29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: W wolnym czasie
 Drukuj temat
seriale
ef
Dodany dnia 19/11/2015 21:29
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

dla mnie Big Bang Theory był bardzo dobry w gorszych czasach. nawet nie jako rozweselacz, tylko na przetrwanie.
a ze swojej strony polecam Most nad Sundem, produkcja duńsko-szwedzka. odbiega od wszystkiego, co do tej pory widziałam (seriali) i jest naprawdę dobry, choć ciężki.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
sigma
Dodany dnia 19/11/2015 23:19
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

BBT zawsze mi się właśnie z tobą kojarzy Wink

Skończyliśmy pierwszy sezon. Pewnie będę chciała oglądać kolejny, ale głównie dlatego, że słyszę ciągle, że te późniejsze są lepsze.
Jakoś trochę inaczej sobie ten serial wyobrażałam... i nie wiem w ogóle, skąd mi się wzięło przekonanie, że on jest... brytyjski Shock
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ef
Dodany dnia 20/11/2015 00:13
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

czemu ze mną?! Grin
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
sigma
Dodany dnia 20/11/2015 00:15
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Bo ty o tym często pisałaś, jak oglądałaś Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 02/01/2016 16:36
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Namówiona oglądam serial 1 sezon Hannibala Smile i zastanawiam się jak pokręcony człowiek mógł napisać taki scenariusz . Smile

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Junk Head
Dodany dnia 02/01/2016 22:33
Startujący


Postów: 193
Data rejestracji: 11.04.15

Ja obejrzałam (a raczej wytrzymałam) drugi sezon... jednak wolę film z panem Antosiem Hopkinsem.
Pewnie tak aż za bardzo podkoloryzowali ten serial, wątki, obraz, scenariusz (ogólnie chyba wszystko), żeby mieć dużą oglądalność. Niestety, w teraz widza ciężko przestraszyć czy wywołać u niego silniejsze wrażenia niż znudzenie... więc pewnie dlatego scenariusz do serialu wygląda tak a nie inaczej, a szkoda bo lubię Madsa.

No i bardzo mnie zdenerwowało, kiedy w każdej napotkanej przeze mnie księgarni czy antykwariacie, nie mogłam znaleźć książek o Hannibalu i to w różnych miastach... a od czasu tego serialu, stało się to tak spopularyzowane, że mnie coś trafiło, jak weszłam do księgarni i patrzę JEST.
 
sigma
Dodany dnia 03/01/2016 16:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

[color=#006600]Halo, wątek o serialach jest tutaj... przenoszę. [/color]
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 03/01/2016 19:07
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

a dziękuje
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Alia
Dodany dnia 03/01/2016 20:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Dziś zaczęliśmy oglądać "Grimm" (heh, zaległości mamy, mąż nagrywał przez ostatnich kilka miesięcy, dopiero dziś zaczęliśmy mieć czas), czyli miks klasycznego serialu policyjnego z retellingiem baśni. Po efektach specjalnych widać, że twórcy wielkiego budżetu nie mieli, ale bohaterowie są sympatyczni, a historie ciekawie zrobione. Na razie obejrzeliśmy cztery odcinki, pewnie będziemy oglądać dalej.
 
sigma
Dodany dnia 16/02/2016 00:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

No i jesteśmy na dziewiątym sezonie Big Banga. Dziwnie tak trochę, w trzy miesiące zaliczyć kilka lat serialu Wink Ale jeszcze dziwniej - że skończą nam się zaraz weekendowe maratony z Sheldonem, buuu Zalamka
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
RedKate
Dodany dnia 17/02/2016 11:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Ja właśnie przełknęłam całe 3 sezony "House of Cards", teraz mam głód czegoś nowego, najchętniej znów powrócę do kryminałów. Przymierzam się do 2 serii "True Detective", ale ten Colin Farrel jakoś do mnie nie przemawia...
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Junk Head
Dodany dnia 20/02/2016 13:08
Startujący


Postów: 193
Data rejestracji: 11.04.15

Próbowałam oglądnąć drugi sezon "True Detective" i ledwo przebrnęłam przez pierwszy odcinek... nie wiem, nie przypadł mi do gustu tak jak pierwszy sezon.

RedKate, jeśli lubisz kryminalne seriale, to polecam "Luther'a", choć nowy nie jest, ale gdzieśktoścoś mówił, że będę kręcić nowe odcinki.

Sigma, fakt "The Big Bang Theory" jest cholernie wciągający i mimo tej swojej "głupkowatej" otoczki potrafi wzruszać.

Jak ktoś lubi oglądać flaki i lekarzy, to mogę polecić "The Knick" : )
 
Sandra
Dodany dnia 20/11/2016 12:38
Finiszujący


Postów: 296
Data rejestracji: 23.10.16

Na National Geographic Channel pojawił się serial fabularno - dokumentalny MARS.
Serial opowiada o pierwszej załogowej wyprawie na planetę Mars.Akcja dzieje się w 2033 r.
(według mnie pierwszy załogowy lot na planetę MARS odbędzie się nie wcześniej jak za 50 lat).
 
Klara
Dodany dnia 09/04/2017 14:42
Awatar

300% normy


Postów: 7047
Data rejestracji: 16.04.12

sigma, ja też w kilka miesięcy w zeszłym roku obejrzałam BBT :) Siostra wieczorami oglądała i tak się wkręciłam, że potem w domu po kolei wszystkie sezony, teraz oczywiście oglądam 10 :)
Poza tym serialem oglądam jeszcze The Middle, Grey's Anatomy, Chicago Med, Na dobre i na złe i Saving Hope :) (jak widać lubię seriale medyczne ;))
W ogóle wolę seriale niż filmy, bo są krótsze :)
Wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
 
Dunkelheit2
Dodany dnia 11/12/2017 21:28
Awatar

Startujący


Postów: 138
Data rejestracji: 11.11.17

Moja lista polecanych seriali:

Lucifer -Lucyfer ma dość piekła i odchodzi na emeryturę. Prowadzi klub w L.A. I pomaga policji w śledztwach. Komedia, fantasy, kryminał. [Lucyfer chodzi do psychoterapeutki. Komiczne]

Bojack Horseman- Bojack to przebrzmiała gwiazda sitcomu z lat 90. teraz pije i odcina kupony. Aha. i jest koniem. Najlepsza animacja jaką widziałem. Komedio-dramat. 11/10.
[img]https://data.whicdn.com/images/189774552/original.jpg[/img]

You, me and apocalipse- komedia o końcu świata. Całkiem zabawne. Tylko jeden sezon.

Izombie- Młoda lekarka zostaje zamieniona w zombie. Zatrudnia się w kostnicy aby mieć dostęp do mózgów. Po zjedzeniu mózgu widzi wspomnienia "klienta" kostnicy. Wykorzystuje to by łapać przestępców.

Taboo- Delaney którego wszyscy uważali za zmarłego, wraca do Anglii z Nowego Świata, aby przejąć firmę po zmarłym ojcu. Rozpoczyna brutalną i pełną intryg walkę z Kompanią Wschodnio Indyjską. Rewelacyjne kostiumy i klimat brudnego XIX wiecznego Londynu.

Amerykańscy Bogowie - Głównym bohaterem jest Cień – mężczyzna skazany na sześć lat więzienia (wychodzi warunkowo po 3 latach) po obrabowaniu kasyna. Na kilka dni przed wyjściem na wolność dowiaduje się, że jego ukochana żona zginęła w wypadku samochodowym. W samolocie, którym leci na pogrzeb Laury, Cień poznaje tajemniczego pana Wednesdaya. Losy obu mężczyzn splatają się: Cień odkrywa, że Wednesday jest inkarnacją Odyna (boga panteonu nordyckiego), a ludzką postać przybrały także bóstwa innych kultur i religii. Bohater zostaje wciągnięty w konflikt między starymi a nowymi bogami (reprezentującymi w szczególności pieniądze, technologie i media).
Szukałem słów. Znalazłem ciszę. Nawet lepiej.
[url]https://youtu.be/xAMgQQMZ9Lk[/url]
ora pro nobis lucifer
 
sigma
Dodany dnia 16/03/2018 02:02
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Jako że ponad tydzień już na L4 siedzę, to nowy serial sobie odkryłam - This is us/Tacy jesteśmy.
Nigdy wcześniej o nim nie slyszałam, a fajne to. Niektóre wątki całkiem mi bliskie, np. dziewczyny zmagającej się z dużą otyłością... choć nie wiedziałam, że taki motyw tam będzie, jak zaczynałam oglądać Pfft
Serial opisywany jako dramat - komedia, ale ja w tym komedii nie widzę. Raczej dramat obyczajowy, w którym zabawne momenty czasem się zdarzają, jak to w życiu.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ploion
Dodany dnia 16/03/2018 09:35
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

Dobrze, że zapodałaś. Akurat nie ma co oglądać a też jestem serialomaniaczką Smile
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
ef
Dodany dnia 16/03/2018 14:50
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

This is us jest bardzo dobry. widziałam wprawdzie tylko pierwszy sezon, ale na pewno obejrzę i drugi.

Choć na razie nie mogę oderwać się od mojego Mozarta. oglądam trzeci raz. i nie mogę, nie jestem absolutnie w stanie, oglądać niczego innego.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
misio
Dodany dnia 19/03/2018 22:54
Awatar

Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 08.01.18

Ja oglądam Homeland -Zakochałem sie w tym serialu i śledzę już 6 sezon.
Film opowiada perypetie agentki C.A.I. , która ma chorobę dwubiegunową.
 
sigma
Dodany dnia 08/09/2018 19:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Chcieliśmy wczoraj sprawdzić, czym jest Rojst - jak sprawdziliśmy, to do nocy oglądaliśmy Wink Cztery odcinki były do tej pory, za tydzień wyjdzie ostatni - i strasznie mnie to wkurza, że muszę tyle czekać na wyjaśnienie wszystkich wątków Pfft
Dobry serial, świetni aktorzy, mnóstwo smaczków z lat '80... a po czwartym odcinku miałam koszmary Ehmm
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:

50,116,802 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024