08 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


mamswojswiat mamswojswiat
04:46:09 Offline
Mirbla Mirbla
1 dzień Offline Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
6 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Młodzi gniewni
RedKate
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2012 10:45
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Sensi - z tą maszynką do golenia pokonałaś nas wszystkich Grin
Z kolczykami też miałam odpały. Sama sobie zrobiłam kolczyk w nosieBoisie.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
blackrose1982
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2012 10:51
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 855
Data rejestracji: 15.08.12

Witam. Moj okres buntu... Dzialo sie... Poniewaz chorowalam od 10 roku zycia to moj bunt byl tez sprzeciwem wobec faktu ze czegos nie moge (przeciez nie mogl mi nikt nic zabraniac). Glany, czern ( black rose - powstalo w czasach mojego buntu). Koncerty ucieczki z domu, narkotyki... W podstawowce mialam dobra opinie ale w liceum... Zachowanie obnizone itp. A dzis, no coz mysle ze takie szalenstwo bylo mi potrzebne. Moze to byl moj sposob walki z choroba...
 
Rat
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2012 21:58
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Chyba jak większość nas tutaj . Wzorowa uczennica i nagle coś zaczęło zgrzytać .. że to nie ja.
6 podstawówki ... kombinowanie z lekami rekreacyjnie . Koncerty z alko , pierwsze dready Smile
"kłótnie" na religii z księdzem ( jak sigma Wink )
Liceum to mój upadek totalny . ( na wyniki sama nie poszłam , czy dostałam się do danego liceum ... na OIOM leżałam , za duzo alko + narko )
Liceum=
narko , imprezy ( kluby , domówki )
nauka jakoś mi łatwo szła , więc z tym nie było problemu .
kolczyk w wardze (usta Pfft ) bez wiedzy rodziców i ich kolejny zawód wychowawczy . ( dready łatwiej przyjęli )
Ale w tym czasie narko najbardziej mnie "zawładnęły" ... czy to bunt ? czy już później uzależnienie ? ...
Namalowany obraz "Krzyk" Muncha na ścianie pokoju ... to chyba tez coś miało odzwierciedlać .

Obecnie grzeczne dziewczę , które wspomina tamte czasy . Szacun dla moich rodziców.
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Pogodna
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2012 23:09
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

"Kto w młodości nie był buntownikiem ten na starość będzie skur...." Zawstydzony
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Rat
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2012 23:14
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b] Pogodna[/b] piękne Smile
hehehe
może niektórym "złym" poprawi humor Smile
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
blackrose1982
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2012 00:17
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 855
Data rejestracji: 15.08.12

To chyba dobrze ze mocni sie buntowalam :-)
 
GretaG
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2012 00:51
Awatar

Finiszujący


Postów: 231
Data rejestracji: 27.08.12

Ciekawie piszecie Smile
W rewanżu podzielę się:
"wzorcowe dziecko" (maksymalna średnia, fortepian, 4 olimpiady przedmiotowe, plus biegi na 5 km) się zbuntowało. zbuntowało się logicznie. przeciwko rzeczywistości. znaczy się "idealnej rodzinie".
sprzymierzeńcy: nauczyciel matematyki (totalny świr - jak mu brakowało tablicy, rysował po ścianach) plus nauczyciel historii (gaduła i kontestator rzeczywistości). do tego wychowawczyni homoseksualna. genialne warunki.

bunt polegał na czytaniu książek. maksymalnym czytaniu. po 4-5 dziennie. w fazie "m" dawało się. a że na szkołę już czasu nie było - to insza inszość.
fazy po lekach?? a jakże. wystarczyło odrobić lekcje za jakiegoś dzieciaka lekarza. można było mieć WSZYSTKO.
korzystałam.
ucieczki z domu.
w klasie maturalnej byłam w szkole dokładnie 31 razy. nie pytajcie jak zdałam maturę (i jak mnie w nią wpuścili!!!) - nie pamiętam. od 29 kwietnia byłam na ostrych lekach.
ale od czego się ma rodziców Wink

najbardziej mnie TERAZ przeraża, że mój syncio ma 14 lat!!! grzeczniuchny jest. a że każde zadanie z matematyki rozwiązuje w pamięci Wink
 
Alia
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2012 21:12
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Nie zbuntowałam się. Nigdy. Ani trochę. Grzeczna, szóstkowa uczennica, olimpiada, zero alkoholu i innych używek. Mnóstwo czytałam i uciekałam w świat fantazji. To było zresztą jedno z pierwszych pytań na mojej terapii.
 
Perfidia
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 30/08/2012 12:15
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Już kiedyś pisałam o tym, że jestem chronicznie niewyspana. Ostatnio coraz częściej dochodzę do wniosku, że moje zbyt późne chodzenie spać jest formą buntu, ponieważ satysfakcję sprawia mi samo to, że nie robię czegoś, a wiem, że powinnam Ehmm
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Klara
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2012 15:32
Awatar

300% normy


Postów: 7047
Data rejestracji: 16.04.12

A ja przechodziłam przez okres buntu bardzo wyraźnie, głównie jeśli chodzi o stosunek do rodziców i rodzeństwa. Kłótnie, trzaskanie drzwiami, pyskowanie do rodziców, robienie na przekór. Od zawsze robiłam to, co chciałam, nie zwracając większej uwagi na to, czego chcą ode mnie rodzice. Nie to nie i już, nawet jeśli ktoś mi truje przez kilka tygodni, że jednak tak, to zawsze potrafiłam postawić na swoim. Z siostrą puszczałyśmy muzykę swoją (osobno) jak najgłośniej, aż któraś z nas się w końcu poddawała. Poza tym z rodzeństwem rzucanie rzeczami, targanie się za włosy i robienie sobie na złość.
Chodziłam też w czarnych ciuchach, w glanach. Ale to związane raczej z muzyką, którą wtedy słuchałam. Jeździłam też na koncerty po całej Polsce, nie zawsze mając zgodę 2 rodziców.
W szkole za to byłam cicha, spokojna, nigdy nie miałam obniżonego zachowania, jeśli już to nie miałam wzorowego, bo byłam za cicha. Zupełnie inaczej jak w domu. Ale potrafiłam powiedzieć rodzicom, że teraz nie idę do szkoły i pomimo ich protestu do niej naprawdę nie iść. Albo bywało tak, że mój tato zawoził mnie pod szkołę (miałam daleko, więc tak wolałam), a ja po tym jak odjechał wracałam sobie (z wiedzą mojej mamy).
Za to nigdy nie paliłam i nie lubię alkoholu (nie smakuje mi), więc go po prostu nie piję, nawet jeśli ktoś mnie namawia. Podobnie z narkotykami. To może był swego rodzaju też mój bunt, że nie muszą jak wszyscy wokół, a mogę tak jak ja chcę Smile Z odmawianiem i walczeniem o swoje do dzisiaj nie mam problemu Smile
Nigdy nie byłam wzorową córką i już nigdy nie będąWink Ale nie chciałabym być.
 
Przeskocz do forum:

50,383,363 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024