19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 dzień Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
all right...
Espresso27
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 10/04/2017 22:31
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

Miałam zamysł opisać w wątku swoje obiekcje dotyczące wyobrażeń ale po długim namyślę stwierdziłam że stworzę wątek dotyczący "wątpliwości" czyli wszystkiego tego co do którego nie mamy pewności czy jest "all right".
Ponieważ czasami w życiu ciężko jest stwierdzić czy coś jest ok czy już nie...
(Jeżeli moderacja uzna to za niestosowne to z góry przepraszam za wyłażenie przed szereg...)

Moją obiekcją ostatnio bywają wyobrażenia, czasami jak bardzo nad czymś medytuję i umysł jakby na siłę nie chciał dopuścić do zderzenia świadomości z nieświadomością doznaję silnych zrywów wyobraźni, produkuje ona ostatnio obrazy które są powiązane z wątkami nad którymi się zastanawiam.
Przypominają one nieco slajdy, nagle znika obraz świata doczesnego i pojawiają mi się przed oczami żywe obrazy tego nad czym się zastanawiałam. Mniemam że to wyobraźnia... Tak jak sobie człowiek coś wyobraża i niby widzi coś "oczami wyobraźni"...
A mimo to mam wątpliwości...
Edytowane przez Espresso27 dnia 10/04/2017 22:40
 
martyna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11/04/2017 16:48
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Moze mi ktos napisac o czym jest ten watek?Ehmm
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Espresso27
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11/04/2017 17:09
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

Już o niczym.
I utkam ci cytat...
"Szukam siły nie po to by stać się mocniejsza od innych ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika: własne wątpliwości"

Może chciałaś mi dać do zrozumienia jaka jestem głupia? Czy co chciałaś?
Zgniotło mnie to jak robaka niepotrzebne istnienie... Rozwaliło zmiażdżyło.
Czasami patrząc z boku stawiamy kroki jak baletnica a w prawdzie poruszamy się jak słonie w składzie porcelany.

Jestem gałęzią w pół złamaną i nie wiem czemu ale ten wpis mnie boli roni łzy i uświadamia jak mnie ludzie nie rozumieją i jak ja ich nie potrafię.
Taka refleksja na dziś...
Edytowane przez Espresso27 dnia 11/04/2017 22:52
 
martyna
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2017 07:06
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Nadinterpretujesz, zwykle pytanie bez podtekstów. W sumie zamiast lamentować, przezucac odpowiedzialnosc na mnie za swoje emocje moglas zwyczajnie odp na moje pytanie.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2017 10:33
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

W pierwotnej wersji posta była odpowiedź na twoje pytanie, okraszona dość żałosną prowokacją w kierunku moderatorów.
Ale moderatorzy prowokację olali, więc cały post został zmieniony na wielki dramat.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Espresso27
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2017 11:32
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

Nie było tam żadnej aluzji do moderatorów. Teraz to Sigma nadinterpretuje tylko jasna odp co do tego co się z wątkiem stanie jeżeli faktycznie jest bez sensu.
Od razu poczułam się źle ale nie chciałam tego wywalać. I w sumie to właśnie do tego na służyć ten wątek do zastanowienia nad własnym zachowaniem. Czy jest stosowne.M myślisz że nadinterpretuje? Hm...
 
sigma
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2017 11:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Nie, twierdzenie, że moderatorzy niedługo pozamykają całe to opustoszałe forum to nie była jasna odpowiedź, co się stanie z tym wątkiem, jeśli jest bez sensu.
Że nie wspomnę, że regulamin tego forum jest ogólnodostępny i każdy wie, kiedy usuwamy lub zamykamy wątki.

A wracając do tematu - myślę, że masz jakiś bardzo duży problem, jeśli nie potrafisz sobie poradzić z pytaniem - o co ci chodzi.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Espresso27
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2017 12:05
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

To do forum a nie do moderatorów bo jest na nim mała frekwencja. Nic do Ciebie nie mam a nawet lubię niektóre z twoich postów.
Czasami dopisuje w nawiasach kwestie dotyczące wyprodukowanej treści żeby mi ktoś napisał czy to co piszę jest stosowne bo ja nie rozumiem treści regulaminu. Czytałam go i mogę czytać ze sto razy ale bez zrozumienia bo jest dla mnie nie jasny i jest go za dużo zebym była w stanie go pamiętać.

Na górze jest napisane o co chodzi w wątku i wydaje mi sie że w
miarę zrozumiałe jest to co tam piszę więc stwierdziłam że Martyna chce ze mnie zrobić głupka.
A jeżeli nie jest jasna treść moich wątpliwości no to na to już nic nie poradzę.

Ludziom nie można ufać...
Edytowane przez Espresso27 dnia 12/04/2017 13:06
 
martyna
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2017 14:08
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Moje pytanie bylo podyktowane tylko i wylacznie niezrozumieniem (zreszta nadal nie rozumiem)pierwszego posta. Zadnych osobistych wycieczek nie bylo.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Espresso27
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 08/01/2018 11:52
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

hm... Ja też nie rozumiem o co mi chodziło o.O Straszne to Boisie
 
Przeskocz do forum:

50,261,158 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024