29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
ChAD niszczyciel
piotrp6
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18/10/2016 12:12
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 17.10.16

Witam

mam 32 lata i mam Chada chyba od bardzo dawna bo dołków w swoim życiu miałem sporo dwa razy byłem hospitalizowany za pierwszy razem bylem źle zdiagnozowany (depresja) po pobiciu wyszedłem miałem terapię która mi mało dała jak poczytałem o chadzie myslalem że to mimo iż wszyscy mówili że to nie, to niemożliwe. Po jakimś czasie miałem zabieg odnośnie bezdechu senne po nim odstawiłem wszystkie leki i znowu zaczeła się po jakimś czasie hipomania robiłem interesy na setki tysięcy często nieopłacalne brałem kredyty to na siebie to na matkę zakładałem spółki aż wszystko padło. Próbowałem popełnić samobójstwo, wylądowałem w szpitalu poprawnie wreszcie zdiagnozowany ale długi trzeba spłacać, wszystko odkręcać, jedynie co mi pozostało brat, matka i wiedza bo byłem olimpijczyjkiem w liceum z matmy i fizy a wylądowałem jako wariat. Trochę przygnębiające ale trzeba z tym żyć

pozdrawiam
Piotr
 
kwiatek4
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18/10/2016 19:25
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Piotrze!
Coś w tym jest że Chad to niszczyciel ...Ja przez tą chorobę straciłam męża ( za kilka dni minie juz rok).Był chory na Chad przez to (długa mania ) zaniedbał swoje zdrowie i odszedł na zawsze...Chad to ciężkie wyzwanie ale odpowiednio dobrane leki,stałe ich przyjmowanie pomaga ...Smile Nie pisz o sobie ,że jesteś wariat ,bo nie jesteś ...Jesteś po prostu dwubiegunowy ..,zresztą sporo znanych ludzi Twórców , poetów ,artystów cierpiało lub cierpi na tą chorobę ... szacunek dla Ciebie ,że masz ścisły umysł ,ja jako humanistka nigdy nie ogarniałam matmy o fizyce nie wspomnę.. Jesteś młody masz rodzinę (mamę i brata) ,oni na pewno zrobią wszystko aby Ci pomóc ,jesteś dla nich ważnySmile Ja po tym roku bez swojego "chadowca" wcale nie czuję się lepiej ( pomimo wielu ciekawych "jazd" w naszym małzeństwie ) ...Jesteś młodym ,wartosciowym człowiekiem .Walcz z chorobą i naucz się z tym żyć ...Tyle na powitanie od drugiej połówki chadowca,która była swiadkiem chadowych jazd w manii i totalnych dołów w depresji ! Pozdrawiam Papa
"Kochać kogoś ,to przede wszystkim pozwalać mu na to,żeby był,jaki jest."
 
Alia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18/10/2016 20:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Witaj, od tej pory możesz pisać w innych dostępnych miejscach na forum.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Praca a chad Choroba afektywna dwubiegunowa 32 25/09/2022 14:08
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48
Chad a dalsze życie i wychowywanie razem dzieci Choroba afektywna dwubiegunowa 5 30/07/2020 20:55

50,115,627 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024