29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
dobre momenty
sigma
Dodany dnia 14/02/2016 02:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Zrobiliśmy koledze urodzinowe przyjęcie-niespodziankę, było śmiesznie Grin I w nową grę pograliśmy, i tradycyjnie w Dixit Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Alia
Dodany dnia 14/02/2016 10:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Wczoraj wieczorem spotkaliśmy się ze znajomymi na graniu, i właśnie w Dixita graliśmy. I jeszcze w coś o nazwie Intryganci - ale tu przez większość czasu uczyliśmy się zasad i taktyk. Tak czy inaczej, miło było.
A dziś w ramach walentynek idę z mężem do kina. Na "Deadpoola" Wink
 
sigma
Dodany dnia 16/02/2016 23:18
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Dziś inny kolega miał urodziny, zaprosił nas na pizzę i piwo... sympatycznie Smile

karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
tajfunek
Dodany dnia 19/02/2016 21:43
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Odwiedzili mnie znajomi. Posiedzielismy przy kawie i ciescie,poklachalismy. Ich towarzystwo poprawiło mi nastrój. Słowa "nie zostawimy cię samej z tym wszystkim..." były bardzo miłe i wzruszające.
 
girl interrupted
Dodany dnia 24/02/2016 23:39
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

szczera, oczyszczająca rozmowa z mamą (i bardzo długa) - trochę o wszystkim i o niczym, ale bardzo miła

oddzwoniłam do koleżanki z dawnej pracy (rzadko mi się zdarza oddzwaniać, więc można powiedzieć, że jestem z siebie zadowolona)

udało mi się zbudować pozytywne nastawienie do pracy Smile

zrobiłam sobie listę objawów i wątpliwości na jutrzejszą wizytę, bo mam krótką pamięć, więc myślę, że może się przydać (to coś nowego, zobaczymy, jak mi z tym będzie)
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Junk Head
Dodany dnia 25/02/2016 00:29
Startujący


Postów: 193
Data rejestracji: 11.04.15

Dziś jest niesamowity Księżyc Tak dawno się niczym nie zachwycałam, już się bałam, że moja wrażliwość sobie wzięła i umarła - także jedyny pozytyw z ostatnich dni.
 
sigma
Dodany dnia 25/02/2016 01:45
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Terapia!
Kurczę, no... uwielbiam moją terapeutkę!
Zwłaszcza jak się przyznaje do swoich błędów, które gdzieś tam na mojej terapii popełniła. Albo do pokus, jakie miewała, rozmawiając ze mną.
Albo jak nieśmiało jej wspominam, że odkrywam dla siebie powoli nowy kawałek świata, że planuję w związku z tym odwiedzić być może pewnego specjalistę... a ona mi na to, że skoro tak, to może mi kogoś w tej dziedzinie polecić. I poleca mi właśnie tę osobę, do której chcę się wybrać! Przyjmującą jakieś 200 km od nas, żeby było śmieszniej Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 25/02/2016 21:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Baśnie, baśnie... znowu poszłam posłuchać i podobało mi się jeszcze bardziej, niż za pierwszym razem. Kameralne spotkanie, interpretacje... i była baśń o krzewie jałowca! Na pierwszym roku studiów usłyszałam ją na wykładzie, utkwił mi w głowie tylko jeden motyw i nie miałam do tej pory pojęcia, skąd on był... a był właśnie stąd Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Jaskolka
Dodany dnia 26/02/2016 22:10
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Widziałam bazie-kotki na drzewie i krokusy na trawniku Smile
[i]- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.[/i]
 
sigma
Dodany dnia 27/02/2016 01:21
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Byliśmy z eM na koncercie K-essence Smile Słucham zespołu od samego początku jego istnienia , zbierałam na Megatotal fundusze na wydanie ich pierwszej płyty... a ostatnio sobie uświadomiłam, że ja ich jeszcze nigdy nie słyszałam na żywo!
No, to sobie posłuchałam... co prawda w bardzo dziwnych aranżacjach, bo grały tylko dwie osoby i w większości utworów brakowało perkusji, ale i tak fajnie było Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 28/02/2016 02:45
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Spotkanie ze znajomymi. Graliśmy w Trivial (mają tę grę w jednym pubie, więc jak tam jesteśmy, to korzystamy) i w piłkarzyki. A w międzyczasie dyskutowaliśmy o filmach (jeden kolega też ma kartę unlimited, więc zawsze jak się widzimy, to rozmawiamy o filmach Wink ) i o... fizyce kwantowej Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 08/03/2016 22:31
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Zafundowałam sobie dzień kobiet w moim ulubionym ośrodku. I spędziłam wieczór w kobiecym gronie, malując mandale, relaksując się przy misach i gongach, pijąc czystek i gadając... fajnie było Smile Lubię to miejsce i zwykle lubię ludzi, którzy tam przychodzą Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Rat
Dodany dnia 11/03/2016 01:09
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Powrót na treningi ( yeeaa ! ) i spotkanie znajomych , którzy "ocalili " mnie przed marznięciem na przystanku , czas szybko zleciał na rozmowie ( ponad 3 miesiące trzeba było nadrobić ) ... sympatyczny dzień .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
girl interrupted
Dodany dnia 15/03/2016 19:54
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

odebrałam telefon mimo tego, że nie wiedziałam, kto dzwoni - byłam tym trochę zdenerwowana (jakby nie było się czym denerwować), ale jakoś poradziłam sobie Smile

byłam u fotografa - w nowym, nieznajomym miejscu - było mi trochę słabo na klatce schodowej i miałam przyśpieszone tętno, ale postałam około minuty (może półtorej) i udało mi się nie zwiać i załatwić to, co miałam załatwić

kupiłam prezent przyjaciółce zacieszacz

byłam na spacerze z psem i szukałam wiosny
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
sigma
Dodany dnia 18/03/2016 22:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Długi spacer z kijkami, a potem całkiem sympatyczne spotkanie w kawiarni, zakończone wspólnymi zakupami i kupieniem sobie nowych spodni Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 23/03/2016 00:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

KUPIŁAM BILETY NA KONCERT! Hura
Jadę w październiku na Torwar. Na jedyny niepolski zespół, który lubię i znam na tyle, żeby chcieć na koncert jechać Wink

karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ploion
Dodany dnia 23/03/2016 19:45
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

Wczoraj byliśmy na łucznictwie Smile Dużo zabawy i zawsze jakiś trening siłowy Smile Coraz lepiej idzie nam strzelanie.
Dzisiaj kupiłam krzew róży i mam zamiar posadzic go przed domem Smile

I zapisałam się do fryzjerki, trzeba po zimie ogarnąc kłaki Smile
Edytowane przez ploion dnia 23/03/2016 19:46
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
girl interrupted
Dodany dnia 23/03/2016 21:38
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

zrobiłam zakupy w ulubionej piekarni
kupiłam sobie parciany pasek do spodni firmowych
zrobiłam dobry, zdrowy obiad
byłam na spacerze z psem i szukałam wiosny
zrobiłam drobne pranie
udało mi się ucieszyć z pięknej pogody na zewnątrz Smile
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Basienka
Dodany dnia 23/03/2016 23:14
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 775
Data rejestracji: 31.08.13

Rozpoczęcie sezonu rowerowego - jakieś 25-30km dziś przejechałam, więc przy mojej pozimowej kondycji, to sukces Smile
[small]"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"[/small]
 
sigma
Dodany dnia 24/03/2016 02:43
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Odwołane jedne zajęcia jutro.
Nie pamiętam już, kiedy taka wiadomość mnie aż tak ucieszyła. Czasy, kiedy na każde odwołanie choćby godziny czekałam jak na zbawienie, minęły już dawno, ale teraz akurat mam pod opieką chłopca w bardzo trudnym momencie życia, bardzo źle radzącego sobie z emocjami, a przy tym dużego i trudnego do opanowania nawet fizycznie... więc takie odwołane dwie godziny liczą się poczwórnie, czuję się prawie tak, jakbym już święta miała, choć dwoje innych dzieci jeszcze jutro mam Wink

A poza tym spontanicznie kupiłam sobie... tablet Grin Tak sobie przeglądałam ceny, luźno myśląc, że może w czerwcu sobie jakiś kupię, jak będę dużo czasu spędzała poza domem, w pociągach itp. I trafiłam na jedną wyjątkowo korzystną ofertę... i kupiłam Pfft
Moje oczy trochę odetchną, bo ja ostatnio już nawet w domu rzadko włączam laptopa, prawie wszystko robię na telefonie... więc chociaż ekran trochę większy będę mieć Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Momenty zwrotne Psychoterapia 3 16/11/2020 08:27
na dobre i na złe Porozmawiajmy 5 05/05/2011 01:23
Nie wiem czy to dobre miejsce... Porozmawiajmy 46 06/05/2010 20:52

50,116,786 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024