29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ciągle jeszcze ten świat jest piękny
martyna
Dodany dnia 15/07/2011 16:26
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Girl pisz sobie o odchudzaniu jeśli chcesz po prostu u mnie te konkrety typu przejechałam 27 km ( wątek co zrobiłam dla swojego leczenia ) 20 km na rowerze przejechane, mnie napędzają ok ja też mogę przejechać 20 km skoro jeździłam po 50 itp I masz rację media z każdej strony zasypują nas dietami ćwiczeniami etc. Ale ok Twój wątek pisz sobie co chcesz ja się już nie czepiam. Kwiatek
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sensitivechild
Dodany dnia 21/07/2011 14:02
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Girl, co u Ciebie?
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
girl interrupted
Dodany dnia 03/08/2011 12:43
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Wypłata odebrana, to już chyba 8 - kiedy to zleciało? Psychicznie czuję się dobrze tylko... temperatura ciała spada mi poniżej 36 stopni i podejrzewam albo działanie Abilify (najbardziej prawdopodobne), albo niedoczynność tarczycy albo dietę. Kontynuuję psychoterapię i jest to dla mnie fajne i fascynujące. Na każdym spotkaniu dowiaduję się czegoś nowego o sobie i wychodzę silniejsza, tak mi się wydaje.
Martyna jeszcze raz przepraszam, zachowałam się jak słoń w składzie porcelany ale dla mnie osobiście rower jest synonimem walki z chorobą i przezwyciężeniem bierności.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
hadassa
Dodany dnia 03/08/2011 12:58
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Girl, miło się czyta...oby tak dalej...Smile
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
martyna
Dodany dnia 03/08/2011 13:06
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Girl nie przejmuj się mną Kwiatek.
Zdrowiej i walcz z choroba i biernością Grin.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sensitivechild
Dodany dnia 03/08/2011 22:07
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Girl, tak się cieszę, że napisałaś Smile))))))))) Co do tej temperatury to dobrze byłoby zweryfikować.. trzymaj się Smile
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
girl interrupted
Dodany dnia 07/08/2011 08:24
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Temperaturę sama zweryfikowałam - to się chyba somatyzacja nazywa. Co by nie było oswajam się z myślą, że nie umieram i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na terapii będę pracować teraz nad poprawieniem stosunków z rodziną, trudno mi jest bo tutaj się trochę ochłodziło. No ale do roboty, nie ma na co czekać.
Czuję się w sumie od jakiegoś czasu tak, jakby ktoś mi dał drugie, zdrowsze życie a to nie "ktoś mi dał" tylko sama sobie wypracowałam z terapeutką na terapii. Zrobiłam się bardzo carpe diem, to chyba dobrze... Oby trwało jak najdłużej i nie znikało (choć zawsze znika z jakichś powodów...) Jest mi strasznie dobrze w życiu.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
martyna
Dodany dnia 07/08/2011 08:38
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Cieszę się że jest u Ciebie dobrze, naprawdę sie cieszę .Buziak
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sensitivechild
Dodany dnia 07/08/2011 09:12
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Girl, to co piszesz jest cudowne Smile tak strasznie podoba mi się Twoje nastawienie - do tego, że sama zawdzięczasz sobie (i terapeutce) swój dobrobyt Smile Jesteś kowalem swojego losu, a przez to nie ucieka Ci przez palce... buziakiSmile
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
hadassa
Dodany dnia 07/08/2011 12:06
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

[quote][b]girl interrupted napisał/a:[/b]
Jest mi strasznie dobrze w życiu.[/quote]

Girl, bardzo się cieszę, oby jak najdłużej tak zostałoSmile
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Nadzieja
Dodany dnia 07/08/2011 12:52
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Cieszę się, oby to już się nie zmieniłoSmile
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Life
Dodany dnia 07/08/2011 14:30
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Girl nawet nie wiesz, jak dobrze czyta się takie rzeczy. Daje to do myślenia, że można inaczej. Dziękuję Ci, że walczysz o siebie i o tym piszesz. Mnie to bardzo podbudowuje, bo dzięki temu mam nadzieję, że jak będę się bardzo starać i pracować nad sobą na terapii, to mój wysiłek w końcu zaowocuje.
[b]3mam mocno kciuki, by nigdy nie zabrakło Ci cierpliwości i wytrwałościSmile[/b]
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
girl interrupted
Dodany dnia 13/08/2011 21:38
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Mam dziś niesmak i dość spotykania w moim małym mieście zdrowych, niewtajemniczonych znajomych. Nie wiem, jak się mam zachować zupełnie - może wypalę "no wiesz nie studiuję bo mi się zwariowało i zajmuję się wariowaniem". Wysiadam przy takich sytuacjach i tracę ochotę wychodzić gdziekolwiek. Jest to dla mnie krępujące i mam ochotę uciekać.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Nieustraszona
Dodany dnia 13/08/2011 23:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Hm... Ciekawa opcja z tym zwariowało mi sie... Zawsze istnieje opcja Wiesz zachorowalam i musialam przerwac studia. I zbyt na co
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
girl interrupted
Dodany dnia 16/08/2011 20:05
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Byłam dziś na zakupach - zakupy udane choć wróciłam skołowana i zmęczona ale bardzo miło mi było z mamą spacerować po mieście i jej się doradzać. Bardzo ją kocham.
Hm... już prawie rok tu jestem a zauważam, że bardzo mało się jeszcze otworzyłam, mało się udzielam w Waszych wątkach, jestem trochę "[i]z boku[/i]" - może sama się ustawiam na takiej pozycji w życiu by czuć się bezpiecznie?
Wniosek z terapii jest taki, że dobrze by było poluzować zmysły i sobie całkiem odpuścić, trochę odprężyć kości przez taniec, relaks (i przez trzyliterowe słowo na "s", którego nie pomnę hehe) - mam sobie coś wybrać tylko mi akurat tańczenie wydaje się bardzo trudne, ogólnie zabawa i spontaniczność jest trudna, być może wynika to z DDA. A może padnie na yogę? Któż to wie ale jeśli tak miałoby się stać to na początek w domu, z podręcznikiem. Ciągnie mnie w tę stronę.
A jeśli chodzi o kolegę z podstawówki to mnie ta sytuacja wyczuliła i oczywiście, nie da się przewidzieć, kogo spotka się w autobusie, na przystanku czy w zieleniaku ale postaram się bardziej hmm otworzyć? Tak właśnie.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
girl interrupted
Dodany dnia 20/08/2011 13:13
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Dziś czuję się pochłonięta, zeżarta przez życie (jeszcze nie strawiona, jeśli chodzi o szczegóły). Potrzebuję spokoju, mniej bodźców, mniej ludzi wokół. Nie wiem, czy jeśli sobie to dam to będzie lepiej, zobaczymy.
Czuję się jak

[img]http://3.bp.blogspot.com/-uPxbygz4lz0/Ta65m3JeQkI/AAAAAAAAAJI/b9p1bvScLCU/s1600/leave_me_alone_by_nightowlmadness.jpg[/img]
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
ef
Dodany dnia 20/08/2011 14:16
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

spróbuj sobie to dać. jeśli nie zadziała to będzie znaczyło, że chodzi o coś innego...
ściskam mocno.
Pocieszacz
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
martyna
Dodany dnia 20/08/2011 16:08
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Girl to daj sobie ten spokój.
Ja jadę tutaj jak szukam spokoju
[img]http://bi.gazeta.pl/im/9/6903/z6903859X,Spokoj-Malpiej-Wyspy--Zdjecie-wykonano-21-lipca-br-.jpg[/img]
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Anise candy
Dodany dnia 21/08/2011 01:25
Finiszujący


Postów: 214
Data rejestracji: 14.03.11

[quote][b]girl interrupted napisał/a:[/b]
Dziś czuję się pochłonięta, zeżarta przez życie (jeszcze nie strawiona, jeśli chodzi o szczegóły). Potrzebuję spokoju, mniej bodźców, mniej ludzi wokół. Nie wiem, czy jeśli sobie to dam to będzie lepiej, zobaczymy.
Czuję się jak

[img]http://3.bp.blogspot.com/-uPxbygz4lz0/Ta65m3JeQkI/AAAAAAAAAJI/b9p1bvScLCU/s1600/leave_me_alone_by_nightowlmadness.jpg[/img][/quote]

Czasem by się chciało wcisnąć "PAUZĘ" i powiedzieć "nie mam ochoty się już bawić".... Mam nadzieję, że powoli Ci lepiej.
 
http://www.monile.blog.pl
girl interrupted
Dodany dnia 24/08/2011 23:50
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Dziękuję Wam ef, martyna, Anise.
Tak, chodziło o lekki odpoczynek od życia. Czuję się lepiej choć... trochę nie radzę sobie ostatnio z głodem. I zastanawiam się, czego to mógłby być głód, może to głód miłości?
I jestem tu sobie z Wami choć nieraz czuję się jak najgorsza, jak najbardziej zaburzona - to chyba świadczy o moim niskim poczuciu własnej wartości albo o tym, że bardzo sobie wzięłam do serca moje F20. Zastanawiam się, jak to ma się do słów terapeutki, że funkcjonuję rewelacyjnie hehe.
Dziękuję za każdy przejaw Waszej życzliwości, to tylko wirtualny świat ze wszystkimi swymi minusami ale można tutaj właśnie uczyć się, że można poprosić o wsparcie, można gorzej się czuć - takie miejsca mają sens.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48
Schizofrenia prosta - przemyślenia, spekulacje, wasze zdanie... Czym ona jest według was samych??? Schizofrenia 14 17/08/2020 20:46
w tym swiecie jestem jeszcze ja Przedstaw się 4 23/07/2020 18:12
czy depresja jest uleczalna? Depresja 78 16/04/2020 12:11
A na nerwicę najlepsza jest... Przedstaw się 14 01/01/2020 14:02

50,118,305 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024