17 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
samotność w sobotę wieczór..
bursztynka
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 15:44
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Owszem mam " kaca", ze sama oczekując tolerancjii i zrozumienia, sama nie przyjęłam takiej postawy.
Możecie mi wierzyć lub nie, ale nigdy wcześniej nie spotkałam kogoś z takimi urojeniami.
Bałam się że zwiąże się z kimś, a ktoś zamiast realnych problemów, które niesie życie, będzie się przejmował np. konfliktami zbrojnymi na świecie.
 
Czader
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:04
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[i]oczekując tolerancjii i zrozumienia, sama nie przyjęłam takiej postawy.[/i]

Czy nie jest to odpowiedź na jedno z pytań ? ;-)


[i]Jak żeśmy się zobaczyli w realu- doznałam szoku.[/i]

Nie mam zbyt wielu doświadczeń "realowo-randkowych" ale:
- zdjęcia kłamią ;-) ludzie ściemniają ;-)
Przecież nikt Ci nie każde "męczyć się" ale to że "raz nie wyszło" nie oznacza że "zawsze nie będzie wychodziło"

Nie wiem jakim cudem ale "moje randki" nawet jeśli "nie przypadliśmy sobie do gustu" (a to naprawdę widać) trwały godzinami.

Przecież to rewelacyjny trening "budowania relacji" "umiejętności rozmowy" "akceptacji siebie i innych w realnym świecie"

Nawet nieudane spotkanie może być "pozytywną zmianą" w Twoim Życiu.

Czyli jednak masz jakieś "koleżanki" skoro z nimi rozmawiałaś.
Może "grupowe wypady" z nimi to nie byłby taki zły pomysł ?

[i]Bałam się że zwiąże się z kimś, a ktoś zamiast realnych problemów, które niesie życie, będzie się przejmował np. konfliktami zbrojnymi na świecie.[/i]

Przykładowo: przejmuję się "konfliktami zbrojnymi na świecie" i nie potrafię rozwiązywać "realnych problemów związanych z życiem" czy to znaczy że jestem skreślony z listy osób nadających się do związku ?
Oczywiście że nie. To kwestia "znalezienia tego czego się szuka"

"To największy był ambaras żeby dwoje chciało na raz" ;-)
 
bursztynka
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:12
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Przykładowo: przejmuję się "konfliktami zbrojnymi na świecie" i nie potrafię rozwiązywać "realnych problemów związanych z życiem" czy to znaczy że jestem skreślony z listy osób nadających się do związku ?
Oczywiście że nie. To kwestia "znalezienia tego czego się szuka"

Dobrze Czader, wyjdę na idiotkę i kretynkę, ale wiesz jak się wystraszyłam.
Będziemy razem- dziecko narobi w pieluchy, do garnka nie będzie co włożyć, a ktoś się będzie zajmował wojną w Iraku.

Wystraszyłam się, właśnie tego się wystraszyłam.
 
bursztynka
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:18
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Czyli jednak masz jakieś "koleżanki" skoro z nimi rozmawiałaś.
Może "grupowe wypady" z nimi to nie byłby taki zły pomysł ?

- koleżanki z pracy- nie chadzają na spotkania po pracy

A historia ma też drugie dno- o niego pokłciłam się z rodzicami, broniłam go jak mogłam, choć sama miałam wątpliwości, nie dałam z niego " zrobić" " mordercy czy psychopaty", bo ktoś się plotek nasłuchał, ale na walkę nie miałam siły.

Przecież nikt Ci nie każde "męczyć się" ale to że "raz nie wyszło" nie oznacza że "zawsze nie będzie wychodziło"

- w ostatnich 3 latach, 3 raz nie wyszło, mam dość próbowania, wychodzi że próbuję na siłę, a mi po prostu tak się wydawało, że ludzie są stwoarzeni do życia w parze, bez względu na to czy są ślepi, kulawi, ułomni..
 
Czader
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:18
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[i]Dobrze Czader, wyjdę na idiotkę i kretynkę, ale wiesz jak się wystraszyłam.
Będziemy razem- dziecko narobi w pieluchy, do garnka nie będzie co włożyć, a ktoś się będzie zajmował wojną w Iraku.[/i]

Bursztynka nie jesteś idiotką i kretynką !
Przyjmując Twój punkt widzenia: chcesz mieć dziecko z kimś kto zarobi na pieluchy i na "coś w garnku" . To jest Twój Priorytet. Cel. I tego się trzymaj. To nie świadczy o Twoim zidioceniu czy kretyniźmie.

Ale nie powinien to być również powód do "strachu" - różni ludzie mają różne priorytety w życiu. Przecież nikt Ci nie powiedział że "masz się związać z właśnie tym"
 
bursztynka
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:23
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Przyjmując Twój punkt widzenia: chcesz mieć dziecko z kimś kto zarobi na pieluchy i na "coś w garnku" . To jest Twój Priorytet. Cel. I tego się trzymaj. To nie świadczy o Twoim zidioceniu czy kretyniźmie.

Czader- jak na razie ja też zawsze pracowałam.
Mówię tylko, że w życiu są różne " problemy" , fakt dla mnie to żeby mieć co w garnku, przepraszam za to wszystkich, jest ważniejsze od wojny w Iraku.Sad

 
bursztynka
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:24
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Nie chcę nikogo wykorzystywać " ekonomicznie" i być wyrachowana, nie o to mi chodziło w tym poście.
 
Czader
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:26
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Obawiam się że jesteś na etapie "sama nie wiem czego chcę"

[b]oczekując tolerancjii i zrozumienia, sama nie przyjęłam takiej postawy.[/b]

 
bursztynka
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:27
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

mówię tylko, to w kontekście tego co " zapronowałeś" by spotykać się też z innymi " ułomkami".
A co jak jeden ułomek wystraszył się ułomności drugiego- nie przewidziałam tego.
Wręcz powiem więcej- pisałam " różowy scenariusz", że będzie cudownie, " swój swego, zawsze zrozumie"
a tu taka wtopa:lezkawoku
 
bursztynka
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:29
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Obawiam się że jesteś na etapie "sama nie wiem czego chcę"

Myślę, ze nie.
Jak już to "chciałaby, ale boi się"
 
bursztynka
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:34
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

pytanie czy z etapu- i chciałaby i boi się można wyjść? na prostą ?
 
martyna
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:38
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Bursztynka powiem otwarcie nie podoba mi się
1) że odpisujesz ze iluś tam postach pod sobą zamiast w jednym,
2) nazwanie siebie i ludzi " ułomkami" Angry a kto to wg Ciebie jest? ktoś kto ma F ? ktoś kto ma konkretną jednostkę chorobową np depresję? KTO?????
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
bursztynka
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:42
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

sama się spotykam z " takimi" okresleniami, i sama też tak się czuję, sama mówię na siebie że jestem downem.
- a to odpisywanie w iluś tam postach, to nie wiem za bardzo o co chodzi, ktoś się czepia czy jak, zajmuję miejsce innym, czy o co chodzi
 
bursztynka
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:43
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

ok, martyna jak Ci pzreszkadzam, a traktujesz to forum jako prywatny folwark, to ok, myślałam że " nawzajem się wspieramy", cokolwiek kto ma akurat na myśli
 
Pogodna
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

bursztynka tu chodzi o to, że masz różne wątki na forum, Twój osobisty jest do "wypłakiwania się nad swoim losem" a inne są konkretnie zatytułowane np. leki a ciąża - w którym piszemy o wpływie leków na ciąże, i doświadczeniach z tym związanymi, u siebie w wątku piszemy np, że zastanawiamy się nad tym, że nigdy nie będziemy mięli męża, dziecka i nie piszemy wtedy już w wątki ciąża
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
martyna
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:49
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

nie obrażaj sie poprostu piszesz po kilka zdań w jednym poście by resztę wypowiedzi napisać w kolejnych a można to napisać w jednym. To nie jest mój prywatny folwark, a słowa krytyki też trzeba przyjąć a nie obrażać się.
A co do nazywanie siebie tak czy inaczej to
[quote]sama mówię na siebie że jestem downem.[/quote]
odpowiedz mam tylko jedną
[url]http://www.zespol-downa.website.pl/[/url]
i wierz mi, że nie jesteś.
A co do drugiego określenia to nadal nie wiem co ono znaczy.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
bursztynka
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 16:54
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Martyna, to gratuluję otoczenia, wspierającego, kochajacego, ja tak nie mam, i tak się czuję.
Ludzie ułomni, to tacy którym coś brakuje do pełnosprawności.
To nie moja wina, że świat tak to określa.

Nie obrażam się po prostu, nie podejrzewałam, że moja skromna osoba wzbudzio tak negatywne postawy.
Fakt, może nie orientuję się w forum, tak super jak Ty, ale jestem tu dopiero 2 raz, po 8 miesięcznej przerwie

Można żyć, jak nawet na forum Cię opierd.., extra

Z[color=#cc0000]aiste bursztynka widowiskowo łamiesz zasady nie pisania kilku postów po sobie oraz pisanie poza tematem. Proszę, abyś zapoznała się z regulaminem - lektura nie jest długa, a pozwoli uniknąć nieporozumień. Admin[/color]
Edytowane przez Makro dnia 20/11/2011 17:22
 
Czader
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 17:09
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Proponuję głęboki oddech (jednej i drugiej )

6. W postach należy nawiązywać do tematu wątku, a wątki zakładać w odpowiednich działach.
7. Nie powtarzać tematów.

Bursztynka: nie obraź się (jestem w stanie zrozumieć rodzaj "słowotoku" zwłaszcza po tak długiej przerwie) ale przecież "wszystkie swoje myśli" można zapisać w jednym wątku. A nie produkować wątki jeden po drugim.
Martyna (możliwe że w niezbyt delikatny sposób) ale próbowała Ci na to zwrócić uwagę. Twoja reakcja (to nie jest Twój prywatny folwark) mogła być źle odebrana. Proponuję odrobinę większego zrozumienia.

1. Wątek "ciąża a leki" to wątek o wpływie leków na ciążę - a nie o tym czy Bursztynka jest w stanie zajść w ciążę, kiedy i z kim.

2. Można zauważyć że nie nawiązujesz do tematu wątku (zdarza się) ale jest to rodzaj "naruszenia" pkt 6 (regulamin to takie coś co ustala "jakieśtam" ogólne zasady społeczne których warto próbować przestrzegać)

3.Można zrobić nadinterpretację (pkt 7 regulaminu) i uznać że pisanie "jestem taka" "jestem śmaka" "jestem owaka" w 3 kolejnych wątkach (nawet napisane w wątku głównym) jest rodzajem "powtórzenia"
Przecież można napisać "jestem taka, śmaka i owaka" w jednym zdaniu.
Można ? Można.

Przy okazji świetny temat "samotność w sobotę wieczór" pokazuje co można zrobić w "sobotę wieczór" - naprzykład można się pokłócić ;-)
Ale czy naprawdę o to tutaj chodziło ?
 
Pogodna
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 17:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

ale dziś jest niedziela Czader Pfft

Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Pogodna
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2011 20:18
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Bursztynka, jesteś nowa na forum, tworzymy grupę ludzi która wzajemnie się szanuje dlatego dla wspólnego dobra respektuje pewne zasady. Wchodzisz w nasze towarzystwo więc akceptujesz te zasady. To nie jest tak, że każdy sobie rzepkę skrobie, chcesz być tu wysłuchana i otrzymać wsparcie to bądź łaskawa zapoznać się z naszymi zwyczajami, zasadami. Nie jesteś pępkiem świata, na który w tym momencie każdy ma zwrócić uwagę. Masz swój wątek więc pisz w nim o nurtujących Cię problemach, jeśli piszesz po zdaniu w innych tematach zupełnie odbiegając od jego tematu powodujesz zamęt. Ciężko nam powiązać kim jesteś po takim zdaniu a tak jak napiszesz tu to wiemy, że jesteśmy u Ciebie w domku i piszemy z Tobą, pomyśl jakby każdy zaczął pisać w wątku o lekach i ciąży o tym, że nie będzie miał dzieci bo go nikt nie kocha z tego wątku zrobiły się wątek o problemach w relacjach czy czymś innym- nie wiem czy mnie rozumiesz?
I się nie obrażaj nie masz 12 lat przecież
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dobry wieczór , szukam pomocy Przedstaw się 7 30/07/2020 20:18
Dzień dobry wieczór Przedstaw się 6 25/11/2018 19:25
Dobry wieczór Przedstaw się 2 26/09/2016 09:06
Dobry wieczór :) Przedstaw się 13 29/12/2013 20:47
Dobry wieczor Przedstaw się 17 15/09/2013 22:49

50,479,915 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024