25 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
depilacja, kobiecość, kosmetyki i tym podobne
herbatka
Dodany dnia 24/02/2012 17:41
Awatar

Medalista


Postów: 603
Data rejestracji: 16.09.11

Hmm.. mnie wystarcza 3-5 minut, za to mojej córce makijaż zajmuje 10-15 plus drugie tyle na ułożenie fryzury.
Cóż.. prawa młodości Wink
[color=#0000cc]As long as you don't choose - everything remains possible.[/color]
 
martyna
Dodany dnia 24/02/2012 19:11
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

umycie głowy, zrobienie makijażu i fryz. = max 15 min no ale ja swoje kosmetyki nie wożę w 3 walizach a ich koszt to nie 20 tys zł
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
girl interrupted
Dodany dnia 24/02/2012 20:23
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Nie robię makijażu - chyba nie nadaję się do "Rozmów w Toku"
 
sensitivechild
Dodany dnia 24/02/2012 21:04
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Ok.15 min Wink Widziałam migawki tego odcinka, sama się zastanawiam czemu wciąż to oglądam - tematy coraz głupsze w moim odczuciu,a jednak tvn o tej porze włączony jak wół
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Jaskolka
Dodany dnia 24/02/2012 21:06
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Hm, ja makijażu też nie robię... nawet nie umiem.
W łazience potrafię siedzieć długo, ale to dlatego, że jak już wlezę do wanny, to jest mi dobrze i cieplutko i nie chce mi się wychodzić. A w myciu głowy to najgorsze jest suszenie, chyba z 15 minut mi zajmuje, ale mam długie włosy, a z niedosuszoną głową wychodzenie na zimę już przerabiałam i nie chcę znowu się przeziębić. Lubię zresztą umyć wieczorem, i niech sobie schną przez noc - ale zimą to i pod ciepłą kołdrą mi zimno, jak mam mokre włosy...
 
Diuna
Dodany dnia 24/02/2012 21:41
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Moja kosmetyczka pęka w szwach. Na półkach w łazience milion balsamów do ciała, pilingów i innych maseczek. Z włosami mam spokój- krótkie.
I dokładnie 23 lakiery do paznokci.
Srutututu, pęczek drutu
 
sigma
Dodany dnia 24/02/2012 21:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Makijażu nie robię, uczesanie włosów... hmmm... 10 sekund?
No chyba że mi bardzo zależy i sięgnę po prostownicę, to wtedy długo, nieraz i z 20 minut, bo nie mam wprawy i ręce mnie bolą. A. mi to samo potrafi zrobić w niecałe 5 Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Diuna
Dodany dnia 24/02/2012 21:56
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Unikam elektrycznych maszyn do stylizacji od kiedy przypaliłam się lokówką.
A tak swoją droga, dziewczęta, wiecie, że nieogolone nogi to najlepszy środek antykoncepcyjny? Jak stanowczo się wtedy odmawia...
Edytowane przez Diuna dnia 24/02/2012 21:59
Srutututu, pęczek drutu
 
sigma
Dodany dnia 24/02/2012 22:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja tam stosuję skuteczniejszy Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Czader
Dodany dnia 24/02/2012 22:21
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[quote]nieogolone nogi to najlepszy środek antykoncepcyjny?[/quote]

Phi, gasimy światło i nie przejmujemy się takimi szczegółami Pfft :figielek

 
Diuna
Dodany dnia 24/02/2012 22:49
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Nie, nie Czader. Nie ma dyskusji.
Srutututu, pęczek drutu
 
Alia
Dodany dnia 25/02/2012 11:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Maluję się wyłącznie na większe wyjścia, do szkoły po prostu mi się nie chce (zwłaszcza, kiedy wstaję o 5.30, a lekcje zaczynam o 7.10). Wtedy zajmuje mi to około 20 minut. Mycie głowy i suszenie to jakieś pół godziny, czasem nawet godzina - ale to kiedy mam czas, myję głowę, owijam włosy ręcznikiem (i na przykład siadam przy komputerze), a dopiero po jakimś czasie suszę. Włosy mam średniej długości i dość gęste. Nie układam, nie prostuję, ale samo suszenie trwa.
 
bursztynka
Dodany dnia 06/04/2012 23:21
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

chcialam wam " zareklamować" ostatnie moje odkrycie w sumie dzięki mojej sąsiadce.

Idzie wiosna, a jak idzie wiosna to zawsze jakoś lubię świeże zapachy i jakoś tak od sąsiadki dostałam pewne mydełko.

znana marka na literkę D, znana z białych kremowych mydełek, wypuściła serię - go fresh- zieloną i żółtą.

Jest fantastyczna.
Mi szczególnie podszedl ten żółty, aż sprawdzę w necie, czy w tej serii występuje także dezodorant.

Coś wspaniałego.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Pogodna
Dodany dnia 24/06/2012 21:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Pragnę wrócić do tematu - tytułowego Grin jak sobie przypomnę jakie mieszane uczucia wywołał jak go podjęłam to mi się tak sentymentalnie robi Kwiatek
...otóż zakupiłam ten depilator, przechodziłam katusze - BOŻE JAK TO BOLI! tatuaże przy tym to pikuś! I wrażenie mam takie - on urywa a nie wyrywa włoski! Bo widzę że niektóre są bez cebulek, fakt nie muszę codziennie katować nóg maszynką ale też jakoś 4 tygodni bez golenia nie mam- ahhh te reklamy, no i odrastają cieńsze.., ale wrastają znaczy to, że widzę włoska i chce go wyrwać a on siedzi pod skórą i trzeba wtedy pęsetą, wyczytałam gdzieś, ze trzeba robić peeling po depilacji no i robię a czy coś to daję - nie widzę różnicy.
Jeśli chodzi o pachy to chyba za żadne skarby bym tam depilatorem się nie zaszyła -aż taką sadomasochistką to nie jestem to samo bikini, chociaż może się przyzwyczaję i za każdym razem będę jechać wyżejEhmm
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Herbaciana
Dodany dnia 24/06/2012 21:53
Awatar

Startujący


Postów: 122
Data rejestracji: 07.04.12

Pogodna, mam podobne wrażenia po depilacji depilatorem "starej generacji" (znaczy się wyprodukowanego na początku tego wieku). Po prostu taki urok depilacji, która dla naszej rasy nie jest naturalna. Nie jesteśmy Indianami.

Co nie oznacza, że chodzę zarośnięta, a i tak spódniczkę czy sukienkę wkładam w wielkie święto. Raz podcinając maszynką to, czego nie mogłam wyskubać zacięłam się tak, że ostrze oderwało mi kawałek skóry i mam szpetną bliznę. Poza tym moje nogi zdobią piękne ślady po noszeniu długich skórzanych glanów... Dobani
 
sigma
Dodany dnia 25/06/2012 11:56
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja mam takie same wrażenia po używaniu depilatora jak najbardziej nowej generacji, z jakimiś niby znieczulającymi nakładkami itp. Pic na wodę, wyszarpywanie włosów na żywca nie może nie boleć.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Pogodna
Dodany dnia 31/08/2012 20:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Chciałabym dziś zwrócić uwagę na sprawę odpryskania lakieru do paznokci, otóż pewnie wiele z was zauważyło, że można kupić całą gamę lakierów w kioskach, na bazarach w przepięknych kolorach i za2-3 złote. Jednak ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Moje osobiste sposoby na trwałość lakieru a zarazem umocnienie płytki to: wylanie żelu na paznokcie, jeśli ktoś ma swoją lampę to super, może robić sam w domu, można też iść do kosmetyczki koszt niewielki bo polega to na zmatowieniu płytki (i tu zwracajcie uwagę, żeby pilnikiem wam nie zryły paznokcia tylko ZMATOWIŁY) i na to nakłada się pędzelkiem żel i wkłada się pod lampę UV.
Jednak można zrobić to w domu bez żelu i lampy UV wystarczy kupić lakier essence studio nails jest to lakier nawierzchniowy. Malujemy paznokcie na wymarzony kolor i po wyschnięciu nakładamy lakier nawierzchniowy i mamy trwałe kolorowe pazurki, które tak łatwo nam nie odpryskująSmile
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Pogodna
Dodany dnia 02/11/2012 20:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Mnie zastanawia skąd w ludziach bierze się taka intuicja, że często nie mają pojęcia o swoich typach kolorystycznych a potrafią dobrać ubrania tak, by kolorem właśnie podkreślić swój typ. Niebieski jest idealny dla pani lato Smile.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
sigma
Dodany dnia 02/11/2012 20:55
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja nie umiem określić swojego typu kolorystycznego, bo nie mam pojęcia, jaki kolor ma moja cera Pfft
A niebieski po prostu lubię... zakładam, że pasuje mi do koloru oczu Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Pogodna
Dodany dnia 02/11/2012 21:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Jesteś latem. Rzadko są "czyste" typy kolorystyczne. Jeśli większość cech jest na dany typ to przyjmuje się, że taki jest. Polki to prawie wszystkie są latem - te blondynki. Chyba, że włosy mają odcień złotawy a nie popielaty to wtedy nie.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
o tym, że psychiatra nie gryzie Znalezione w sieci 1 06/09/2020 22:43
w tym swiecie jestem jeszcze ja Przedstaw się 4 23/07/2020 18:12
wiertarka, męskość, piłka i tym podobne Porozmawiajmy 19 22/09/2019 23:20
O szukaniu męża / żony i podobne sprawy Znalezione w sieci 3 04/10/2014 10:05
Brak empatii i tym podobne. Zaburzenia osobowości 21 22/09/2014 13:54

50,292,139 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024