18 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Schizofrenia
 Drukuj temat
Szpitalni szpiedzy
martyna
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 11/02/2017 12:47
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Kto Ci co wciska bo nie nadąrzam. Nikt tu nie pisal ze jest cudnie, ze nawet jesr zadawalająco, wiec o co chodzi?

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11/02/2017 15:21
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

A co mają wspólnego kolejki do specjalistów z twoimi poprzednimi postami?
Za to, że nie można się normalnie dostać do specjalisty, opowiada NFZ, a nie poszczególni lekarze.
A Twoje posty to jest zlepek źle zaadresowanych pretensji do systemu i zwykłych bredni.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Espresso27
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 11/02/2017 15:23
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

Że wszyscy psychiatrzy to tacy wspaniałomyślnii cudowni i nieskazitelnii ludzie i w dodatku tacy biedni i zapracowani. Tacy zapracowani że aż nie mają czasu wykonywać dobrze swoich obowiązków i uzupełniać dokumentacji. I jak dla mnie to wszyscy powinni jeszcze raz iść nauczyć się pisać bo nawet kartografia załamuj dłonie. W wielu przypadkach sami bywają agresywni i nie ludzcy. Ordynatorzy często nadużywają swojej władzy lub pojawiają się w swoich placówkach raz na ruski rok bo od państwowej roboty bardziej ważna ta prywatna.

Gdyby lekarze nie kłamali w historii i nie wymyślali fałszywych dokonywanych badań i zabiegów w dokumentacji medycznej i za free kasy nie brali od NFZ to więcej by było na realne zabiegi.
Edytowane przez Espresso27 dnia 11/02/2017 15:26
 
Life
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 11/02/2017 17:24
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Espresso27 generalizujesz i nie podoba mi się to. Ja na drodze swojego leczenia trafiłam na świetnych specjalistów, a i nie raz ordynator bywał po godzinach, by ze mną pogadać, w trudnych chwilach.
Rozumiem, że możesz mieć inne spojrzenie i doświadczenie, ale proszę nie pisz, że wszyscy, bo tak nie jest!
Nikt Ci na siłę nie będzie udowadniał, że lekarze są inni. Bo to jak grochem o ścianę. Dla mnie możesz sobie myśleć, co chcesz. Nie chcesz się leczyć, to nie. Rób że swoim życiem, co chcesz. Tylko proszę- nie wciągaj w to innych...
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Espresso27
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 11/02/2017 17:42
Awatar

Finiszujący


Postów: 233
Data rejestracji: 02.11.16

Przepraszam...
 
Ravi
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 25/12/2017 14:16
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 19
Data rejestracji: 22.12.17

Moim zdaniem szpitale są dla tych osób, które nie radzą sobie z różnymi "objawami", które cierpią z ich powodu lub stanowią zagrożenie dla siebie lub innych.
Deklaracja Praw Człowieka wyraźnie mówi, że masz prawo do wolności, do bycia kim chcesz i swobody zachowywania się, chyba, że naruszasz nim wolność drugiego człowieka lub zagrażasz sobie lub innym.
Masz prawo być nawet Napoleonem Bonaparte lub Słoniem Trąbalskim.

Mnie kiedyś z domu zabrali sanitariusze i prowadzili do karetki. Wtedy powiedziałem coś, co nagle przyszło mi do głowy. Powiedziałem: "jestem wolnym obywatelem Rzeczpospolitej Polski!". I co? Natychmiast mnie puścili!

Znam osoby, które chorują, ale są świadome nie tylko samej choroby, ale świetnie radzą sobie w społeczeństwie, mając nawet objawy.
Pewna dziewczyna widziała smoki. Zachowywała się normalnie i mówiła, że jej to nie przeszkadza, że ona chce je widzieć. Była przy tym zupełnie normalna!
Każdy ma prawo do swojego własnego życia.
Są osoby, które uwolniły się od systemu i prowadzą inne niż większość życie.
Mają do tego prawo i nikt inny nie ma prawa wtłaczać ich na siłę w społeczeństwo, jeżeli oni sami tego nie chcą.
Mogą żyć obok nas, mogą mieszkać w chatce w Bieszczadach lub prowadzić życie wędrownicze.
Każdy ma prawo żyć tak jak chce, mimo, że takiej pani z urzędu może ono wydawać się dziwne.
[color=#0066ff]I'm not crazy. I just live in different reality[/color]

http://wolnyodschizofrenii.blogspot.com/
 
Przeskocz do forum:

50,251,332 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024