19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
10:19:45 Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Humor
 Drukuj temat
Dowcipy okołomedyczne
bursztynka
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2012 07:13
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Pfft Niezła stronka, dzięki forumowiczom za odświeżenieGrin
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
girl interrupted
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2012 08:41
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Chyba tego jeszcze nie było tutaj.
Jaka jest różnica pomiędzy psychotykiem, neurotykiem i matematykiem? Psychotyk wierzy, że 2+2=5, neurotyk wie, że 2+2=4 ale to go zabija, matematyk po prostu zmienia zasadę.
 
Perfidia
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2012 08:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Tak Jaskółko, taki prawdziwy odkurzacz Grin
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2012 09:11
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

moja wyobraźnia już sie uruchomiła i o ile odkurzacz do nosa dla dzieci znam to wyobraziłam sobie Perfidię odszczekującą na stole Grin


Pacjent w prywatnym szpitalu ustala szczegóły dotyczące zabiegu. Rozmowa z anestezjologiem:
- A ile będzie kosztować narkoza?
- 1200 zł.
- 1200 zł za to, żeby mi się film urwał?! Trochę drogo, nie sądzi pan?
- Nie. Urwany film dostaje pan gratis. Opłata jest za to, żeby się znowu zaczął wyświetlać.

Mężczyzna przychodzi do doktora i mówi:
- Doktorze, bardzo mnie niepokoi fakt, że mój syn przespał się z taką jedną dziewczyną... i ona zaraziła go taką jedną, wstydliwą chorobą...
- Niech przyjdzie do mnie, coś poradzimy - odpowiedział doktor.
- Ale to jeszcze nie wszystko... Syn zaraził służącą!
- Nieprzyjemna sytuacja...
- I to jeszcze nie wszystko, doktorze. Ja zaraziłem żonę...
- No patrz pan - wykrzyknął z oburzeniem doktor. - Jedna dzi*ka, a zaraziła tylu przyzwoitych ludzi!
Edytowane przez martyna dnia 23/03/2012 10:56
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Perfidia
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2012 17:04
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Martyna - ale ja wlazłam pod stół, a nie na Pfft

===

Dyrektor Szpitala Psychiatrycznego oprowadza gościa po placówce. W pewnym momencie wchodzą do pomieszczenia, w którym stoi wanna pełna wody. Dyrektor wyjaśnia:
- A to jest nasz pokój diagnostyczny. Przyprowadzamy tu delikwenta, dajemy łyżeczkę, filiżankę i wiadro, a następnie prosimy, aby wybrał jedną rzecz, której użyje do opróżnienia tej wanny.
Gość wpada w słowo:
- Aaaa! Rozumiem! Prawidłowa odpowiedź to wiadro, więc tych, którzy wybiorą łyżeczkę lub filiżankę bierzecie na oddział!
Na co dyrektor:
- Prawidłowa odpowiedź to "wystarczy wyciągnąć korek, a wanna sama się opróżni". Czy szanowny pan życzy sobie łóżko koło okna, czy koło drzwi?
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 23/03/2012 17:46
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

to ja proszę koło okna Grin

[quote]Martyna - ale ja wlazłam pod stół, a nie na [/quote]
upsZawstydzony


Pewien uczciwy lekarz na świadectwie zgonu, w rubryce "przyczyna zgonu" po prostu złożył swój podpis.

Rodząca kobieta została za późno zabrana do szpitala i poród odebrano w warunkach niemalże polowych - na szpitalnym parkingu. Poród się udał, jednak kobieta, pochlipując, powiedziała stojącej najbliżej pielęgniarce, że nigdy w życiu nie było jeszcze jej tak wstyd. Pielęgniarka próbując ją pocieszyć, mówi:
- Niech się pani nie martwi, dwa lata temu mieliśmy tu kobietę, która musiała urodzić w szpitalnej windzie.
Na to pacjentka zanosi się jeszcze większym płaczem i mówi:
- To też byłam ja !!!

Matka przyprowadziła swoją osiemnastoletnią córkę do lekarza, informując go, że córka nieustannie cierpi na mdłości. Lekarz po zbadaniu córki stwierdził, że jest ona mniej więcej w czwartym miesiącu ciąży.
- Co też pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miała do czynienia z żadnym mężczyzną! Prawda, córeczko?
- Prawda, nawet się nigdy nie całowałam - zapewniła córeczka.
Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczął intensywnie wypatrywać w dal.
- Panie doktorze, czy coś nie tak? - pyta po pięciu minutach zaniepokojona mamuśka.
- Nie, nie! Po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje się jasna gwiazda i przybywa trzech króli. No więc stoję i czekam...



Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
inga
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 04/04/2012 09:45
Rozgrzewający się


Postów: 4
Data rejestracji: 02.04.12

dobre!!!
 
bursztynka
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 04/04/2012 14:16
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Pani Stasia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Stasia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Stasi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Stasia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost:
- Pani Stasiu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę.
- Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy.
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
martyna
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 04/04/2012 17:13
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

O matko ...


Dentysta schyla się nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi się tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?
Pacjent spokojnym głosem:
- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie ból zadawali... Prawda, panie doktorze?

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
bursztynka
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 04/04/2012 17:17
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

też dobreGrin
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
sigma
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 25/04/2012 12:43
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Jak dojść na dworzec?

Psychoanalityk: Masz na myśli ten długi ciemny budynek, gdzie od czasu do czasu zatrzymują się jadące to tu, to tam pociągi?

Prowokacyjny terapeuta: Założymy się, że nigdy się tego nie dowiesz?

Terapeuta rozmową: Nie wiesz, gdzie znajduje się dworzec i to cię nie tylko smuci, ale też bardzo wkurza

Specjalista od głębokiej psychoterapii: Chcesz wyjechać?

Specjalista od terapii gestalt: Proszę chcieć trafić na dworzec

Terapeuta tańcem: Zatańczmy taniec rozstań i spotkań!

Bioenergoterapeuta: Zrób "Sz-sz-sz sz-sz-sz sz-sz-sz" i powiedz, co teraz czujesz

Terapeuta rodzinny: Dla kogo z rodziny jest szczególnie ważne, byście szli na dworzec?

Systemowy terapeuta rodzinny: Spytam, co odpowiedziałaby twoja matka, gdyby to pytanie zadał jej ojciec?

Logoterapeuta: Jaki jest sens, by iść na dworzec?

Terapeuta reinkarnacyjny: Wróćmy do momentu twoich narodzin. Cóż to za karma, która każe ci być zależnym od innych?

Psychoterapeuta humanistyczny: Jeśli rzeczywiście bardzo chcesz się tam znaleźć, to sam znajdziesz drogę

Specjalista od neurolingwistycznego programowania: Wyobraź sobie, że już tam jesteś. Jakie kroki zamierzasz przedsięwziąć?

Hipnotyzer: Zamknij oczy. Twoja podświadomość zna drogę na dworzec

Specjalista od terapii kreatywnej: Skacz na jednej nodze, dopóki twoje ciało nie wygeneruje pomysłu

Przewodnik duchowy: By uzyskać odpowiedź, potrzebujemy więcej pozytywnej energii. Utwórzmy Krąg Mocy i znajdziemy twego Anioła Stróża

Trener: Jeśli podam ci rozwiązanie, to nie rozwiąże twego zasadniczego problemu

Psychiatra: Dworzec? Pociąg? Miejscówka, przedział czy kuszetka?

Specjalista od krótkoterminowej terapii: Wyobraź sobie, że stał się cud - i jesteś na stacji. Co się zmieniło w wyniku tego?

Dramatoterapeuta: Na dworzec... Dobrze. Zagrajmy to. Daj mi swój kapelusz, ja dam ci swoją kurtkę i ...

Terapeuta pozytywnym myśleniem: Zamknij oczy i powiedz sobie: "Jestem wspaniały i niepowtarzalny. Wierzę, że moja podświadomość zna drogę."

Behawiorysta: Proszę podnieść prawą nogę, przesunąć w przód, teraz postawić na ziemi. Dobrze. Cukierek dla ciebie

Grin Grin

A od siebie bym dodała - terapeuta psychodynamiczny: A jakie to ma dla ciebie znaczenie? Pfft
Edytowane przez sigma dnia 25/04/2012 12:49
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Perfidia
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 25/04/2012 13:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Bardzo dobre Grin
Psychiatra mi się podobał Grin
I behawiorysta Grin
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Rat
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 25/04/2012 15:11
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

cudne Smile Smile

[i]Terapeuta tańcem: Zatańczmy taniec rozstań i spotkań![/i] Grin

[i]Bioenergoterapeuta: Zrób "Sz-sz-sz sz-sz-sz sz-sz-sz" i powiedz, co teraz czujesz[/i]

jeden z lepszych dowcipów Smile
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
teczacpt
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 25/04/2012 23:03
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

[b]Specjalista od terapii kreatywnej: Skacz na jednej nodze, dopóki twoje ciało nie wygeneruje pomysłuShock
[/b]-wybiorę się na taki kursGrin
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
ef
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 26/04/2012 22:24
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

behawiorysta wymiata Grin
cukierek dla ciebie! Grin
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Perfidia
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 22/05/2012 22:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

How many therapists does it take to change a light bulb?
- None. The light bulb will change itself when it's ready.
- Just one, but it takes nine visits.
- "How many do you think it takes?"
- "How long have you been having this phantasy?"

[small]Tłumaczenia się nie podejmę, bo w moim wykonaniu to przestaje być śmieszne [/small]Boisie
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
ef
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 22/05/2012 22:45
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

haha Grin
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Perfidia
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 22/05/2012 22:56
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

No dobra, mam jeszcze jeden, też po angielsku. Też nie umiałabym dobrze przetłumaczyć:

[b] The Cat Test [/b]

To identify emotionally disturbed individuals accurately, Algozzine, Foster, and Kaufman (1979) developed the CAT TEST. This simple, yet novel test is easily administered by professionals, parents, and aides. It involves three simple steps.
(1) place testee in empty room facing far wall;
(2) place cat into center of room, close and latch door;
(3) after 10 minutes, open the door.

Algozzine, et. al., note that the CAT TEST allows fine discriminations between sub classifications of emotional disturbance. They offer the following guidelines for interpretation of results.

1. OBSESSIVE COMPULSIVE - four neat, meticulous piles of fur to be found in the corners of room - cat alive, but cold.

2. SOCIALIZED DELINQUENT - fur scattered randomly about the room and on testee - cat alive, still cold.

3a. MANIC/DEPRESSIVE (MANIC STAGE) - pieces of cat scattered randomly about room - cat terminated.

3b. MANIC/DEPRESSIVE (DEPRESSIVE STAGE) - pieces of testee scattered randomly about room - emotional stability of cat suspect.

4. PARANOID REACTION - testee cowering in far corner of room - cat alive and sleeping in center of room.

5. PSYCHOPATHOLOGY - only evidence of cat is skin, wrapped loosely about testee's head - cat assumed terminated.

6. SCHIZOPHRENIC REACTION - testee in center of room carrying on long existential discussion with cat - cat alive, but confused.

7. NEUROTIC REACTION - testee asking cat for advise about migraine headache - cat alive and still confused.

8. CATATONIC REACTION - testee in corner of room with back arched, hair on end, hissing and refusing to acknowledge presence of cat - cat alive, confused, and sexually aroused.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
martyna
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 23/05/2012 21:47
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

hahaha a w języku obowiązującym w tym kraju nie łaska ?Pfft


Z drzwi gabinetu lekarskiego wypada facet kopnięty przez zdenerwowanego lekarza.
- Następny proszę!
- Pan doktor chyba dziś nie w humorze. Może przyjdę jutro...
-- Och, nie! Po prostu tamten facet, którego od dziesięciu lat leczę na żółtaczkę dopiero dziś powiedział, że jest Chińczykiem.


Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Perfidia
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 23/05/2012 22:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]a w języku obowiązującym w tym kraju nie łaska ?[/quote]
Przeca napisałam, że za głupia jestem do takiego tłumaczenia Sad
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Po prostu dowcipy Humor 52 04/07/2022 17:26
Dowcipy o studiach i studentach Humor 10 16/03/2014 22:39

50,255,371 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024