19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
09:53:06 Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
miłość
blackredka
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2016 14:26
Rozgrzewający się


Postów: 14
Data rejestracji: 16.09.16

mój mąż popełnił samobójstwo. Czy on mnie kochał tak na prawdę czy nie? Gdzie jest motyw? może jego alkoholizm był głównym powodem? Czy można sie zabić z miłości, jak tak to do kogo ta miłość byłą - do mnie czy do alkoholu...
przyklejony uśmiech przedstawiciela handlowego Smile
 
https://www.facebook.com/blackredka
kwiatek4
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2016 19:19
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Blackredko!
Milośc to najgorętsze ,uczucie ,to poświecenie ,bezgraniczne oddanie to uczucie napędza cały ten świat ....Twój mąż popełnił samobójstwo ,nadużywał alkoholu ,mój można by rzec został wykończony przez CHAD (choroba afektywna dwubiegunowa ).Konstrukcja psychiczna faceta jest inna niż kobiety .My inaczej odbieramy świat ,uczucia .Niewątpliwie ból po stracie ukochanej osoby jest olbrzymi ,pojawia sie też czasami poczucie winy ...Moim zdanie alkohol na pewno nie był dobrym przyjacielem Twojego męża i cóż stało się ...Nie obwiniaj sie ,że Ty przyczyniłaś się do jego śmierci bo to będzie tylko Ciebie pogrążać ...Uwierz mi trzeba iść do przodu ,nie rozpamiętywać przeszłość ....Od śmierci mojego męża minie niedługo rok ,bardzo za nim tesknię ,czasami płaczę po nocach i nie mogę spać (mimo że moje małżeństwo nie było sielanką ) ale było między nami uczucie ...Zapewne w Waszym związku też była miłość ale nadużywany alkohol przewartościował życie w przypadku Twojego męża tak jak CHAD zniszczył życie mojemu... Musimy być mocne ,czas leczy rany i z biegem czasu inaczej patrzy się na pewne problemy ..Bądź mocna nie poddawaj się i nie rozpamiętuj przeszłości ,staraj się pamiętać tylko te szczęśliwe momenty ... Trzymaj się dzielnie ,Jestem z Tobą ,Gorąco pozdrawiam Buziak
"Kochać kogoś ,to przede wszystkim pozwalać mu na to,żeby był,jaki jest."
 
blackredka
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 23/09/2016 09:36
Rozgrzewający się


Postów: 14
Data rejestracji: 16.09.16

Zastanawia mnie czy ja byłam za silna dla niego ale muszę być dalej silna został mi 7 miesięczny synek. Dziękuję za słowa otuchy bo łatwo nie jest są łzy ale jest dla kogo żyć...
przyklejony uśmiech przedstawiciela handlowego Smile
 
https://www.facebook.com/blackredka
kwiatek4
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 23/09/2016 11:05
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Blackredka!
Nie zastanawiaj się za bardzo bo to powoduje tylko pogorszenie nastroju.Jesli ja sie za bardzo zastanawiam nad swoim małzeństwem ,rozdrapuję przeszłość to rozwala mnie to wewnętrznie .....płaczę i się niepotrzebnie obwiniam ...to nie jest dobre Dobani Droga kobieto masz dziecko jeszcze małe ,któremu jesteś potrzebna ,musisz być mocna dla swojego dziecka Smile Czasu nie cofniesz ,wszystko idzie do przodu ....a dzieci są istotą naszego istnienia ...Mam już dorosłego syna (19 lat) ale pamiętam dobrze go jako niemowlaka i pamiętam ile wymagał troski i miłości ....Macierzyństwo to wspaniała rzeczOklaski Trzymaj się dzielnie ,pozdrawiamPapa
"Kochać kogoś ,to przede wszystkim pozwalać mu na to,żeby był,jaki jest."
 
blackredka
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2016 22:27
Rozgrzewający się


Postów: 14
Data rejestracji: 16.09.16

witaj Kwiatek4Smile


wiem wiem wiem Smile mam teraz dużo serca i czasu dla syna, jeszcze do lutego 24/7 z nim Oklaski

miłego weekendu Smile
przyklejony uśmiech przedstawiciela handlowego Smile
 
https://www.facebook.com/blackredka
kwiatek4
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25/09/2016 14:34
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Blackredka!
Masz to szczęście ,że urlopy macierzyńskie są wydłużone obecnie i możesz być dłużej z maleństwem ....dawniej tak nie było ,pamiętam wróciłam do pracy zostawiając z nianią swojego 5-mięsięcznego synia ,to było dawno ale życie tak szybko ucieka ...
Obecnie moje 19-letnie chłopisko ,czasami się wścieka ,ze traktuje go jak małe dziecko , a ja ciagle pamiętam ,te zarwane noce przy nim gdy był mały...życzę Ci wytrwałości,siły wewnętrznej do przetrwania ciężkich chwil .... Czas ma to do siebie ,że nie można go cofnąć bo ciągle biegnie tylko w jednym kierunku....Ale ja często powtarzam sobie ,że życie choć ciężkie czasami ,jest także piękne Smile ,nieprzewidywalne i niepowtarzalne ...Bądź silna i dzielna ,Trzymaj się ciepło ,pozdrawiamBuziak
"Kochać kogoś ,to przede wszystkim pozwalać mu na to,żeby był,jaki jest."
 
blackredka
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2016 10:33
Rozgrzewający się


Postów: 14
Data rejestracji: 16.09.16

mam dziecko, mam przyjaciół więc będzie dobrze Shock martwimy się i tak całe życie Wink samych słonecznych dni kwiatek 4 Kwiatek
przyklejony uśmiech przedstawiciela handlowego Smile
 
https://www.facebook.com/blackredka
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Moja historia - Moja Miłosc - Moja walka o ukochanego - Dzień dobry Przedstaw się 14 17/06/2014 21:36
Miłość od pierwszego wejrzenia w sklepie ? Porozmawiajmy 12 02/01/2013 16:28
Miłość dobra na wszystko... Choroba afektywna dwubiegunowa 19 29/02/2012 19:47

50,255,260 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024