20 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 dzień Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Różnorodność diagnoz
martyna
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 11/12/2016 15:46
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

[quote]Co robisz z własnym zdrowiem to Twoja sprawa, ale narażanie zdrowia i życia innych osób to już nie tylko Twoja sprawa.[/quote]
Właśnie dlatego siedzę na tyłku i nie prowadzę samochodu odkąd biorę lek.
Nie jedyna straciłam osoby w wypadku, ale też nie możesz decydować za mnie czy czuję się na siłach by prowadzić samochód czy nie.
W ulotce jest napisane jasno o indywidualnej wrażliwości na działanie leki. Z tego co orientuje się to jest leczenie długofalowe czyli co mam przestać się poruszać ? bo poruszam sie głównie samochodem.
[quote]Ponieważ kwetiapina wywiera wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, może zaburzać
wykonywanie
czynności wymagających sprawności psychicznej. Dlatego też należy informować pacjentów, aby nie
prowadzili pojazdów ani nie obsługiwali urządzeń mechanicznych, dopóki nie jest znana
indywidualna wrażliwość pacjenta na lek.[/quote]
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
tajfunek
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11/12/2016 15:55
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Martyna złość Ci służy. Wkurzylas sie i zaczelas pisać zrozumiale Wink
 
martyna
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 11/12/2016 16:06
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

hahahah Smile
pisze zrozumiale bo mam okulary na nosie Wink jak nie mam to widać co wychodzi Wink
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
ploion
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 11/12/2016 17:20
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

No widze, że tu nie można napisac nic co nie jest przymilne Smile Zamykam się Smile
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
martyna
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 11/12/2016 18:45
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Ploion a Tobie co?
tupnij nóżką zafochuj się ale wróć Wink

Po Twoim poście, tym wcześniejszym poczułam się jakbyś miała mnie za kogoś, kto nie potrafi podjąć decyzji o sobie, jakbym chciała strzelić sobie w kolano a innych na drodze pozabijać . Odebrałam ten wpis jak taki rodzaj ataku z Twojej strony. Zapewniam Cię, nic nie wiem bym była ubezwłasnowolniona ( jeszcze Wink ) i mogę nadal decydować o swoim życiu i w pewien sposób o życiu innych na drodze.
Przykro mi, że straciłaś kogoś w wypadku, ale wierz mi to nie ja ich zabiłam, i nie każdy kierowca to potencjalny morderca. amen.
Ochłoń będzie dobrze.
Edytowane przez martyna dnia 11/12/2016 18:46
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:

50,263,778 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024