17 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
samotność w sobotę wieczór..
sigma
Dodany dnia 11/04/2012 23:22
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Prawdopodobnie chodzi o to, że punkt nie świadczy takich usług, jak terapia.
Grzebanie w necie to chyba nie jest czyn moralnie naganny? myśliciel Jak znalazłaś taką możliwość, to pytaj!
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
teczacpt
Dodany dnia 11/04/2012 23:24
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

Spytać wypada,a nawet należy. Jeśli jest w necie to napewno w takim celu,żeby pacjenci mogli się zorientować gdzie przyjmuje.
Punkt konsultacyjny z założenia nie jest miejscem do prowadzenia psychoterapii-i pewnie w umowie o pracę nie ma zawartej psychoterapii więc tego nie robi. ( tak jak np.na oddział szpitalny nie przychodzą pacjenci z miasta na zastrzyki-choć pielęgniarki tam pracujące mają kwalifikacje do podawania ich)Smile
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
bursztynka
Dodany dnia 11/04/2012 23:27
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

[quote]Prawdopodobnie chodzi o to, że punkt nie świadczy takich usług, jak terapia.[/quote]

Nie rozumiem, nie skorzystać z wiedzy i możliwości tej Pani..?!

Chyba, że w takim " zwykłym" punkcie to Ona terapii prowadzić nie będzie, może kręci nosem, nie wiem, jest bardzo fajna, ale widzę, że czasem jak ktoś już ceni swoje nazwisko to różnie bywa.

Mnie tam nic do tego, ale zastanawia mnie to.

Ok, porównanie z pielęgniarkami tęczy trochę mi rozjasniło, może nie do końca, bo gdzie jest haczyk- ale jednak.
Edytowane przez bursztynka dnia 11/04/2012 23:31
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Rat
Dodany dnia 12/04/2012 19:17
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b]bursztynko [/b] czy czujesz się gorzej ? serio pytam
bo znów na forum chaos i bałagan robisz .
Napisz co się dzieje w swoim wątku a nie we wszystkich jakieś wtrącenia ...nie bardzo na temat zazwyczaj ...
Napisz więc proszę ... co się dzieje u Ciebie teraz ?
Jest gorzej niż było ?
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
bursztynka
Dodany dnia 12/04/2012 19:36
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Nic mi o tym nie wiadomo, jaki chaos?

Może przez chwile na SB, ale na forum, o co znowu biega?!

Serdecznie dziękuję za troskę i opinie.Spoko.Luz.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Rat
Dodany dnia 12/04/2012 19:41
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

ależ proszę , do usług .
i tak ... walnij "focha" i nie pytaj się już o nic ...
dziecko jesteś ? Oklaski
poczekam sobie Wink
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
bursztynka
Dodany dnia 12/04/2012 19:46
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

to po co mnie Rat zaczepiasz, nie rozumiem, przykłady proszę.

A dla obrony swojej powiem po prostu, że wpis w wątku geograficznym

[quote]A mnie się spodobal post Perfidii ( sory Perfidia, pewnie wiesz dlaczego )
--------------------------------------------------------------------------------[/quote]

to był właśnie żart, że Makro mi zwrócił uwagę, by nie dawać samych emotikonków.

Co do reszty, to proszę o przykłady, bo szczerze nie wiem o co chodzi.

Foch, nie wiem co chcesz Rat dzisiaj ode mnie.
Chyba, że się skrzyknie wiecej chętnych.
Bura dla bursztynki raz na jakiś czas musi być.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Jaskolka
Dodany dnia 12/04/2012 20:32
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Bursztynka, czemu odbierasz to od razu jako atak?
Rat zauważyła coś, co ją zaniepokoiło, więc napisała Ci to... oczywiście, moglibyśmy wszyscy stąpać wokół siebie na palcach i udawać, że nie ma rzeczy, które nam się nie podobają w zachowaniu drugiej osoby, ale czy wtedy to forum miałoby sens? myśliciel


Co do posta Perfidii w wątku "growym" - wydaje mi się, że w tych wątkach akurat tak może być. Bo czy emotka bijąca brawo, czy "tak", czy "zgadłeś/aś" nie wnosi za wiele do tematów, które z założenia nie mają w sobie dużej treści. Podejrzewam, że jakbyś zadała zagadkę i emotką potwierdziła prawidłową odpowiedź - nie byłoby problemu. Znalazłam [url=http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=671&rowstart=880#post_52946]post[/url], do którego, że tak powiem z braku chwilowo lepszego określenia, "przyczepił się" Makro - i, cóż, też nie bardzo widzę tę treść. Na gg czy czacie, nawet na shoutboxie, taka wypowiedź może być stosowna (bo przy rozmowach w czasie rzeczywistym można natychmiast o to rozwinięcie dopytać, a shoutbox, tzw. "krzyczypudło", nie wymaga raczej konkretnego tematu), ale jednak nie w wątkach, gdzie liczy się bardziej, co miałaś na myśli - bo interpretacji emotki może być dużo...

Dla pocieszenia powiem, że na forum, gdzie się "wychowałam internetowo", posty emotikonkowe, a często nawet jednolinijkowe w tematach "niespamerskich" były z miejsca wycinane, a recydywistów karano ostrzeżeniami Wink Na innym forum za to ustawiono minimalną liczbę znaków na posta (bodajże 50). Więc, jak widać, mogło być gorzej Smile
 
Rat
Dodany dnia 12/04/2012 20:49
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

bursztynko .... , dobrze napisałaś ,że się czepiam - przestanę ( nie było to czepianie się , a zwrócenie uwagi ) - różnica kolosalna nieprawdaż?
Co mnie to , nie zam Ciebie .
Pytanie o aktualny stan był z troski .
Odbieraj jak chcesz .
odpoczniemy od siebie Wink
Bless
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
bursztynka
Dodany dnia 12/04/2012 20:49
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10


Pytanie:
[quote]Bursztynka, czemu odbierasz to od razu jako atak? [/quote]

Odpowiedź;

[quote]czy czujesz się gorzej ? serio pytam
bo znów na forum chaos i bałagan robisz .
Napisz co się dzieje w swoim wątku a nie we wszystkich jakieś wtrącenia ...nie bardzo na temat zazwyczaj ...
Napisz więc proszę ... co się dzieje u Ciebie teraz ?
Jest gorzej niż było ?
--------------------------------------------------------------------------------[/quote]

Pytanie Rata sory ale w stylu, hellooo, w domu wszyscy zdrowi?

A ten przykład z emotkionkiem- to po prostu sama podałam, ale proszę więcej.

przepraszam ale skóra mi się zmroziłą na ciele.
Lubiłam to forum, nawet nie w celu zdrowienia, jak to napisała kiedyś sigma, lubiłam wymiane doświadczeń, wiedzy, chwilowego spedzania czasu akurat w ten sposób.
Ale przepraszam, mam dość jakiś wiecznych ataków i aluzji.
Oczywiście jak zwykle odezwie się Ktoś, że też ma czegoś tam dość w moim wykonaniu.
OK, ale to nie ja zaczęłam.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Rat
Dodany dnia 12/04/2012 21:04
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

miałam już nie pisać , obiecuję.. ostatni raz
Jeśli zacznie się wspólne zbieranie brudów proszę śmiało na mnie zwalić .
Pozwolenie jest . Ty czujesz się ok ... może to ze mną jest nie tak i reaguje dziwnie ... kto wie ... takie forum .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Diuna
Dodany dnia 12/04/2012 21:05
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Bursztyneczko, ataki, aluzje... Nie o to chodzi. Raz na jakiś czas, ktoś zwraca Ci na coś uwagę- tak samo jak każdemu użytkownikowi forum.
Czujesz się atakowana- Bursztynko, nie potępiam Cie, ale widzę w tym ogromny problem, nie tylko forumowy, nawet o tę zadymę mi nie chodzi.
Czujesz się atakowana, dyskryminowana i gorsza więc uderzasz prewencyjnie. To nieprawda- zacznij w siebie wierzyć i zmieniać to, co niedobreSmile
Edytowane przez Diuna dnia 12/04/2012 21:07
Srutututu, pęczek drutu
 
bursztynka
Dodany dnia 12/04/2012 21:09
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Jaką zadyme?

Można chyba spytać jak się ktoś czuje, a nie szukać domysłów, że skoro brudzi forum- to na pewno coś dziś z nim jest nie tak.

I nie mam zamiaru doszukiwać się teraz Bóg wie czego, na poparcie tezy Rata, bo nie wiem o co chodzi.

O brużdżenie na forum, czego np. Ktoś nie lubi, czy o to jak się czuję.Sory, nie czaje.

[quote]Ty czujesz się ok [/quote]

Nie, nie czuję się OK, bo mogę stracić pracę, a dopiero jedną straciłam i czuję się zagrożona.

Ale co ma troska o mnie z narzekaniem na mnie, na prawdę nie wiem.
Edytowane przez bursztynka dnia 12/04/2012 21:11
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
sigma
Dodany dnia 12/04/2012 21:52
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

[quote]Co do reszty, to proszę o przykłady, bo szczerze nie wiem o co chodzi.[/quote]

[url=http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1296#post_52670]przykład pierwszy[/url] - wątek o związkach - bursztynka o tym, jakie ma sklepy w mieście i gdzie kupuje kawę.
[url=http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=56#post_52564]przykład drugi[/url] - wątek o różnych szkołach psychoterapii - bursztynka o sposobach spędzania świąt.
[url=http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1287&rowstart=40]przykład trzeci[/url] - quiz geograficzny - na jednej stronie trzy posty bursztynki, w których ani nie odgaduje zagadek, ani nie zadaje swoich.
Do tego dodajmy posty jednowyrazowe albo składające się z emotikonki, posty, które są prawie dokładnym powtórzeniem tego, co ktoś napisał wyżej, poprzedzone słowem "no właśnie"...
Wystarczy przykładów?
Bursztynko, dopóki w taki sposób będziesz się na forum wypowiadała, to ludzie się na Ciebie będą denerwować, bo to nie jest ogólnie akceptowany sposób wypowiadania się.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
bursztynka
Dodany dnia 12/04/2012 22:09
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Super sigma, dzięki bardzo za precyzje.Oklaski
(Napiszę w stylu Rata- a propos mojego focha.)

[quote]Bursztynko, dopóki w taki sposób będziesz się na forum wypowiadała, to ludzie się na Ciebie będą denerwować, bo to nie jest ogólnie akceptowany sposób wypowiadania się.
--------------------------------------------------------------------------------[/quote]

Czyli się potwierdza.
Nie jest to forum ogólnodostępne dla efek.
Jak ktoś nie ogarnia, ma zły styl pisania, drażniący itp, jego miejsce jest w szpitalu a nie na forum- mówi regulamin.

Super cieszę się z diagnozy.

I jeszcze raz powiem- dziękuję za zakamuflowane zwrócenie mi uwagi, pytaniem jak się dziś czuję.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Diuna
Dodany dnia 12/04/2012 22:15
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

A co jest złego w takim pytaniu?
Bursztynko, zbyt wiele rzeczy odbierasz jako atak, w ten sposób daleko nie dojdziesz.
Krytyka czasem się przydaje, często bez niej stalibyśmy w miejscu i popełniali te same błędy.
Srutututu, pęczek drutu
 
sigma
Dodany dnia 12/04/2012 22:15
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

W stylu Rat, nie Rata, Rat jest kobietą.

Tu nikt nie ocenia stylu pisania. Styl pisania nie ma nic wspólnego z pisaniem na temat albo nie i ze stosowaniem się do zasad netykiety albo nie.
Forum jest dostępne dla tych, którzy potrafią przestrzegać panujących na nim zasad, to chyba oczywiste? Efka ma tu niewiele do rzeczy, ludzie z takimi samymi zaburzeniami jak Twoje wpisują się tu od dawna i zasad nie łamią.
Poza tym - dopóki nie zostałaś stąd usunięta przez administratora, to i dla Ciebie forum jest dostępne. co nie zmienia faktu, że jak się nie będziesz stosowała do reguł, to ludzie będą się złościć. Zresztą nawet jak będziesz się stosowała, to złościć i tak ktoś się na Ciebie może, tak samo jak na każdego innego.

A zwrócenie Ci uwagi było akurat bardzo wprost, żadnego kamuflażu w nim nie było.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
bursztynka
Dodany dnia 12/04/2012 22:29
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

[quote]W stylu Rat, nie Rata, Rat jest kobietą.[/quote]

Wiesz co sigma- to już jest przesada.
O co znowuż chodzi.

W stylu bursztynki- zdanie ok
w stylu rata- zdanie nie ok

moja znowu wina że sobie Ktoś taki pseudonim wybrał

w stylu dziadka do orzechów
w stylu rambo 75

Bez przesady.

I niestety, ale żeby nie stać w miejscu to obrony też się muszę nauczyć.To tak na marginesie.

Diuna krytyka tak, ale wieczne czepianie.
Na prawdę już nie mam nic innego do roboty- że użyje czyiś słów tylko celowo pisać źle na tym forum i tylko po to tutaj jestem.
Kolejna świetna diagnoza.

Ale ok, jako, że sigma jesteś Administratorem, nie mam za miaru z Tobą już wchodzić w dyskusje.
Skoro uważacie, ze dobrze robicie, proszę bardzo róbcie tak dalej.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
sigma
Dodany dnia 12/04/2012 22:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

matko Zalamka
Jeśli kobieta ma pseudonim Rat, to w dopełniaczu brzmi on Rat, a nie Rata. Czy to jest aż tak trudne, że trzeba temu 8 linijek poświęcić?

Obrony to Ty się akurat uczyć nie musisz, bronisz się bez przerwy, bez względu na to, czy jest przed czym, czy nie. Chyba dużo bardziej przydałaby się nauka pokojowego współżycia z ludźmi. I przyjmowania krytyki.

Ja nie jestem administratorem Pfft
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Jaskolka
Dodany dnia 12/04/2012 22:48
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

[quote]W stylu bursztynki- zdanie ok
w stylu rata- zdanie nie ok[/quote]

Gdyby Rat była mężczyzną, to by pasowało, ale ponieważ jest kobietą, to inaczej trochę odmiana wygląda - czyt. nie ma jej.

To nie jest przesada, tylko pewne zasady języka. Tak jak o angielskiej koleżance nie powiesz "post w stylu Editha" tylko "post w stylu Edith"...

To nie jest czepianie się. Tylko próba ułatwienia komunikacji...

Sigma jest Moderatorem Wink
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dobry wieczór , szukam pomocy Przedstaw się 7 30/07/2020 20:18
Dzień dobry wieczór Przedstaw się 6 25/11/2018 19:25
Dobry wieczór Przedstaw się 2 26/09/2016 09:06
Dobry wieczór :) Przedstaw się 13 29/12/2013 20:47
Dobry wieczor Przedstaw się 17 15/09/2013 22:49

50,478,224 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024