06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mirbla Mirbla
08:53:53 Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
4 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
{aleks}
Alex
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2011 13:34
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Tworzę ten temat, żeby nie być odosobnionym, innym od Was, bo ja go nie posiadam. Poza tym myślę, że dobrze jest mieć miejsce, w którym mógłbym się wypisać, poza tym, że posiadam też bloga, którego swoją drogą bardzo lubię.
Ale to nie o tym.

Tak się w sumie zastanawiam czy minął mi ten stan pod depresyjny, czy też nie. Znów zaczynam mieć chęci, żeby nie chodzić do szkoły i tu nie chodzi o samą instytucję, a myślę, że konieczność obcowania z ludźmi. Konieczność udawania kogoś, kim definitywnie nie jestem. Źle mi z tym.

A poza tym, to, cholera, zastanawiam się naprawdę, czy moje emocje, które posiadam w kierunku osoby, która oddalona jest ode mnie aż o pięćset kilometrów są słuszne i czy powinienem je posiadać.

Ach, tak sobie gadam...
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
perfekcyjna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2011 14:53
Rozgrzany


Postów: 80
Data rejestracji: 09.08.11

Cześć Smile Pozowoliłam sobie przeczytać to co napisałeś. Dobrze jest pisać. Ja piszę bo się wylewam, tyle jest mnie we mnie Smile

Co to za osoba? To jakaś wirtualna znajomość?
 
Alex
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 05/10/2011 15:32
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Uwielbiam pisać Wink. O wszystkim i niczym, pisanie to ogromnie duża część mojego życia.

Ta osoba to chłopak. Znajomy. Wirtualna znajomość, owszem. Mieliśmy się spotkać, ale on nie chce. A ja nie nalegam, bo nic mi to przecież nie da. Ogółem mówi mi wiele dużych słów, których nie jestem pewien i nie jestem pewien sytuacji.
Obawiam się po prostu, że pomimo wszystko on powie w końcu, że mnie nie chce, bo nie chce i tyle.

kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
Rat
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 06/10/2011 13:08
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Temat własny dobra sprawa , zresztą sam wiesz ( lubisz pisać ) ,że czasem łatwiej coś napisać niż powiedzieć , lecz nie potrzebnie ta presja , że każdy(prawie) ma , więc i ja muszę mieć Wink
Chodzenie do szkoły hmm... ( studia czy średnia ? ... bo to jednak różnica jest Wink ) i ta chęć niechodzenia bo nowi ludzie ?
Pozdrawiam i witam jednocześnie , bo jeszcze nie miałam okazji Smile
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
ef
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06/10/2011 19:30
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

oo, dobrze to niechodzenie znam. ale nowy rok (akademicki), nowe postanowienia i... będę chodzić! może się przyłączysz?
Smile
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Alex
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 07/10/2011 21:22
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Średnia. Liceum. Jak zwykle, porównują mnie do studenta, przyzwyczaiłem się Smile.
Chęć niechodzenia głównie przez ludzi, tak sądzę.

Staram się chodzić, ef, mam nadzieję, że się uda ;*
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
Alex
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 16/10/2011 23:35
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Ciekaw jestem jak wyrobię w tym tygodniu. Sprawdzian na sprawdzianie i w ogóle odechciewa mi się wszystkiego na samą myśl, że rano trzeba będzie wstać, ubrać się i spotkać z tymi wszystkimi ludźmi, często wbrew sobie.
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
Alicja
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17/10/2011 01:28
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

Alex, jak świetnie Cię rozumiem w tej kwestii - nie chcę mi się iść, wstawać rano, jechać na zajęcia...
Ale z innych powodów - mam lepsze zajęcia niż szkoła Wink
 
Rat
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18/10/2011 10:30
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b]Alex[/b] metoda na sprawdziany , których jest za wiele w tyg.
olej ten który będziesz mógł poprawić , postaraj się nauczyć na ten , którego nie lubisz [przedmiot] ( a będziesz miał już za sobą )
nie wszystko na raz , każdy nauczyciel traktuje swój przedmiot jako priorytet i nie patrzy , że już full nauki inni zadali .
powodzenia Smile
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Alex
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 18/10/2011 18:39
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Rat, nie można olać Sad. Bo mam średnią ważoną i jeśli nawet dostanę jedynkę, a potem czwórkę, to suma sumarum i tak dostanę dwójkę, więc zupełnie mi się nie opłaca coś takiego.

Gorszy problem, niż z sprawdzianami jest sam fakt, że trudno wstać rano, zmusić się do tego... Ech.
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
Alex
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30/10/2011 15:17
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Ależ jestem głupi, mieć takie obiekcje przed całowaniem, halo, kto normalny coś podobnego ma? Sad
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
yerbaMate
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 30/10/2011 15:21
Finiszujący


Postów: 487
Data rejestracji: 21.10.10

Hmmm....Alex...ale o co dokładnie chodzi? z tym całowaniem...
 
tajfunek
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 30/10/2011 18:07
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

ja mam, ale normalna nie jestemWink
 
Alex
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2011 16:05
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Och, no bo wyszło tak, że miałem masę okazji, by pocałować kogoś dla mnie bardzo ważnego, ba, mało, nawet coś zostało zainicjowane przez tę osobę, a ja sparaliżowałem się i oczywiście zawaliłem. Nie wiem, boję się jakiś absurdalnych rzeczy i w ogóle czuję się z tym żałośnie i głupio. Być może spotkamy się niebawem ponownie i nie chcę znów stchórzyć, a nie wiem co mam zrobić, by jednak go pocałować, skoro i ja i on tego chcemy.
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
Alicja
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2011 21:32
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

Nic nie robić - daj się ponieść emocjom Smile Zaufaj swojej intuicji.

Z jakiegoś powodu stchórzyłeś - może wewnętrznie chciałeś, by stało się to następnym razem? Smile

 
Alex
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 02/11/2011 10:49
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

Ale ja tak nie umiem. Sad
Nie chciałem, bo panikuję, że zepsuję, że zrobię coś źle, albo że z ust będzie mi brzydko pachnieć (co było niemożliwe, najadłem się tyle gum w trakcie jego obecności, że omg)...
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
sensitivechild
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 02/11/2011 11:08
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Skoro oboje tego chcecie, to nie ma możliwości by nie wyszło... bo jakby nie było, będzie dobrzeWink.. a strach przed pierwszym pocałunkiem z daną osobą jest chyba naturalny, daj się ponieść
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Alex
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 02/11/2011 12:58
Awatar

Rozgrzany


Postów: 89
Data rejestracji: 27.05.10

No mówię, że nie umiem. Próbowałem i byłem o tyle, tyci tyci od tego, ale oczywiście no gdzie, nie mogę tak po prostu, ech.

Ładny av, sensitivechild :*
kic kic, smarkasiu.
 
www.piaskownica-wspomnien.blogspot.com
sensitivechild
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02/11/2011 13:04
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

A dziękuję serdecznie

Może za tym strachem kryje się głębszy lęk - że zostaniesz odrzucony? Bo może ktoś inny robił to lepiej,źle wypadniesz i tyle? Może boisz się tego odrzucenia tak bardzo, że nie potrafisz się zbliżyć? Takie moje gdybanie.
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
sensitivechild
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02/11/2011 13:05
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Ja np. od 4 godzin zbieram się do wyjścia, bo dzisiaj muszę porozmawiać w sprawie pracy (na najbliższe 2 miesiące). No i tak się boję, że nie mogę wyjść. Co za tym idzie - mogę jej nie dostać. A potrzebuję
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Przeskocz do forum:

50,372,157 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024