuroprzekażnikach,czysta barwa głosu przykuje Twą uwage,nie napalaj sie na melanż,brak ochoty na zabawe,wariuje wskażnik normalności w mej głowie,kto ma coś przeciwko niech mi tu odpowie,bo normalność jest zepsuta,coraz bardziej gra na nutach chorego kompozytora,bawie sie tym jak swym zdrowiem,to jak rozmowa z katem,jak za bratem leci z gnatem,wyskakuje jak bohater nic pozatym,raz jak saper.
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
RedKate
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 01:06
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

[quote]kto ma coś przeciwko niech mi tu odpowie[/quote]

Ja mogęPfft
Bo nie kumam tej sztuki Grin
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
LaVidaLoca
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 01:08
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

[quote][b]RedKate napisał/a:[/b]
[quote]kto ma coś przeciwko niech mi tu odpowie[/quote]

Ja mogęPfft
Bo nie kumam tej sztuki Grin[/quote]

Nie interpretuj tego wprost,to mój własny tekst,i uwierz mi żę opowiada o czymś,jestem ciekaw czy ktoś to zrozumie,mój stan.
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
RedKate
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 01:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

To taki żart był, wiem, trochę złośliwy i mało śmieszny Pfft. Nie bierz tego do siebie. Nie przepadam za "rapsami", choć dla paru klasyków może i zrobię wyjątek.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
LaVidaLoca
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 01:22
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

Nie zrozumiałem tego żartu Kate,ale przynajmniej ktoś sie zainteresował tym co napisałem na forum bo nieraz mam wrażenie że pisze sam do siebie,ehh czuje nawrót choroby bo zaczynam pękać i nie jestem sobą! Angry
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
RedKate
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 01:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Tu wielu się zmaga z chorobą, wielu z nas targają problemy. Zabieganie na siłę o uwagę nie jest najlepszym pomysłem. Cierpliwość wskazana.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
LaVidaLoca
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 01:28
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

Chciałem z kimś pobawić sie na słowa poprostu,szkoda ze nie pogadamy o rapie raczej.
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
Pogodna
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 08:43
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

LaVidaLocka, nie znoszę rapu w wykonaniu Peji czy Libera. Natomiast bardzo cenią Piha- być może za jego metafory być może za inteligencję, lub za styl tak samo Sokoła czy Elda i na tym koniec.
No może ciekawa jestem tego filmu o Magiku który ma wyjść na dniach, bo na Paktofonice się wychowywałam i na "zakazanych piosenkach" które wychodziły na kasetach Wink
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
ef
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 08/09/2012 11:10
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

LaVidaLoca, całkiem fajnie Ci wyszedł ten raps.
ja się nie znam, to nie moja bajka, ale czasem w mieszkaniu leci jakiś rap, czasem ktoś przyjdzie i zarzuci freestylem Wink

no i na film o Magiku czekam bardzo.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
LaVidaLoca
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2012 01:54
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

[b]Pogodna [/b]jak dla mnie Liber nie tworzy rapu,tylko coś w stylu "hiphopolo",a co do Peji to można go nie lubieć ale wniósł dużo dla Polskiego Rapu,PIH moim zdaniem to jest jeden z inteligentniejszych raperów w polskim rapie,oglądałem pare wywiadów z PiH-em i ten gość potrafi sie wypowiedzieć mądrze na każdy temat,Sokół "osiągnołem wszystko od zera od ulicy".A co do PFK rap w tamtych czasach dopiero przebijał sie na Polski rynek,ludzie nie wiedzieli jaki gatunek muzyki nawet oni robią,trzech chłopaków ktorzy założyli skład gdy byli w moim wieku,a który skład osiągnoł popularność na niesamowitą skale,samego Magika dużo słuchaczy i raperów uznaje za króla polskiej rap muzyki.


[b]Ef[/b] dzięki za pochwałe heheSmile wlaśnie skończyłem pisac tekst bo nie mogłem zasnąc i mnie natchnęło.Na film o Paktofonice też czekam niecierpliwie,widziałem urywki...to będzie takie prawdziwe...
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
Pogodna
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2012 09:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

LaVidaLoca, znam dokładnie historię polskiego rapu- nie musisz mi tłumaczyć, to co Peja wniósł - nic mu nie ujmuję, przede wszystkim pozwolił dzieciakom ze slumsów uwierzyć, że nie są sami, a to, ze burak i cham to inna sprawaSmile. Pihu jest po studiach prawniczych, i jak dla mnie pokazuje, że "nie musisz być z biedy i mówić jak ci źle, żeby słuchać rapu".
Na rap jestem skazana, TŻ od lat jest współczłonkiem jednego ze składów- ale nie powiem jakiego Grin
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
LaVidaLoca
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2012 09:16
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

To Twoja opinia że Peja to burak i cham bo grał duzo koncertów na rzecz dzieci z domu dziecka,spotykał sie z nimi a to że jest człowiekiem z charyzmą i nie boi sie mówić to co myśli...fakt dzieciństwo odbiło na nim swoje piętno i napewno wyniósł złe nawyki z "domu",obraz który wykreowały mu media dużo zmienił bo duzo ludzi wierzy w kazde bzdury które usłyszy.

PS.kto to jest TŻ?
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
Pogodna
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2012 09:21
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

TŻ- towarzysz życia.
Miałam okazję rozmawiać z nim na backstagu, jakieś dobre 4 lata w tył i swojego zdania nie zmienię i nie ważne czy był pod wpływem alko czy narkotyków.
To co wykreowały media to także to, że koncertuje dla sierot wiec ciężko mówić, jak jest na prawdę jakie są intencje.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Diuna
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2012 09:30
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Jaśli rap to tylko Paktofonika i Kaliber.
Ewentualnie "Betonowe lasy"
Peja odpada. Nie lubię jego głosu ani tekstów.

Sama czasem rapuję, fristajluje się też gdy ekipa się zbierze.
Bardzo podoba mi się Magik w "Mojej obawie".
Srutututu, pęczek drutu
 
LaVidaLoca
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2012 11:41
Awatar

Startujący


Postów: 115
Data rejestracji: 05.09.12

Niejeden Backstage za mną,mam kumpli w tym środowisku i powiem Ci że różnie to bywa.
Kaliber44,PFK,Pokahontaz-to były początki rapu w Polsce nie zapominając o Liroyu i paru innych.
[color=#0000ff][b]Say hello Loca[/b][/color]
 
Przeskocz do forum:

50,345,291 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024