05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
3 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Zaburzenia odżywiania
 Drukuj temat
Nieuświadomione samobójstwo
Perfidia
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28/05/2009 19:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Wcale nie uważam się za osobę nieomylną, nie widzę też potrzeby podkreślania tego na każdym kroku. Nawet tu na forum można znaleźć przykłady na to, że zmieniam zdaniem, bo ktoś pokazując mi swój punkt widzenia otworzył mi oczy. Tyle tylko, że to nie byłaś Ty. Nie dlatego, że jestem nieomylna, tylko dlatego, że Ty nie umiesz mnie przekonać.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
____A
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28/05/2009 20:31
Startujący


Postów: 168
Data rejestracji: 21.02.09

Nie widziałam żadnego Twojego postu w którym zmieniłabyś swoje zdanie. To, że nie umiem Cię przekonać jest faktem, tak samo jak to, że Ty nie umiesz przekonać mnie. To chyba kwestia poglądów, a może też czegoś co można byłoby nazwać doświadczeniem. Ja wiem o czym piszę, bo dotyczy mnie to w sposób bezpośredni. Ty piszesz o czymś, o czym tak naprawdę nie wiesz nic.
 
Nadzieja
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28/05/2009 22:12
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

[quote]Ja oceniam siebie zupełnie obiektywnie. Wiem kiedy wyglądam "dobrze" i wiem kiedy wyglądam "źle". Wiem kiedy powinnam przytyć (bo przecież ślepa nie jestem) Tylko, że ta cała wiedza nie ma żadnego znaczenia, liczy się to, co czuję - a gdy jem czuję się źle. [/quote]

[b]Mona [/b]skoro tak obiektywnie umiesz siebie ocenić to super, zazdroszczę Ci tego, bo ja np. nigdy nie wyglądam dobrze ???!!! zawsze jest źle!!!!
A może zadam Ci pytanie, powiedz mi kiedy ostatnio byłaś tak naprawde z siebie zadowolona pod każdym względem???

Zaczynam żałować, że umieściłam ten reportaż, ta dyskusja nie ma sensu.Powiem Ci Mona, że żadne Motylki mnie nie interesują, założe się,że żadna chora naprawdę dziewczyna nie miała z nimi kontaktu,dobrze wiesz,że korzenie tej choroby są głębsze, ale muszę zgodzić się także z Perfidią, że jednak są zagrożeniem. Należy je tępić z internetu jestem za.Ten reportaż miał pokazać do jakiego stanu można się doprowadzić. Ma działać na te dziewczyny,które mają jeszcze jakąkolwiek świadomość. Uwierz gdy zabraknie białka w organiźmie i zostaje ono pobrane z mózgu są to zmiany już nieodwracalne, wtedy Twój mózg przestaje już normalnie pracować. [b]I tak jak na początku chciałas się zniszczyć swiadomie, bo tym jest anoreksja nie dietą rozkapryszonych panienek[/b] to później już nic nie jest zależne od Ciebie.Te reportaże są także dla rodziców, zwłaszcza dzieci,które ciągle siedzą w internecie.
Nie wiem pewnie popisałam głupoty, poprawcie mnie jak coś nie tak.

W sumie tyle wiem o tej anoreksji,a sama nie mogę sobie poradzić, dzisiaj zrobiłam następną głupotę na razie wygrywa ona.Sad
Edytowane przez Nadzieja dnia 28/05/2009 22:13
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Makro
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28/05/2009 22:45
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Uważam Mona, że jesteś agresywna - to jednak najodpowiedniejsze słowo. Unikasz argumentów pod płaszczem wszechwiedzy. Nie traktuj tego za bardzo osobiście, ale moje wyrażenie zdania nie ma na celu ci dokopać.
Edytowane przez Makro dnia 28/05/2009 22:46
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Perfidia
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 28/05/2009 23:31
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]piszesz o czymś, o czym tak naprawdę nie wiesz nic. [/quote]

Tym zdaniem, takim nastawieniem ostatecznie mnie przekonałaś, że nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Szkoda.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
____A
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 29/05/2009 00:04
Startujący


Postów: 168
Data rejestracji: 21.02.09

[quote]A może zadam Ci pytanie, powiedz mi kiedy ostatnio byłaś tak naprawde z siebie zadowolona pod każdym względem???[/quote]
Nigdzie nie napisałam, że jestem z siebie zadowolona pod każdym względem. To nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną swojej wagi (z tego się nie wycofuję, bo taki obiektywizm w sobie MAM i tego pewna być mogę)

[quote] tak jak na początku chciałas się zniszczyć swiadomie, bo tym jest anoreksja nie dietą rozkapryszonych panienek to później już nic nie jest zależne od Ciebie.[/quote]
Anoreksja niekoniecznie jest "świadomym niszczeniem siebie".
A jeżeli chodzi o to co jest zależne od nas samych, to tak naprawdę WSZYSTKO jest zależne tylko i wyłącznie od naszej decyzji, wszystko jest tylko [b]aktem woli[/b].

[quote]Te reportaże są także dla rodziców, zwłaszcza dzieci,które ciągle siedzą w internecie.[/quote]
Te reportaże są dla ludzi kochających horrory.

Do [b]Makro[/b]: Tak, masz rację - jestem agresywna.

[b]Perfidio[/b], szkoda, że już Ci argumentów brakuje...
 
Makro
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29/05/2009 00:08
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Agresywnie obrażasz - tym nie zachęcasz do dialogu.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
____A
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 29/05/2009 00:47
Startujący


Postów: 168
Data rejestracji: 21.02.09

Dialog nie polega na zgadzaniu się z każdym.
Nikogo też nie obrażam (a przynajmniej nigdy nie obrażam nikogo pierwsza)
 
Perfidia
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 29/05/2009 06:09
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]Perfidio, szkoda, że już Ci argumentów brakuje...[/quote]

Grochem w ścianę rzucać nie będę, szkoda mi argumentów na kogoś, kto z góry zakłada, że o temacie nie wiem nic.

To jest ostatni raz kiedy wdałam się w dyskusję z tobą. Od tej pory na twoje posty będę odpowiadać tylko wtedy, gdy będzie tego wymagać ode mnie rola administratora.

Ten wątek zamykam, ponieważ z pierwotnym tematem ma niewiele wspólnego. Gdyby ktoś chciał wypowiedzieć się w temacie proszę o wiadomość na priw.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
samobojstwo Schizofrenia 2 25/02/2015 15:38
samobójstwo wśród nieletnich Znalezione w sieci 4 15/09/2010 20:54

50,366,694 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024