27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ja
jokerchocolate
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11/12/2011 18:01
Rozgrzewający się


Postów: 5
Data rejestracji: 16.11.11

Jestem w trakcie skreślania trzeciego krzyżyka mojego wieku, które to krzyże wnosiłem z uporem Syzyfa. Całe życie próbuje sobie wytłumaczyć sens znoszenia wysiłków, lepszym jutrem na które gorliwie pracuje. Obietnica jednak nie jest faktem co powoduje, że rezygnuje z samego siebie na rzecz fatamorgany, która możliwe, że okaże się prawdziwą oazą.
Nie potrafię zawierać głębokich długotrwałych kontaktów, ponieważ jeżeli spotykam kogoś kto mnie szanuje to wydaje mi się, że szanuje mnie za bardzo aby w moim obecnym stanie znosić moją obecność. Jedyne osoby, z którymi potrafię utrzymać kontak, nie powiązane ze mną wspólną krwią, nie żywią wobec mnie szacunku.
Chciałem w tym wątku napisać dużo więcej, ale niestety nie jestem w stanie patrzeć na siebie tak długo z dramatyczną świadomością. Powodem dla którego to pisze jest to, że jest to w sumie jedyne miejsce gdzie mógłbym napisać coś takiego anonimowo i być zrozumiałym, czego mi bardzo potrzeba.
 
Przeskocz do forum:

50,308,695 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024