20 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 dzień Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
Dzisiaj zrobiłam/em dla swojego leczenia
tajfunek
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2010 12:16
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Nie spędzam dnia wolnego w łóżku. Umówiłam się na spotkanie, w końcu wyjdę gdzieś z domu. Nie skupiam się na chorobie. Żyję tak jakbym była zdrowa...Wink
Edytowane przez tajfunek dnia 21/10/2010 12:17
 
verdemia
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 23/10/2010 17:06
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

dziś zrobiłam przegląd w szafie i masowo rozdaję ubrania w rozmiarze S i małym M. Już długo nie mogę wrócić do dawnej wagi więc po co się katować codziennie rano otwierając szafę, że tam wszystko takie malutkie? Lepiej dla własnego zdrowia psychicznego kupić sobie coś ładnego w odpowiednim rozmiarze.
 
Nadzieja
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 23/10/2010 19:11
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Dzisiaj stoczyłam ze sobą małą wojnę i udało zapanować mi się nad objawami. Było ciężko, ale udało się. Tylko te, myśli..
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
girl interrupted
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2010 02:21
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Ten temat uświadamia mi, jak mało robię dla poprawy zdrowia. Codziennie bym musiała wpisywać "przespałam cały dzień, przesiedziałam przed kompem noc" a chyba nie o to chodzi. Ale...
Zakwitła mi w głowie myśl o pracy, nie wiem co z tego wyjdzie lecz już same myśli są sygnałem, że być może czekają mnie pozytywne zmiany. Plus zdecydowałam się na regularniejszą psychoterapię więc można powiedzieć, że dałam sobie to, czego potrzebuję.
Tylko jest mi trudno zaakceptować moją potrzebę tego rodzaju wsparcia, zaopiekowania się sobą. Próbowałam żyć bez terapii ale jest to dla mnie trudne. A przypomniało mi się, jak ktoś na forum napisał o tym, że odczuwa lęk przed zakończeniem terapii - odpowiedź banalnie prosta: poszukaj sobie terapeuty psychoanalitycznego, dopiero śmierć was rozdzieli. I to jest trafne w moim przypadku.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
irian
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2010 09:31
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

kurcze, trochę się tego u mnie nazbierało Smile
- rzuciłam palenie!
- w piątek poszłam na domówkę do kumpla, a w sobotę na spotkanie z klasą z liceum do pubu -> pierwsze imprezy od jakiegoś miesiąca, dużo wątpliwości, ale było zarąbiście Smile
- uczę się odpuszczać sobie gdy naprawdę nie mam siły bez wyrzutów sumienia
- zaczęłam dbać o siebie (co wiąże się z rzuceniem palenia, regularnym spaniem, odpoczynkiem itp itd)
- staram cieszyć sie każdym dniem , nigdy nie wiadomo co przyniesie następny Grin
 
http://pamietnikirian.blog.pl
hadassa
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2010 09:45
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Na razie wstałam i włączyłam komputerPfft
Jak dla mnie w tej chwili, to już coś
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Nadzieja
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 18:35
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

jak do tej pory nie zrezygnowałam z prochów(tabletek) mimo, że od nich [b]TYJĘ[/b], nie zrezygnowałam z terapii i leczenia
we wtorek zaczaruję Pana Doktora zmniejszy mi leki co niektóre odstawi i dostanę taki lek dzieki któremu wrócę do wagi lekkiej
Edytowane przez Nadzieja dnia 26/11/2010 18:39
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 18:53
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

wrrrrrrrrrrrrrrrr
będę gryźć Angry
Nadi czy myślisz że ten wątek powstał po to by wykazać jak się zniszczyć ?
co znaczy powrócę do wagi lekkiej?
=> wróce do anoreksji w pełnej klasie ?
co znaczy zaczaruje lekarza by zmniejszył mi leki?
=> to znaczy zmanipuluję? oszukam ?
przepraszam ale chyba tez muszę isć na urlop bo mnie tutaj coś trafi i nie potrafię ze spokojem czytać takich wypowiedzi .A ignorować póki co nie potrafię jeszcze.Angry

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Kati
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 19:05
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Nadi, zgadzam się z Martyną. Nie kasuję. Niech Makro zadecyduje.
 
Nadzieja
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 20:00
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Przepraszam Martyna, wybacz proszę, nie wiedziałam że to na Ciebie tak źle podziała.Prosi
Nie wiem dlaczego uważacie, że mam w głowie tylko manipulacje mojego lekarza( rzecz chyba raczej niemozliwa) i doprowadzenie sie do wagi kosciotrupiej. przytyłam teraz i chcę schudnąc trochę bo sie źle z tym czuję.... Dobra nie powinnam tego tu pisać. Ja bym mogła to bym sama wykasowała. Makro sie wścieknie bo i tak jest na mnie zły. Wiecej nie będę pisac takich tekstów tylko Martyna nie odchodź, najwyżej ja to zrobię jak mnie Makro wcześniej nie zbanuje. Nie zdziwię się.
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 22:15
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Nadi nie "okładaj się " słowem znowu ok?
Nikt nie jest na Ciebie zły , w sumie to Twoje życie i co z nim zrobisz - Twoja sprawa.
Ja mam dość, mówię pass.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Makro
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 22:18
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nadzieja, o jakim zrzucaniu kilogramów bełkoczesz? Zrzucanie kilogramów to jest realna rzecz po utrzymaniu się w prawidłowym BMI przez co najmniej kilka lat. To o czym piszesz to choroba. A na koniec i tak przypomnę, że ty ponosisz odpowiedzialność za swoje zdrowie.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Nadzieja
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 22:22
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Tak masz racje moje życie moja sprawa!
Tylko dlaczego zawsze aby to co ja napisze jest takie niszczące i złe. Nikt sie nie zastanawia, ze może to co napisał nja mnie źle działa! ale nie ważne
Przeprosiłam.Tak xle na was działam więc lepiej bedzie jak usune się z forum. To tyle.
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Makro
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 23:19
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nadzieja nie rób akcji z zabieraniem zabawek z piaskownicy. Chyba pisząc tego posta godziłaś się z reakcją. Prawdę powiedziawszy byłbym zachwycony gdybyś zastanowiła się nad tym dlaczego bezwolnie poddajesz się chorobie. Dałabyś mi na pewno przyjemność gdybyś to zrobiła, zamiast pokazywać bierność wobec ED - dlatego przypomniałem że leczenie jest zależnie od ciebie.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Kati
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 26/11/2010 23:48
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

O Boooże, znowu "Akcja Nadzieja". Sorry, nie mogłam się powstrzymać od tego komentarza, bo czuję znużenie ciągłym obracaniem tymi samymi argumentami: waga, reakcja kogoś, przepraszam, jestem beznadziejna, a na koniec idę sobie bo Wam szkodzę. Kiedyś normalnie siadę i spiszę słownik, do użytku dla nowoprzybyłych na wypadek kolejnej - a dla nich pierwszej akcji. Nadi, weź w końcu się za siebie, bo szkoda lat, dziewczyno. Marnujesz SWOJE życie, nie nasze.
Edytowane przez Kati dnia 26/11/2010 23:48
 
Nadzieja
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 27/11/2010 17:44
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Wiesz Kati nie życzę Tobie by ktoś kiedyś napisał tak na Twój temat. Może to jakie mam problemy, jest dla Ciebie nużące, być może smieszne. Zresztą nie ważne masz prawo tak uważać. Ale to w jaki sposób to zrobiłaś jest strasznie przykre.
Nie znasz mnie Kati, mało o mnie wiesz....
Tak, marnuję tylko swoje życie.
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Kati
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 27/11/2010 18:19
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Nie napisałam Nadi, że Twoje problemy są dla mnie nużące, tylko ten sam sposób reagowania na próby otoczenia postawienia Cię na nogi czy też pokazania, że tkwisz w chorobie. No - a po moim komentarzu, wrednym ale szczerym do bólu - przynajmniej masz realny powód, żeby się nad sobą poużalać, że czujesz się niezrozumiana. To rób to - przecież to uwielbiasz. Głaskanie Cię po glowie - szczególnie w chorobie - nie daje nic. Unaonacznianie prawdy - też. Za każdym razem jest to samo "przepraszam, jaka jestem beznadziejna". To może raz się chociaż zdrowo wkurzysz, szczerze Ci tego życzę. I nie martwię się, że jestem obiektem Twojej złości. Złość jest potrzebna i zdrowa. A że źle Ci nie życzę, może zauważyłaś przez ten ponad rok. . Jeśli nie - trudno się mówi, jakoś to przeżyję.
 
Nadzieja
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 27/11/2010 19:03
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Nie, to nie jest tak Kati, że chcę się nad sobą użalać i to nie jest tak, że to uwielbiam.!!!Odebrałam tak Twój poprzedni post jak napisałam i nie było to użalanie się tylko pokazanie jak się poczułam, gdy to przeczytałam.
Tak tkwię w chorobie i wcale też nie oczekuję, że ktoś ma mnie głaskać po głowie...
Nie napisałam też, że mi źle życzysz, chodziło mi o ten jedyny post. Zawsze miałam i mam do Ciebie szacunek i zauważyłam, że mi chcesz pomóc, dlatego może ten wpis teraz zabolał tak bardzo.
I wierz albo nie, ale są momenty, że napradę czuję się niezrozumiana.Dla mnie to wszystko jest cholernie trudne, są/ były momenty, że naprawdę było lepiej, teraz znowu dno. I to nie jest tak, że nic nie robię, że się nie staram...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Kati
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 27/11/2010 19:07
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Nadi, on Cię nie miał zaboleć, tylko wkurwićSmile No cóż, może jeszcze kiedyś spróbuję i będzie właśnie tak. Ech Nadi, naprawdę osób głaszczących Cię po głowie i trzymających w uścisku współczucia masz wokół siebie bez liku - patrz blog. No to ja stanę w poprzekSmile Życzę zdrowienia, siły i dużego wkurwa.
 
Nadzieja
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 27/11/2010 19:42
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

[b]Kati [/b]wku*** i to nie wiesz jak bardzo, w ogóle cała ta wczorajsza sytuacja, u mnie jest tak, że najpierw mnie wszystko wku** a potem dopiero boli, gdy napięcie spadnie i emocje wyciszą. Co do blogu to nie jest do końca tak jak myślisz...
Ty mi lepiej tego wku* nie życz, bo ja i tak jestem pogranicznikiem i chyba potrzebuję wyciszenia i stabilizacji, a zresztą diabli wiedzą czego ja potrzebujęShock

Do tego co[b] Makro[/b], Ty napisałeś to w tym momencie chyba ciężko jest mi się sensownie odnieść, ale zastanowilo mnie to i dotarło do zmulonych resztek komórek szarych jakie jeszcze chyba posiadam...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
smutno mi dzisiaj Porozmawiajmy 6 03/03/2022 21:44
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Trening metapoznawczy dla pacjentów ze schizofrenią Schizofrenia 5 25/06/2021 00:37
Prezent dla dziecka 12-13 lat Dzieci 11 01/01/2021 16:44
Prośba o pomoc, ankieta dla osób z zaburzeniem odżywiania Ogłoszenia 1 14/05/2019 18:20

50,265,430 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024