29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Czy da się wrócić do NGW?
Perfidia
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 21:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Odpowiadając na: [url]http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?forum_id=41&thread_id=2213&pid=102038#post_101999[/url]

Do NGW da się wrócić. Było już kilka takich osób. I regulamin nie był im potrzebny.
Edytowane przez Perfidia dnia 15/02/2014 00:23
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Mina
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 21:45
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

A dla mnie to oczywiste, że się da, wiadomo, wystarczy "TAK" GTW, może dla kogoś padło, ale nie dla Martyny i z wypowiedzi Rat wnioskuję, że i dla niej nie, a do lubienia kogoś lub nie lubienia faktycznie regulamin nie jest potrzebny, zresztą jest w ogólnym regulaminie "W razie naruszeń okres "nowicjatu" zostaje w sposób indywidualny wydłużony." ponieważ nie wiadomo co jest takim naruszeniem, niektórzy nawet po 2 tygodniach aktywności na forum, czyli napisaniu kilkudziesięciu wartościowych postów oraz zaprezentowaniu zdolności do przestrzegania regulaminu oraz okazywania szacunku innym użytkownikom mogą nie otrzymać propozycji dostępu do grupy "Nieformalna grupa wsparcia", ponieważ moderatorzy tej osoby w niej nie chcą ... smutne, lecz prawdziwe, a jak to mówią - muru głową nie przebijesz Sad
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
sigma
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 21:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Wydaje mi się, że dość jednoznacznie wyjaśniłam w tym wątku, dlaczego martyna do NGW jeszcze nie wróciła.
Rat natomiast chęci powrotu nigdy nie zgłaszała.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Makro
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 21:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

[quote]czyli napisaniu kilkudziesięciu wartościowych postów oraz zaprezentowaniu zdolności do przestrzegania regulaminu oraz okazywania szacunku innym użytkownikom[/quote]
Wartość postów - ocena moderatorów, nie Miny;
Zdolność przestrzegania regulaminu - ocena moderatorów, nie Miny;
Okazywanie szacunku innym użytkownikom - ocena moderatorów, nie Miny;

[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Perfidia
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 21:56
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Dostałam od Rat priwa z pytaniem co musi zrobić, żeby do NGW wrócić. I osobiście nie odebrałam tego jako zgłoszenie chęci powrotu. Jeżeli miało nim być, to przepraszam - mój błąd.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Mina
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 21:57
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote][b]sigma napisał/a:[/b]

Rat natomiast chęci powrotu nigdy nie zgłaszała. [/quote]

cytat z regulaminu :
"można otrzymać propozycję dostępu do grupy "Nieformalna grupa wsparcia"

Czy o możliwość otrzymania takiej propozycji należy poprosić? czy GTW z własnej inicjatywy wysuwa ją wobec osób, które chce widzieć w NGW?
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
sigma
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 22:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

GTW zwykle zaprasza nowych użytkowników.
Za tymi, którzy z udziału w NGW zrezygnowali albo nie chcieli dołączyć do grupy wtedy, kiedy mieli okazję - nie biegamy.
Jak komuś zależy, żeby wrócić, to znajduje drogę.
Edytowane przez sigma dnia 14/02/2014 22:02
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Mina
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 22:41
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote][b]Makro napisał/a:[/b]

Wartość postów - ocena moderatorów, nie Miny;
Zdolność przestrzegania regulaminu - ocena moderatorów, nie Miny;
Okazywanie szacunku innym użytkownikom - ocena moderatorów, nie Miny;
[/quote]

Nigdzie wartości żadnego niczyjego postu, zdolności przestrzegania regulaminu przez kogoś, ani niczyjego stopnia wyrażania szacunku innym nie oceniałam, ja mam jedynie swój indywidualny subiektywny odbiór, wypowiedzi i postaw (jak każdy odczuwający człowiek), którego nawet przecież tutaj nie wyrażam ...

[quote][b]sigma napisał/a:[/b]
Za tymi, którzy z udziału w NGW zrezygnowali albo nie chcieli dołączyć do grupy wtedy, kiedy mieli okazję - nie biegamy.
Jak komuś zależy, żeby wrócić, to znajduje drogę.[/quote]

Nie pytałam czy biegacie, tylko czy sami proponujecie, czy rozpatrujecie ewentualne zgłoszenia

[quote][b]Perfidia napisał/a:[/b]
Dostałam od Rat priwa z pytaniem co musi zrobić, żeby do NGW wrócić. I osobiście nie odebrałam tego jako zgłoszenie chęci powrotu. Jeżeli miało nim być, to przepraszam - mój błąd.[/quote]

Rozumiem, że wymagane jest zgłoszenie chęci powrotu do NGW, jaką powinno mieć formę, by było odebrane jako takowe zgłoszenie?
Edytowane przez Mina dnia 14/02/2014 22:51
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Rat
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 23:14
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

dziękuje [b]Perfidia[/b] za anonimowość .
Mam się płaszczyć ? , Sigmy i Ciebie się zapytałam co trzeba zrobić .
Dziękuje za ujawnianie postów prywatnych .
Wyraziłam na to zgodę ?
mam podanie składać ? , siedzieć i pisać bezproduktywne posty ?


ps - przepraszam[b] Martyna [/b] , że w Twoim temacie .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
sigma
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 23:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Mnie?
Mnie o to nie pytałaś.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Rat
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 23:27
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

pytałam , tylko z komórki wysyłałam i dotarł koniec wiadomości a na priv dokończyłam i napisałaś , że trzeba uczestniczyć w życiu forum .
Nie ujawnię tej wiadomości . Po to była pisana na priv a nie na publicznym forum .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
sigma
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 14/02/2014 23:32
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Sorry, ale wychodzi z tego dość idiotyczna rozmowa.
Nie napisałam, że trzeba uczestniczyć w życiu forum. Napisałam coś zupełnie innego, bo i Twoje pytanie dotyczyło czegoś zupełnie innego, niż powrotu do NGW.
Ale skoro tak Ci przeszkadza rozmawianie tu o prywatnych wiadomościach - to ta rozmowa tutaj nie ma żadnego sensu.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Perfidia
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 15/02/2014 00:15
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Jak to wygląda od strony technicznej - mamy listę osób, które rejestrują się na forum i przedstawiają się w dziale powitalnym. Śledzimy poczynania tych osób i po 2 tyg. od rejestracji decydujemy czy zapraszamy do NGW, czy obserwujemy dalej czy całkiem pomijamy. W przypadku osób, które rejestrowały się "dawno temu" czy przestały należeć do NGW z różnych powodów - takiej listy zrobić się nie da, próbowaliśmy, ale w praktyce okazało się, że to się nie sprawdza, jest kłopotliwe i do dupy krótko mówiąc. Dlatego czekamy, aż zainteresowana osoba sama się odezwie.

A jak się odezwać? Jak dla mnie wystarczy napisać wprost - "chcę wrócić do NGW", lub "chcę dołączyć do NGW" i tym podobne. Nie ma przymusu ani co do formy, ani co do osoby do której się zgłasza. Jeżeli nie odpowiada taka forma, to można też napisać o tym po prostu na forum. SB nie polecam, bo tam łatwo przegapić.


Rat:
Z tym ujawnianiem prywatnej korespondencji - dla mnie to była korespondencja "służbowa". Nie sądziłam, że jest to jakiś problem dla Ciebie Rat. Przykro mi, że tak to wyszło, choć z drugiej strony - nie byłoby tej rozmowy, gdybyś nie wyskoczyła z wnioskiem, że do "NGW nie da się wrócić". Skoro aktywne uczestnictwo w forum to dla Ciebie pisanie bezproduktywnych postów to ... sama wyciągnij wnioski...

Odniosę się jeszcze do tego co napisała Mina:
[quote]niektórzy nawet po 2 tygodniach aktywności na forum, czyli napisaniu kilkudziesięciu wartościowych postów oraz zaprezentowaniu zdolności do przestrzegania regulaminu oraz okazywania szacunku innym użytkownikom mogą nie otrzymać propozycji dostępu do grupy "Nieformalna grupa wsparcia", ponieważ moderatorzy tej osoby w niej nie chcą ... [/quote]
Nie dlatego, że moderatorzy kogoś nie chcą, ale dlatego, że zdaniem moderatorów dana osoba nie spełnia przyjętych kryteriów. I o ile kwestia wartości czyichś wypowiedzi czy szanowania innych użytkowników mogą być dyskusyjne, to zdolność przestrzegania regulaminu jest dość jednoznaczna. Albo się go przestrzega, albo nie.

Będąc przy regulaminie przypominam, że:
[quote]Decyzje moderatorów i administratorów nie podlegają publicznej dyskusji, a odwołać od nich można się do głównego administratora korzystając z prywatnej wiadomości lub e-maila.[/quote]
Edytowane przez Perfidia dnia 15/02/2014 00:24
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Jaskolka
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 15/02/2014 00:29
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Ja tylko pospamię - nikt mi nie mówił, że GTW ma zdolność telepatii Pfft Najpierw skleciłam posta, czy dałoby się wydzielić tego typu temat, zastanawiałam się, jak ująć to, co mam na myśli, w słowa - w międzyczasie Perfidia temat martyny zamknęła. To ja na PW, znów tworzę, tworzę, jednocześnie odświeżyłam stronę główną... Grin

Koniec spamu, cieszę się, że temat tu jest - mam nadzieję, że teraz różne tego typu dyskusje nie będą się "walały" po forum Smile
 
Life
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 15/02/2014 18:48
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Bożesz, ale niektórzy z Was mają problem Shock
Najlepiej mieć wszystko podane na talerzu, a Moderatorzy niech wokół Was skaczą. Osobiście jestem zdania, że jeśli osoba na własne życzenie odeszła z NGW, to na logikę, jeśli chce wrócić, to do niej należy obowiązek postarania się, by o to zadbać. A nie do Moderatorów!

Ja jak chciałam wrócić do NGW i minął okres 2-tygodniowego czasu, sama napisałam PW z taką prośbą i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli mi na czymś zależy- staram się, zabiegam, a nie czekam, aż ktoś łaskawie się domyśli o co mi chodzi Ehmm
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Mina
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 15/02/2014 19:13
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote][b]Life napisał/a:[/b]
Bożesz, ale niektórzy z Was mają problem Shock
Najlepiej mieć wszystko podane na talerzu, a Moderatorzy niech wokół Was skaczą. Osobiście jestem zdania, że jeśli osoba na własne życzenie odeszła z NGW, to na logikę, jeśli chce wrócić, to do niej należy obowiązek postarania się, by o to zadbać. A nie do Moderatorów!

Ja jak chciałam wrócić do NGW i minął okres 2-tygodniowego czasu, sama napisałam PW z taką prośbą i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli mi na czymś zależy- staram się, zabiegam, a nie czekam, aż ktoś łaskawie się domyśli o co mi chodzi Ehmm[/quote]

Life, dobrze dla ciebie, że nie masz takich problemów błahych i dylematów, że umiałaś się zachować, od razu wiedziałaś, bez wskazówek co zrobić, super. To fajny przykład dla innych, tych mniej świadomych.
Jak długo czekałaś na odpowiedź na twoją prośbę?
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Perfidia
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 15/02/2014 21:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Myślę, że Life się nie obrazi jeżeli za nią odpowiem - w ciągu jednego dnia od zgłoszenia się, Life ponownie uzyskała dostęp do NGW. Przejrzałam również zapiski dot. innych osób w tej samej sytuacji (znalazłam 4) i również udawało się wszystko ogarnąć w 1 dzień.
Edytowane przez Perfidia dnia 15/02/2014 21:50
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Life
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 16/02/2014 18:05
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Perfidia oczywiście, że się... nie obrażę Wink

Dokładnie tak- wsio w ciągu jednego dnia.
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Tessa
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 16/02/2014 19:05
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Martyna odeszla, nie majac dane powrocic do NGW, pomimo regularnego udzielania sie.
Life i Jaskolce sie to udalo.
Swietnie - jak widzimy, niektorzy maja dana szanse na powrot.
Jak Life, nie widze sensu kontynuowania tutaj dyskusji... Wrocic sie da, ale kto moze wrocic - decydowane jest przez GTW. Z ktorej decyzjami sie nie dyskutuje.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Perfidia
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 16/02/2014 19:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Tessa, jak już było wyjaśniane kilka razy - martyna nie została ponownie zaproszona do NGW, ponieważ złamała regulamin. Zrobiła to sama, z nieprzymuszonej woli, więc trochę nie halo jest przerzucanie odpowiedzialności za stan rzeczy na GTW. Poza tym to nie jest tak, że powrót do NGW dla martyny jest niemożliwy. Ustaliliśmy, że wrócimy do tej sprawy po 2-3 miesiącach i wtedy ponownie podejmiemy decyzję.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05
czy można rozładować ogromne napięcie w borderline? Zaburzenia osobowości 3 28/05/2021 13:44
Przedstaw się Przedstaw się 4 28/11/2020 18:50

50,118,621 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024