20 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Hello.
Berlin
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 25/02/2012 00:45
Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 07.02.12

ChAD.. z dużymi dołkami i (yy) wzniesieniami? uczęszczasz do psychoterapeuty? jeśłi można wiedzieć to jak wygląda twoje życie? masz rodzinę,dzieci? dobrze jest w pracy?

życzę stabilizacji..
 
Alia
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 25/02/2012 11:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Nowa generacja leków nie ma aż tak wielkich efektów ubocznych. Mój mąż leki bierze dobre siedem lat, co roku psychiatra kieruje go na kompleksowe badania profilaktyczne - próby wątrobowe zawsze wychodzą idealnie. Mam wrażenie, że leki szkodą wątrobie zdecydowanie mniej niż na przykład nadmierne spożywanie alkoholu.
 
Diuna
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 25/02/2012 20:15
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Berlin... Jak wygląda moje życie?
Seks, drugs, rock`n`roll. Zapraszam do lektury mojego wątkuSmile
Srutututu, pęczek drutu
 
Makro
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 26/02/2012 00:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

[quote] Mam wrażenie, że leki szkodą wątrobie zdecydowanie mniej niż na przykład nadmierne spożywanie alkoholu.[/quote]
Oklaski
Jeden z najczęstszych mitów, że leki szkodzą na wątrobę - a o tym, że alkohol szkodzi bardziej mało kto pamięta.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Berlin
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 09:16
Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 07.02.12

sam fakt brania leków jest dla mnie nie do przyjęcia. Jak patrzę codziennie rano na tabletkę to już mi źle,a jak spojrzę na starsze osoby,które faszerują się porcjami to idzie przecież się przećpać. blee.. jak najdalej od chemii!
 
martyna
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 10:10
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Berlin nie czuję się stara a leków niestety biorę dużo, też chciałabym móc funkcjonować bez ale niestety nie da rady. Nie sądzę by większość ludzi , którzy muszą brać jakiekolwiek leki cieszyły się z tego powodu. Zazwyczaj je po prostu muszę brać i już więc o " przećpaniu " nie ma mowy.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
bursztynka
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 14:15
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Ja się stara czuję, siwych włosów trochę przybyło, choć mój ostatni lekarz twierdził, że mentalnie jestem nastolatką..

Leki biorę, zresztą pełno mnie tu, potwierdzam to co napisała jakby Perfidia.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale ostatnio to u siebie zaobserwowałam, że nawet Depakine Chrono nie uratowało mnie przed " humorami" , a podobno ostatnio miałam okropne, na co zwracali mi uwagę i w domu i w jednej pracy.

Co do przyczyn też się zgdodzę, że przyczyny też są powodem, ale jak nad przyczynami nie masz władzy, łykasz tabletkę i wierzysz że to Twoja ostatnia deska ratunku
 
martyna
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 14:33
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Bursztynka dlaczego tak dramatycznie?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
bursztynka
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 14:55
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Ostatnio tak mam, gdyby nie Seronil nie funkcjonowałabym.
Terapia zrujnowała mnie finansowo, na wiele pytań nieodpowiedziała, wrócę do pani psycholog do punktu konsultacyjnego, z którego tak się kiedyś śmiał Chader, ale jak tam chodziłam inaczej patrzyłam na świat.
Terapia, tylko mnie rozzłościła że w dużej mierze to wszystko wina rodziców, a wywalać pretensje to już nie czas teraz, tym bardziej że ktoś sobie nie ma nic do zarzucaenia.poza tym mam przecież raj, mieszkanie, rodzice mi kredyt spłacają, cóż ja jeszcze od nich chcę powiedzą mi, a pretensje do wychowania, to teraz w wieku 35 lat to nic nie dają, choć się wleczą jak " smró... po gac...."
poza tym nigdy mi nie przeszkadzało, że jestem sprzątaczką, a od jakiegoś miesiąca się tego wstydzę.
poza tym kłótnie w domu dotyczące tego że nie chcę być sama.to się powtarza już ciągle.terapeutka nie mogła tego zrozumieć, jak ktoś kto sam ma " pożycie intymne" w związku małżeńskim odwiecznie tego Pani zabrania, pomstuje, i nastawia negatywnie, i tak koło się zamyka, a wiadomym jest, że wykończyć rodziców nie chcę, a wiecznymi pretensjami do tego by to się przyczyniło.
to tak po krótce tyle Martna,
jeszcze do tego doszła wiosna ..
 
Czader
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 15:04
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Boli mnie dzisiaj głowa więc pewnie czegoś nie ogarniam...
[quote]wrócę do pani psycholog do punktu konsultacyjnego, z którego tak się kiedyś śmiał Chader, ale jak tam chodziłam inaczej patrzyłam na świat.[/quote]
Jakoś sobie nie przypominam bym się nabijał z Twojego Punktu Konsultacyjnego. A chęć innego spojrzenia na świat - w całości popieram.
[quote]jeszcze do tego doszła wiosna ...[/quote]
O matko, a czym Ci ta wiosna zaszkodziła ?


 
Makro
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 27/02/2012 15:12
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Przypomnę, że to wątek "Przedstaw się"
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Berlin
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 21:51
Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 07.02.12

widzę wszyscy się rozpisali to i ja coś dopiszę. Uczęszczam dalej do tej psychoterapeutki,jesteśmy po anemnezie i to teraz jakbyśmy trochę zeszli ze ścieżki. Próbuje we mnie wyszukać problemy które mnie dręczą na co dzień i je rozwiązać. Cel jest chyba taki aby oczyścić mój umysł z niepotrzebnych zmartwień oraz dać mu odpoczywać i działać normalnie. Ciekawe jak to będzie dalej..
 
Przeskocz do forum:

50,515,536 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024